|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Petao kukuriče u 4:50h
29.7.2009 8:22:10   
Anoniman
Već 7 dana sam sa mužem i Lukom kod mojih roditelja u kući, pošto su oni otišli na more, pa da kuća ne bude prazna (tata ne voli da je prazna, a i kerove treba hraniti).

Pre 5 godina otprilike sam se odselila iz te kuće. Nije mi bio problema da dođem na kafu, ali mi duže zadržavanje nije prijalo (a imala sam prelepo detinjstvo - dakle, nema veze sa tim). Prosto, Luka nije hteo da spava tamo, pa je bio nervozan, pa sam ja bila nervozna, ako smo ostali na noćenju, uvek sam zaboravila kod kuće baš nešto što mi treba, prosto jer se nisam udubila u pakovanje jer smo se preselili svega koju ulicu dalje od našeg stana...
No, ustvari, mislim da je tu bilo još nešto što ja nekako nisam mogla da obradim u svojoj glavi, a to je da ja više nisam imala svoj kutak u toj kući. Brat je dobio moju devojačku sobu - što je sasvim logično, jer je to jedina izolovana soba u kući, ostale su povezane... i u teoriji nemam ja ništa protiv, i tek nedavno sam shvatila da mi je to ustvari diskretno smetalo...

Uglavnom, ovaj put sam uzela kofer, spakovala se i preselila. Ništa mi ne fali, ništa mi ne smeta. user posted image

Sinoć sam legla rano, pa sam se probudila oko 4.45h, otišla do frižidera da popijem malo vode, izašla na terasu i videla da sviće i baš tada je kukurikao petao: u 4:50h. Imala sam jedan flash-back... pre svega 5 godina sam uz kukurikanje petla izuvala cipele na ulici i šunjala se u kuću... fascinantno tiho sam umela da otvorim vrata koja škripe da me mama i tata ne čuju... a jutros sam ih otvarala tiho da ne probudim muža i sina. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
29.7.2009 8:23:56   
guppy RR
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
29.7.2009 8:26:26   
prolece
sad si me bacila...
e, tih petlova se i ja sećam i uvek se nasmejem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
29.7.2009 8:27:07   
Anoniman
BTW, ako nekoga zanima otkud petao u sred NS-a... pa eto moje komšije smatraju da je ok držati kokoške (i petla kog volim da čujem) u sred grada.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
29.7.2009 8:31:40   
prolece
klik

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
29.7.2009 8:36:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Imala sam jedan flash-back... pre svega 5 godina sam uz kukurikanje petla izuvala cipele na ulici i šunjala se u kuću... fascinantno tiho sam umela da otvorim vrata koja škripe da me mama i tata ne čuju... a jutros sam ih otvarala tiho da ne probudim muža i sina. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovo me baš nasmija ...odnosno to šunjanje kad zaglaviš negdje vani do neka doba, a sad se isto šunjaš samo iz, pa mogu slobodno reći meni mnogo ljepših razloga, a izgleda i tebi user posted image


Poslusaj zato savet
sto ce ti cica dati
kad imas mladog petla
ne daj mu da se pati
pusti ga neka leti
neka ga koke vide
posle ce biti kasno
i petlu vreme ide.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 29.7.2009 8:37:06 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
29.7.2009 8:36:09   
Anoniman
Ne znam šta se krije iza KLIK-a, ne radi mi youtube. user posted image


Im'o sam strasnog petla
bio je pravi djavo
na kisi i na vetru
uvek je stajao pravo
po selu perje leti
dize se strasna graja
u nasoj kuci uvek
bilo je dobrih jaja.

Imao sam strasnog petla
bio je pravi ludak
koju taj koku kljucne
ko da je tresn'o budak
a koke cudne ptice
uvek im srce kuca
za nekim grubijanom
koji dobro kljuca.

Za njega nisu bile
samo koke slatke
ne, taj je skak'o
i na guske i na patke
a tek na curke,
cim je bilo neke sanse
ma princip je isti,
sve su ostalo nijanse.

Im'o sam strasnog petla
bio je malo cudan
po danu nesto dremljiv
al' nocu uvek budan
curice iz mog sela
cule su za tog dasu
zbog tog sam petla
i ja bio na dobrom glasu.

Im'o sam strasnog petla
bio je prvak sveta
danas su petli cudni
svaka im dlaka smeta
ja ne znam sta je razlog
danas su drugi dani
uglavnom 'spram mog petla
ovo su sve cverglani.

Meni je se'set peta,
stize jesen pozna
putuje moje drustvo
i ja cekam na red
ne bi mi ova starost
bila tako grozna
da cujem petla
barem mesecno jedared.

Poslusaj zato savet
sto ce ti cica dati
kad imas mladog petla
ne daj mu da se pati
pusti ga neka leti
neka ga koke vide
posle ce biti kasno
i petlu vreme ide.

Balašević
 

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
29.7.2009 8:37:39   
prolece
upravo to!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
29.7.2009 8:37:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Imala sam jedan flash-back... pre svega 5 godina sam uz kukurikanje petla izuvala cipele na ulici i šunjala se u kuću... fascinantno tiho sam umela da otvorim vrata koja škripe da me mama i tata ne čuju... a jutros sam ih otvarala tiho da ne probudim muža i sina. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovo me baš nasmija ...odnosno to šunjanje kad zaglaviš negdje vani do neka doba, a sad se isto šunjaš samo iz, pa mogu slobodno reći meni mnogo ljepših razloga, a izgleda i tebi user posted image



Ma prosto mislim da sam napokon sazrela dovoljno i mislim da sam sada zaista svoja... ne znam dal me razumete šta želim da kažem.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
29.7.2009 8:38:47   
Anoniman
razumijem te ja Tasho sto posto user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
29.7.2009 8:48:09   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
29.7.2009 11:53:13   
Lu
100% razumijem tvoje osjećajeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
1.8.2009 15:13:23   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
No, ustvari, mislim da je tu bilo još nešto što ja nekako nisam mogla da obradim u svojoj glavi, a to je da ja više nisam imala svoj kutak u toj kući. Brat je dobio moju devojačku sobu - što je sasvim logično, jer je to jedina izolovana soba u kući, ostale su povezane... i u teoriji nemam ja ništa protiv, i tek nedavno sam shvatila da mi je to ustvari diskretno smetalo...


I moj brat je presao u moju sobu user posted image
Malo mi i smeta sto je on sada tamo.Svaki dan idem kod mojih i svaki put udjem u sobu da vidim kako je odrzava.Iskreno nedostaje mi ta soba.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
1.8.2009 21:23:04   
Natasajvc
 user posted image

Za njega nisu bile
samo koke slatke
ne, taj je skak'o
i na guske i na patke

user posted image
user posted image


_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
1.8.2009 21:27:04   
dadaa
a tek na curke cim je bilo neke sanse..princip je isti sve su ostala nijanse...lalalalalalaaaa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nikada nemoj ici vec napravljenom stazom..sam sebi napravi put

(odgovor članu Natasajvc)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Petao kukuriče u 4:50h
2.8.2009 0:08:46   
Verus
Bas lepa prica Tasho.  Uhvati i mene seta za starim vremenima, iako mi cesto bude drago sto sam "odrasla"....al opet, nedostaje mi detinjstvo u NS.  Bilo je, na moju veliku srecu, prelepo.

(odgovor članu dadaa)
Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here