|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
31.3.2009 22:46:58   
eugenija
Muškarci s bujnom kosom imaju pet puta veće šanse da nađu partnericu nego oni koji su počeli gubiti kosu U online istraživanju na jednom web siteu postavljene su dvije verzije slike istog muškarca. U prvom profilu muškarac je imao kosu, dok je na drugoj slici bilo uočljivo da je počeo gubiti kosu, a u oba se profila predstavio jednako.

Napisao je da je uspješan 30-godišnjak iz Londona, zainteresiran za sport, glazbu i putovanja. Tijekom iduća dva mjeseca na oba profila pristizali su odgovori zainteresiranih žena. Muškarcu s kosom javilo se 108 žena, a istom muškarcu bez kose samo 22.

'Kada ljudi traže partnera preko interneta, onda prvo gledaju fotografiju. Ako im se ona ne sviđa, jednostavno gube interes i ne čitaju dalje', rekla je Jo Hemmings, stručnjakinja za veze.


Izvor
 
Kada god se priča o ćelavim muškarcima, ja se setim Luisauser posted image .. Em je ćelav, em je debeo, em nosi haljine... baš me zanima koliko on ima sreće u ljubaviuser posted image
user posted image

Izvor


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
31.3.2009 23:22:34   
Anoniman
Odgovaram samo na naslov, nisam procitala text: LAZ! user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
31.3.2009 23:25:44   
eugenija
Jeli to iz iskustva? user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
31.3.2009 23:29:53   
Verus
celavi sto su izgubili kosu ili celavi sto se briju?  Nisam sve citala...pa ne znam, moj ima kose...nisam nikada o tome razmisljalauser posted image mm i da izgubi kosu ja bih ga uvek volelauser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
31.3.2009 23:36:03   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Verus

celavi sto su izgubili kosu ili celavi sto se briju?  Nisam sve citala...pa ne znam, moj ima kose...nisam nikada o tome razmisljalauser posted image mm i da izgubi kosu ja bih ga uvek volelauser posted image


Oni koji gube kosuuser posted image

Pa de si ti meni cvetiću od žene?  user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
31.3.2009 23:41:45   
Verus
cao sreco evo me, poceli mi moji "letnji" osipi pa se samo cesem, ne znam ni na cega sam alergicna osim na budj a to nije....uf druga tema...

Celavi sto gube kosu....pa nije mi bas privlacno ako su celavi a imaju kosu oko glave, znas na sta mislim?  A joj teko ni sto 'gaje' jednu stranu da raste duze, pa je prebace preko cele (ko da onda necemo znati da su celavi), pa dune vetar i razduva im tu 'periku'.  Al ako gube kosu pa briju glavu to je ok I guess...

ej eugi, jesi mislila da su celavi na glavi, ili negde drugde?  user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
31.3.2009 23:45:23   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Verus
A joj teko ni sto 'gaje' jednu stranu da raste duze, pa je prebace preko cele (ko da onda necemo znati da su celavi), pa dune vetar i razduva im tu 'periku'. 





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hahahahahahahahahaha, kako si slikovito opisala ovu radnju, hahahahahahaha!!user posted image


IZVORNA PORUKA: Verus

ej eugi, jesi mislila da su celavi na glavi, ili negde drugde?



Ej, pa nisam obaveštena da mogu i dole da gube kosu, a joj!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
31.3.2009 23:47:13   
Verus
user posted image nadam se da i dole ne celave hahaha zamisli tek da dole "gaji" periku pa je prebaci preko cele user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma ja mislila na to da se sisaju, tamo doleuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
31.3.2009 23:48:23   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Verus

user posted image nadam se da i dole ne celave hahaha zamisli tek da dole "gaji" periku pa je prebaci preko cele user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma ja mislila na to da se sisaju, tamo doleuser posted image



user posted image user posted image user posted image Zamišljam kako dizajnirati takvu jednu periku, pa sam se upetljala u razmišljanjima, hahahahauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
31.3.2009 23:49:58   
Verus
user posted image ti si se upetljala u razmisljanja a 'on' bi se upetljao u tu periku!!!user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
31.3.2009 23:52:26   
eugenija
Aaaaaahahahahaha, ko bi ga raspetljao?



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
31.3.2009 23:53:45   
Verus
user posted image ako se sam upetljao, bogme morace sam i da se ispetljauser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
31.3.2009 23:55:21   
eugenija
Neka pažljivo raščešljava svoju vlasuljuuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
2.4.2009 7:08:54   
Lu
Bitna je razlika između mladih zgodnih i ćelavih
i starih mlohavih ćelavih
ja glasam za ove prve i pored onih sa kosomuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ćelavi muškarci imaju manje uspeha u ljubavi
13.3.2018 19:43:53   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Lu

Bitna je razlika između mladih zgodnih i ćelavih
i starih mlohavih ćelavih
ja glasam za ove prve i pored onih sa kosomuser posted image


Hehehe, pravo objasnjenje 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here