|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečije cipele
18.1.2010 9:13:19   
Lu
Pogledajte BAMBI

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Dečije cipele
5.2.2010 18:29:11   
ZVONČICA
BAMBI program je fenomenalan! U Novom Sadu ih ima u Peku u Merkatoru i stalno ih kupujem jer su izuzetno kvalitetne i cena je podnošljiva. Preporučujem ih svima!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Dečije cipele
11.2.2010 21:21:38   
Anitaaa
KONAČNO SMO KUPILI CIPELICE!!!


Evo ih


user posted image

Ciciban


< Poruku je uredio Anitaaa -- 11.2.2010 21:22:03 >


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu ZVONČICA)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Dečija obuća
4.3.2010 13:40:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Kakva su vam iskustva sa njima? Ja sam kupila Polino i propuštaju reklamaciju neće da uvaže. Koje ste kupovale vašoj deci?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 10:30:53   
Lu
Kupili smo cipelice
user posted image
Nisu nešto lijepe ali nije bilo više izbora u cicibanu i pošto nas do sada nisu iznevjerile nisam htjela drugeuser posted image

user posted image

Patikice su ljepšeuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 22.3.2010 10:31:23 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 11:00:36   
Anoniman
Meni se dopadaju i cipele. 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 11:09:06   
Lu
Hvala Tashauser posted image
Pa eto nisu loše,neutralne su boje pa može sve uz njih,ma najbitnij da su udobne user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 11:13:54   
Anoniman
Da. Skroz su mi neutralne. Ja sam Luki kupila samo patike, a kada još malo otopli videću dal ću mu uzimati sandal cipele, ili ćemo ove godine preskočiti proleće i uleteti u leto, pa da mu odmah kupim Crocs. 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 11:52:08   
Dora
Tašo, gde imaju da se kupe Crocs? Ja sam videla u Zrenjaninu u jednom butiku za 2500 din. Jel im to cena?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 11:55:33   
prase
I mene zanima da li su se konacno i kod nas pojavile prave Crocs za malisane? Naglasak je na prave, naravno - one imitacije su nikakve, hajde da i ne verujem u antibakterijske i ostale price, ali noge se bas znoje dok u Crocs ni malo...

Ne mastam o tome da ce Uros vec ovog leta da set__a Crocs, mada, kako brzo raste, mozda i proset__a...

Ako su se pojavile te prave, Dora, onda im je otprilike to cena. Za odrasle su prosle godine na nekom popustu bile 3500 ili 3000, ne secam se.

< Poruku je uredio prase -- 22.3.2010 12:04:39 >


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 12:06:34   
Dora
Joj, meni su te Crocs toliko odvratne, obećala sam sebi da ih nikad neću natakariti deci na nogeuser posted image
Ali kad izračunam koliko me košta da im kupim po dva para nekih lepih- jedne za paradu i jedne za plažu i vodu a da su naravno kvalitetne, plus patike koje im uskoro moram kupiti jer su im one od jesenas knap, onda to dođe kao da imam stonogu!
Bolje da kupim po Crocs vidim da ih deca nose u svim prilikama (osim kad je hladno) i na čarape...moderne su, baš me briga. Patike im svakako moram kupovati ovih dana.
Lu, jesu li ono adidas? Super su. Ako nije tajna, gde si ih kupila i koja im je cena?

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 12:07:07   
Anoniman
Ja sam prošle godine kupila Luki na Spensu, kada se uđe na onaj ulaz pored knjižare, sa desne strane, pored optike ima prodavnica Sholl-ove obuće, i prodaju i Crocs. Ja sam ih gledala, gledala, iste su kao moje, a moje jesu original, kupljene u Sloveniji pre koju godinu.
Luki se i inače znoje noge, u svemu, pa su se znojale i u Crocs-u, znoje se i meni, ali ne smrde. Mislim da je to ono što razlikuje prave od lažnih Crocs-ara.

Cena je bila oko 2500din za klince. Luka ih je obožavao, jedva smo se ubedili kada je došla jesen da ne može više da ih nosi.

KLIKNI

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 12:11:31   
prase

IZVORNA PORUKA: Dora

Joj, meni su te Crocs toliko odvratne, obećala sam sebi da ih nikad neću natakariti deci na nogeuser posted image
Ali kad izračunam koliko me košta da im kupim po dva para nekih lepih- jedne za paradu i jedne za plažu i vodu a da su naravno kvalitetne, plus patike koje im uskoro moram kupiti jer su im one od jesenas knap, onda to dođe kao da imam stonogu!
Bolje da kupim po Crocs vidim da ih deca nose u svim prilikama (osim kad je hladno) i na čarape...moderne su, baš me briga. Patike im svakako moram kupovati ovih dana.
Lu, jesu li ono adidas? Super su. Ako nije tajna, gde si ih kupila i koja im je cena?



Pazi, meni su one bile odvratne na prvi pogled. Videla sam ih pre 5-6 godina, tada su bile hit u inostranstvu i svi su ih nosili u svim prilikama. I staro i mlado, i na carapu i na bosu nogu, i na posao i na pijacu... Grozila sam se od toga. Onda sam u prosloj trudnoci postala ocajna sa oticanjem nogu na mahove i trazila sam sta bi mi najvise odgovaralo... Na nagovor okoline sam kupila Crocs i nisam se pokajala. Valjda ljudi zaborave kako su ruzne kada pocnu da ih nose. Valjda su zbog toga one meni sada lepe, zato sto znam kako mi noga uziva u njima. A sto se tice dece... pa, ona i ovako i onako do nekog uzrata nose ono sto im mi stavimo na noge user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 12:11:35   
Dora
Znači to je to. Ja sam videla u Zrenjaninu zelene sa žabicama, super su.
A original i lažne su ko nebo i zemlja. Ja imam oo za obuću user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 12:18:32   
Dora
Da, Prase, do nekog uzrasta, a moji su prešli tu granicuuser posted image
Crocs im se sviđa, prošlog leta su me stalno pitali što im ne kupim Crocs a ja sam govorila:"Jer su ružne!"  Baš sam užasna. Sad sam se već pomirila s tim da su počeli sami da biraju šta će da obuju i obuku. Pogotovo Luka. Zimus je razgledao jakne, ja sam htela da mu kupim mnogo dobru jaknu ali je on sebi odabrao (isto je super jakna, mamin sin!) oko cipela smo se složili, oduševio se kad sam mu dala da proba te koje smo videli. Znaju oni sve, samo do nekog uzrasta im nije bitno a posle postane jako bitnouser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 14:25:45   
Lu
IZVORNA PORUKA: Dora

Lu, jesu li ono adidas? Super su. Ako nije tajna, gde si ih kupila i koja im je cena?


U Dobojuuser posted image (zaboravila ti da ja nisam iz Srbije) 30 eura,bile su malo skuplje pa snižene pošto su prošlogodišnji model,valjda.

Nego koliko koštaju te crocsice za djecu,original u eurimauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 14:26:33   
Lu
Jesu adidasuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 22.3.2010 14:27:35 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Dečije cipele
22.3.2010 14:51:48   
snješka
Evo i naših cipelica

user posted image

A ovo su nam sandalice za nadolazeće ljeto. Bile na sniženjuuser posted image

user posted image




_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 16:10:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Dora

Lu, jesu li ono adidas? Super su. Ako nije tajna, gde si ih kupila i koja im je cena?


U Dobojuuser posted image (zaboravila ti da ja nisam iz Srbije) 30 eura,bile su malo skuplje pa snižene pošto su prošlogodišnji model,valjda.

Nego koliko koštaju te crocsice za djecu,original u eurimauser posted image


oko 25eur.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Dečija obuća
22.3.2010 19:23:25   
SUPER MAMA
user posted image

user posted image


Evo pre neki dan smo kupili Moniki patike wink.Pa vidicemo dali su dobre.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Dečija obuća
27.4.2010 20:49:42   
Anoniman
Ja sam stvarno bila odusevljena cicibanom, i do pre mesec dana nisam ni razmisljala o nekim drugim cipelicama. Medjutim, pre mesec dana sam obisla sve prodavnice u NS koje drze ciciban i ni u jednoj nisu imali NIJEDAN model na sniranje broja 23. Ali nijedan. I sta cu, detetu trebaju cipele, i kupim Marko's. Ljudi moji, odusevila sam se kako je Nesa lepo hodao u njima, kako su cvrste, i lepe.
Danas sam isla da mu kupim zepe i patike, i opet krenem da obilazim ciciban po gradu. NIJEDNE broj 23. Poludela sam. Na kraju sam mu kupila patikice u najku,htela sam na sniranje al mu je debela noga za to, pa sam morala na cicak, iako mi se ne svidjaju bas preterano, i umesto zepica je dobio neke skechers sandale u koje sam se zaljubila (mislim, ja kazem kao ja kupila-ja sam izabrala a deda kupio unukuuser posted image ). Super ce biti za toplije vreme, a dotle ce ih nositi po stanu umesto zepica. Eto, prve patike i sandaleuser posted image
Evo slicice:
user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Dečija obuća
28.4.2010 8:10:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Na kraju sam mu kupila patikice u najku,htela sam na sniranje al mu je debela noga za to, pa sam morala na cicak, iako mi se ne svidjaju bas preterano,



 



Luki sam prošle godine kupila najke, iste kao na tvojoj slici, samo teget znak. Oduševila sam se koliko je voleo da ih nosi, koliko ih jednostavno održavam, tako da sam ove godine kupila identičan model kao prošle godine, samo sa crvenim znakom, identične kao na tvojoj slici. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Dečija obuća
28.4.2010 8:54:13   
Anoniman
Evo, Nesa jutros jos nije ni otvorio oci,vec je trazio patike, i sad sedi i jede u njima, nece da ih skineuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Dečija obuća
28.4.2010 8:55:38   
Anoniman
Kažem ti, skroz su dobre. Prebrišeš mokrom krpom, ili još bolje, vlažnom maramicom, i budu kao nove. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Dečija obuća
28.4.2010 11:04:11   
Nena81
Sin ima visok ris, mada citajuci postove vidim razliku izmedju debelog/mesnatog i visokog.
Za sada nosi iste adidas patikice kao i mali od Lu RR, nema saplitanja bas mu odgovaraju.
Moja drugarica je po otvaranju Usca u nekoj francuskoj prodavnici kupila sinu sandalice za leto, mali isto imam problem sa visokim risom, marka je Pettits petons, na njen nagovor i mi smo otisli tamo. Iskreno bila sam presrecna u koliko sandalica je moj mali uspeo da udje. MOdeli su prelepi, cene malo nize od cicibana.
Isli smo i u ciciban ali ni jedne jedine nije mogao da obuje, pavle i polino nekad po nekad imaju model za njega.
Sada je veci nadam se i da ce mu se taj ris istanjiti inace kuku meni sa nalazenjem obuce za njega.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here