|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li sam jos nevina ili ne i da li sam trudna?
24.8.2018 12:41:38   
labilna1
E ovako bila sam nevina nikad pre decka nisam imala,nasla sam decka kog mnogo volim i zajedno smo 8meseci jedan dan me zvao kod njega da odem ostao je sam na stanu,otisla sam poceli smo da se ljubimo on je izvadio svoj penis to mi je bilo prvi put u zivotu da vidim penis bila sam neiskusna u tim stvarima,poceli smo da se skidamo i malo smo se igrali,taj decko ima mnogo iskustva sa tim i nisam se puno plasila i prepustila sam mu se,mnogo sam bila ovlazila i zelela sam to da probam,pokusavao je da stavi svoj penis ali je mnogo bolelo,nekoliko puta je stavljao vrh ali sto je krenuo vise mene je mnogo bolelo i on je prestao,opet smo odlucili da probamo posle je isao sve dublje i dublje ali sam trpela bol pocela sam da svrsavam nabijao ga je od prilike 6-7cm ali nije bilo krvi samo sam svrsavala,da li sam i dalje nevina?Citala sam dosta na internetu da neki himen je rastegljiv objasnite mi sve o tome molim vas i dajte mi vase misljenje jesam li nevina i dalje ili ne?
I imam jos veci problem zadnji put kad smo se videli desilo se isto to u njegovom autu i kad je stavljao svrsio je u nju da li je moguce da sam ostala trudna molim vas samo ozbiljno da mi odgovorite jer sam mnogo zabrinuta za obe stvari ?
Hvala vam unapred
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 12:55:50   
IvanaSK RR
Fantasticno prvo iskustvouser posted image ma jok, kakva trudnoca, sigurno si jos uvek nevinauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu labilna1)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 12:59:29   
Ana RR
Naravno da si nevina, tek sa sledećim dečkom smatraj da si izgubila nevinost. Prvi je samo proba user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 13:25:22   
Maslacak15
ja mislim da si i nevina i trudna. mozda se proslavis. do sada je samo jednoj zeni u istoriji to uspelo hahahah

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 13:43:57   
labilna1
Ja vas molim da mi napisete sta mislite a ne da se salite,meni stvarno nije do sale hvala svakom unapred

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 13:52:45   
IvanaSK RR
A sta mislis, kako se prave bebe? Sperma oplodi jajnu celiju ili bebe ipak donose rode?
Dva puta ste imali sex u kom te bolelo i neviđeno si svrsavala (za prve pute) i pitas se da li si nevina?
Moj ti je savet da zakazes kod ginekologa, da te lepo pregleda i objasni ti kako se prave deca. Inace, kondom glavu cuva.
I pod hitno uvesti u srednje skole (mozda i vise razrede osnovne) sexualno obrazovanje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu labilna1)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 13:57:05   
Rosita
Cudne se stvari desavaju na forumu u poslednje vreme...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 13:58:09   
Maslacak15
a sto se tice trudnoce ako je proslo dve nedelje od tada uradi test i znaces. To niko ovde ne moze da ti kaze jesi li ili nisi.

Da Rosi svako malo ima novoregistrovanih clanova koji na "skakljive teme" tupe. Samo mi nije jasno da je nekom to zabava u zivotu. Da troluje po porodicnom forumuuser posted image Alli ako ih to cini srecnim.....

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 24.8.2018 13:59:27 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:07:59   
mama Jo
Labilna 1[b] - sto verovatno znaci da ce ih biti jos user posted image 2, 3.... koliko god user posted image

Nema veze sto nisi krvarila, svakako nisi vise nevina. I vrlo je moguce da si trudna. Koliko imas godina?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:10:52   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Labilna 1[b] - sto verovatno znaci da ce ih biti jos user posted image 2, 3.... koliko god user posted image


user posted image user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:11:51   
labilna1
Imam 18 godina

< Poruku je uredio labilna1 -- 24.8.2018 14:12:37 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:13:13   
labilna1
Poslala sam ti Privatnu poruku molim te odgovori mi

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:15:24   
mama Jo
Ja cu uzeti opciju da si ozbiljna user posted image
Ako zelis da se opustis i uzivas sa svojim momkom a ne zelis da ostanes trudna, treba da znas da to mozes jedino ti da sprecis tako sto ces se cuvati. Kontracepcije sada imas u izobilju.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu labilna1)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:17:01   
vonavoj
Interesantno prvo iskustvo sa toliko svrsavanja?!? A jos bolje da on svrsava u tebiuser posted image a bebu ne planirate.. Boze me sacuvaj!?!
Da li ste koristili kondom? Mooozdaaaa???

(odgovor članu labilna1)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:21:38   
Maraj
Pa šou user posted image
Nekom je bas dosadno a vrlo slikovitno opisuje za jednu "neiskusnu" osobuuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:26:17   
mama Jo
Ako se neko zafrkava, ja stvarno ne mogu da razumem cemu to, osim, sto sam i pre nekako u temi Kravlje mleko kad je bila polemika, pisala - da se vrsi neki psiholoski eksperiment nad ljudima koji koriste forume. To bi mi bilo jedino logicno objasnjenje user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:30:47   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Interesantno prvo iskustvo sa toliko svrsavanja?!? A jos bolje da on svrsava u tebiuser posted image a bebu ne planirate.. Boze me sacuvaj!?!
Da li ste koristili kondom? Mooozdaaaa???

Cuj nju, kondom?! Ajde, Boga ti, cemu to sluzi?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:35:39   
Rosita

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ako se neko zafrkava, ja stvarno ne mogu da razumem cemu to, osim, sto sam i pre nekako u temi Kravlje mleko kad je bila polemika, pisala - da se vrsi neki psiholoski eksperiment nad ljudima koji koriste forume. To bi mi bilo jedino logicno objasnjenje user posted image


Eksperiment bi morao biti mnogo ozbiljnije osmisljen, to nije sigurno.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:39:37   
mama Jo
Nemam pojma, neko istrazivanje... ovo je bas bzvze. Ali citira A. ,,trolova je uvek bilo i bice".

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:44:24   
veselicaa
I ovaj salje pp user posted image user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:46:12   
lesica
Ma kakvi eksperimenti, ljudi imaju problem user posted image pa da se posavetuju.

Elem, labilna, pusti ti što ove žene pišu. Čim nije bilo krvi, nevina si sestro slatka. Samo opušteno, uživaj, neće doći do trudnoće, čim nije probijen ulaz do materice, ne brigaj.
Jedino da povedeš računa o PPB, a za to možeš i neki od prirodnih načina da koristiš, tipa limunov sok, i kosti crne mačke, a štiti i od trudnoće.

A ako se baš plašiš da će doći do gubljenja nevinosti i trudnoće, ima još načina da uživate user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:50:30   
mama Jo
Da pogadjamo koje pitanje sledi user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:54:39   
labilna1
Hvala ti puno na savetu evo ja zavrsavam sa pitanjima i stvarno majke mi nisam trol. I htela bih da se zahvalim svima koji su pomogli i posavetovali.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:55:46   
mama Jo
Salimo se malo labilna, nemoj biti na kraj srca 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu labilna1)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li sam jos nevina ili ne i da li sam t...
24.8.2018 14:57:25   
Maraj
Vidi labilna zna sta je trol a ne zna kako se prave deca
Visa matematika

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here