|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.4.2021 16:07:33   
vonavoj
Uh,ala sam besna...radnim danima je umora,dodje u 18h..aj kao ok...

Onda dodje vikend,ajmo negde,ne moze sam sa decom nigde,,ok..i kad treba kuca da se spremi,posto sama nece....a mali hoce napolje..kaze ne mogu da ga vodim!?!?! A lezi i gleda u mob 2h...da radi nesto,pa i da razumem.Sad sam rekla,ok.ja ga vodim,a ti ces oba kupatila da oribas i da izvadis sudove iz masine..kaze moze+?! Kako ima dusu..a ni potrebu da bude sa svojom decom!? Lakse mu je da riba nego da ga izvede napolje.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.4.2021 16:12:49   
smeško
Зато што је то њему лакше, Вон. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.4.2021 16:16:49   
vonavoj
I meni je..pri tom uradim 3 puta vise od njega dok sy oni napolju 1h....😤😤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.4.2021 16:41:37   
smeško
Све знам. Морате да се договорите и да се држите договора. Ми смо, за почетак, написали расподелу обавеза на папир.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.4.2021 23:56:22   
Didy
Jao, Von, ti godinama iste bitke biješ i uvek se nerviraš zbog istih stvari. Ideja sa podelom obaveza na papiru je odlicčna. Ja je razmatram neko vreme, ali zbog dece najviše, hoću njih da uključim, već me zabrinjavanjihovo neučestvovanje u kućnim poslovima. Smislila sam da ispišem sve obaveze na papir i okačim na frižider i da svako štiklira ono što mu je zadatak kad uradi. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
12.4.2021 0:06:11   
Didy
Ćerka je danas trebala da ide na takmičenje iz plesa u Pančevo, ceo dan joj drugarice šalju slike i snimke i na kraju se rasplakala i počela svog tatu, a mm da krivi kako je on kriv, kako je baš morao da ide na odbojku, kako smo zbog njega sad svi u izolaciji, kakvi su to njegovi drugovi kad dolaze zaraženi, umesto da sede kući i on napadne mene kako sam je ja nagovorila i kako je ona to sve od mene čula. Samo mi je pala roletna, svašta sam mu rekla, između istalog da je razmaženo derište koje ne može ničega u životu da se odrekne. Sad ću na duši da ga nosim ako mu još više pozli.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
12.4.2021 8:25:19   
dddaca
Joj Didiy, ne nerviraj se. Svi mi kazemo i sata mislimo i sta ne mislimo kad se iznerviramo.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
12.4.2021 16:14:25   
Didy
Ja sam rekla sve što mislim, samo što njemu nije bilo pravo. 😂



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
12.4.2021 18:08:31   
smeško
Диди, бар ће теби бити лакше. Није добро ћутати.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
12.4.2021 18:30:23   
dddaca
Haha, ako si. Nadam se da mu je bolje danas

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
12.4.2021 19:18:00   
vonavoj
Hahaha,ne brini se didy,i ja sam se sa mojim osvadjala kad je imao koronu,nije mu pozlilo..jer je realno kriv bio..kao i tvoj,haha..ali je zaista jako tesko objasniti deci..


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
12.4.2021 19:46:48   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sam rekla sve što mislim, samo što njemu nije bilo pravo. 😂


Joj Didy.Sad ti je lakše kad si rekla sve što misliš.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
12.4.2021 21:23:19   
Milena18
Didy, nadam se da je muž bolje. I neka si ti rekla šta misliš, zdravije je tako.


Mene moj upravo nervira 😁 M je došla drugarica u 19:30 da je zove da ide napolje. Rekla sam mu da krene sa njom i da se vrate u 20h. Posle dva sata još ih nema. Stoji na kapiji i priča sa komšijom. A dete od četiri godine treba u 7 ujutru da ustane. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
12.4.2021 21:31:00   
smeško
Јој, Милена.😂 ММ воли тако воли ,,још мало" да се исприча на вратима. А мене то тако нервира.😂


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
12.4.2021 22:24:47   
Didy
Ma, da, svi su isti, uvek imaju vremena. Tako i mm nije jasno zašto deca uvek moraju na vreme da spavaju i ručaju. Kad ja nisam kod kuće, on im da doručak ujutro i onda im ručak ne da do 3-4h. Kao - Pa što nisu rekli da su gladni?! A oni kad su gladni, uzmu neke gluposti (slatkiše, slaniše) i onda ja poludim, a njemu nije jasno zašto. 


Ne znam da li mi je lakše što sam mu rekla svašta, al znam da njemu nije bilo svejedno. 😀

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 665
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here