|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čekamo II crtice 12/16 [chat]
30.11.2016 22:16:29   
branki*
Dragi forumaši,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

Ako ta pravila budu kršena, "chat" teme ćemo zatvarati.



Čekamo vesti od novembarskih trudilica:


user posted image




user posted image




user posted image





Selimo se u januar:





user posted image


user posted image


user posted image



Za buduće mamike navijamo:

user posted image Spisak RR trudnica
user posted image Spisak RR mama

Prijavite se na spisak, pa da čekamo i navijamo zajedno!!!

Molimo trudilice da prijave svoje datume (ne)očekivane menstruacije tako što će moderatorima ] poslati PP! Ukoliko to ne učine, može se desiti da ne budu na spisku. Hvala!!

user posted image [/b








< Poruku je uredio Ana RR -- 24.12.2016 13:26:39 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
1.12.2016 9:30:16   
Tvitica
Cekalice...zelim da vam decembar ispuni najljepsu zelju....da ugledate user posted image ... i da u novogodisnjoj noci to podijelite sa dragim....

Kad sam vec kod toga.....da li je neka od vas ili vasih prijateljica na neki kreativan nacin objavila da je trudna i koji?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
1.12.2016 12:02:30   
vocicana
tVitice, ja sam pisala vec o tome, msm da ima tema, kako ste saopstile dragom da ste user posted image . Dibvnih ideja sam imala, ali ova je bila prava!!!
Drage cekalice, neka vam novogodisnja zvezda na vrhu jelke zasija najjace i neka vam donese crtice i mnogo plusica na testovima za trudnocu!
LJubi vas vasa Voci!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
1.12.2016 12:09:27   
dejana007
Kad sam prvi put videla dve crtice ( to je bilo 17.08.2010) bio je m.m rodjendan. Nisam ni razmisljala o posebnom nacinu saopsenja. Urlala sam u 06h ujutru i isterala ga iz mozga. On je pogledao test i rekao "samo ti vidis ovde drugu crtu" i nastavio da spava. Posle dva dana vec se mnogo mnogo bolje videla i to je to. Slaba sam ja sa iznenadjenjima kad me krene euforija ne mogu da prikocim.

Drage devojke zelim vam da vam carobni praznicni decembar donese srecu, i meni zajedno s vama user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
1.12.2016 12:13:01   
dijana1*
Drage moje da mi budete vredne za novogidsnje praznikeuser posted image pa da se radujemo crticamauser posted image
Tvitice pogledaj ovde mozda ti se svidi neka ideja Klikuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
1.12.2016 13:13:05   
krin 40
Drage moje čekalice želim Vam svima da u ovom decembru ispraznite temu i vidite svoje crticeuser posted image user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
2.12.2016 12:58:31   
dejana007
Meni je beta pocela da pada. Tako da ocekujem da cu dobiti narednih dana. Inace Nikola mi dobio stomacni virus pa smo od 08h do sad primali infuziju.
Povracao je cele noci na sat vremena :(

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
2.12.2016 13:14:07   
IvanaSK RR
Dejana, ljubim te... A Nikolica nek sto pre ozdravi!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
2.12.2016 17:36:27   
krin 40
Dejana žao mi je.Biće nova brzo.Želim ti je od srca

< Poruku je uredio krin 40 -- 2.12.2016 17:37:00 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
3.12.2016 8:10:59   
dejana007
Hvalaaa, sad ne znam sta moze da se desi ako ne dobijem. Na ultrazvuk idem u ponedeljak. Ne verujem da je vanmatericna jer je pala vrednostsa 56 na 54.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
3.12.2016 8:19:44   
vocicana
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
3.12.2016 12:36:55   
Bebana17
Dejana, najverovatnije je biohemijska, samo što beta sporije pada (dešava se, jednoj mojoj drugarici je stojala beta na oko 70 danima, nijedan dr nije znao razlog zašto stoji). Glavu gore, ja čvrstvo verujem da ćeš ubrzo biti trudnica, Čim prođe ciklus, u akciju!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
3.12.2016 17:22:09   
dejana007
Krenuo stomak da me boli. Utrogestan vec juce izbacila iz upotrebe. Cenim ga da ako dobijem nakon ciklusa beta vise nece biti povecana. Verovatno vise necu raditi betu.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
5.12.2016 15:30:08   
dejana007
opet ja, bila sam kod ginekologa, uradio mi UZ. Ima dobar zadebljan endometrijum ali plod se ne vidi, ako do ponedeljka ne dobijem uradice jos jedn UZ i morace kiretaza ili bar neka vrsta kiretaze, nisam bas razumela. tako da eto sad molim boga da dobijem da se ne izlazem dodatnom stresu.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
5.12.2016 21:30:36   
dejana007
Krenulo polako, verujem da ce se sve prirodno zavrsiti i bas sam happy zbog toga, paaa krecem dalje user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
6.12.2016 12:09:44   
sandra123
Svim cekalicama zelim da sto pre ugledaju svoje crtice, a trudnicama laku i ugodnu trudnocu :) :*

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
6.12.2016 12:18:00   
vocicana
DEjana bice obilnija i duza, ali da znas da je to odlican predznak, uskoro se ti nama selis u user posted image teme. Najveci user posted image za tebe.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
8.12.2016 14:56:59   
Skakljiva
Svim dragim kolegicama čekalicama želim da se u decembru najviše zabavljaju, uživaju i opuštaju sa svojim ljubavima i da što prije vidimo user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
8.12.2016 20:00:56   
dejana007
Hvala vockice user posted image Bila na UZ, danas 3dc. Nista spektakularno, obilno kao uglavnom i bolno kao uglavnom. Dr rekao da se endometrijum smanjio i da ce sve otici prirodno, ali da mesec dva pravim pauzu. Ne znam zasto tako rekao kad ovde citala da to nije smetnja.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
9.12.2016 8:48:50   
vocicana
Pravi bebicu normalno, nikakav problem tu ne postoji, nisi imala pobacaj u nekoj tamo nedelji trudnoce, pa da je morala da se radi kiretaza, pa da cekas, to je nesto drugo, ovo je sada samo spontano ciscenje posle biohemijske, samo nastavi da uzivas sa muzicem. Meni je isto bila i bolna i preobilna menstruacija u martu prosle godine posle biohemijske, a trudnoca je dosla u 7-om mesecu, najnormalnije, mi smo nastavili da pravimo bebu ali desilo se tek tada. Ne sekiraj se i opusti mozak. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
9.12.2016 9:31:30   
WhiteSnow
Crtice evo da se javim i pozelim vam puno srece, samo napred user posted image

_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
9.12.2016 11:21:51   
Bebana17
Dejana, kakva bre pauza, to su gluposti, doktori nekad pricaju nesto samo da bi rekli nesto, ni da si pobacila u 15 nedelji, pa da pravis pauzu, to je obicnabiohemijska, i treba to iskoristiti jer telo pamti, mnoge su u sledecem ciklusu posle biohemijske ostale trydne! Kakvo crno cekanje!

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
10.12.2016 13:02:05   
dejana007
Hvalaaa, hocemo! user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
11.12.2016 12:37:57   
krin 40
Pozz čekalice moje.Nešto ste mi se ućutale.Čitam Vas redovno da vidim ima li novosti:)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
11.12.2016 15:51:47   
vocicana
Dejana, Bebana mi potpisala post, kazem ti ja, nastavi da pravis bebicu i bice sve superiska. Kada te bude grunula beta, padaces u nesvest!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Ime za švrću
Anastazija

Koje ime vam se najviše dopada?

Nikola (39%)

Filip (31%)

Pavle (31%)


Ukupan broj glasova: 222

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here