|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Maskenbal
19.12.2008 22:21:59   
Maya21
U toku su razni maskembali po vrticima i drugim decijim udruzenjima i igraonicama.
Sta planirate da napravite kao kostim za svoje dete?
Nas Matej je odlucio da bude Zorro - osvetnik user posted image

<guppy: ubaci ponovo>


< Poruku je uredio guppy -- 19.12.2008 22:27:41 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Maskenbal
19.12.2008 22:29:59   
Maya21
U toku su razni maskembali po vrticima i drugim decijim udruzenjima i igraonicama.
Sta planirate da napravite kao kostim za svoje dete?
Nas Matej je odlucio da bude Zorro - osvetnik

Eto zeznula sam stvar, ubacila sam istu sliku na 2 mesta.
Nasa Guppy ce valjda urediti to kako treba...
Sorry srecice!

user posted image


(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Maskenbal
19.12.2008 23:45:59   
Anoniman
Ja obožavam maskembale!!!!!

Za svoj 20ti rođendan sam ga pravila, i pola ljudi se nije pojavilo jer nisu znali u šta da se maskiraju! user posted image

Ja sam bila anđeo. user posted image  Obukla sam belu usku, extra mini haljinu golih leđa user posted image  i napravila sam oreol. Kako sam ga napravila? Uzela sa tanku žicu, napravila krug za oko glave, onda je išla jedna vertikalna žica na gore, i na njenom kraju još jedan krug na koji sam namotala srebrnu traku za jelku (znate, onu čupavu)...

Moj bata, koji je tada imao 7-8god je bio lovac, obukao se u maslinasto zeleno /braon varijantu, stavio braon šešir na glavu, mama ha je malo iscrtala po licu (kao da se uprljao u šumi user posted image ), i poneo je plastičnu pušku.

Mama je imala vampirsku masku na licu user posted image  i obukla se u crno - belo.

Jedna drugarica je bila ciganka gatara... jel ima potrebe više reći? "Sve mi boje dobro stoje"... user posted image

Jedna je obukla matursku haljinu.. balska haljina je u pitanju...

Jedna se maskirala u kineskinju sa kineskim štapićima u kosi i crvenim krugovima na obrazima... user posted image

Jedan dečko je došao sa kacigom na glavi, onom što se nosi na gradilištu...

Jedan dečko se maskirao u svoju mamu... ne biste verovali... sve od pudera, preko senke za oči, perike, haljine... čak je i sise i grudnjak imao... user posted image

I tako...

Luka je još mali za to... ali o tom po tom, biće i mene u ovoj temi sa slikama. user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Maskenbal
22.12.2008 7:19:37   
Lu
Bravo za idejuuser posted image user posted image user posted image
Ja isto volim maskenbale,prije dok sam bila cura obavezno smo išli namaskirani u disco kad je vrijeme maskenbala,bude zanimljivih susretauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Maskenbal
22.12.2008 8:17:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

bude zanimljivih susretauser posted image



Što nam je ova lu od jutros stidljiva... user posted image  

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Maskenbal
22.12.2008 8:27:23   
Jeca*
Pogledajte OVO

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Maskenbal
22.12.2008 8:33:55   
Anoniman
jupi, jecika, fenomenalno je! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Maskenbal
23.2.2009 7:11:44   
Lu
Počelo je vrijeme maskenbala.
Kod nas će sutra navečer namaskirana djeca da obilaze kuće i dobivaće slatkiše,ja sam svog Roka vodila prošle godine a i ove ću ako ozdravi potpunouser posted image
U vrtiću imaju spremne kostime i ići će kroz grad po danu,jedva čekam da ga uslikam to će mu biti prvi pravi maskenbaluser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Maskenbal
23.2.2009 7:52:11   
guppy RR
i nama je sutra maskenbal (Pust), ali mi je maleni kod kuće. Pričala sam sa vaspitačicom da ga dovedem samo taj dan... ali mi je glupo da ga vodim ako se sad oporavlja od te alergije i treba mu mir do kraja nedelje. Ne znam... biće još milion maskenbala, a mi se možemo uvek slikati kao porodica kod kuće...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Maskenbal
23.2.2009 10:25:45   
Anoniman
Ja sam izgleda neupućena, a zašto je sada vreme maskembala? user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Maskenbal
23.2.2009 12:07:05   
Maya21
Ja znam za onaj u Veneciji i Riu a kod nas u NS, nisam nesto primetila da ima maskenbala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Maskenbal
23.2.2009 12:23:20   
Anoniman
Maya srce... user posted image  Baš mi je drago da pišeš.

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Maskenbal
23.2.2009 12:28:37   
Maya21
Pisem, kad i dok mogu user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Maskenbal
23.2.2009 13:28:27   
Lu
Pa svugdje u svijetu je sada vrijeme karnevala,maskenbala,doduše negdje se obilježavaju a negdje ne.
Nastupa vrijeme ludovanja,maskiranja a onda korizma,a o tome u drugoj temi.
Nego jeste li pravili svojim mališanima odjeću za maskenbal,treba mi neka ideja nabrzinu do sutra navečer,
kako je bio bolestan nisam ništa napravila.
Molim vas dajte mi ideje za nešto brzinskouser posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Maskenbal
17.7.2009 12:59:35   
Anoniman
Nekada smo pravili maske, anas sve ima da se kupi, a to ne volim. Uzivam u tome da zajedno mastamo i pravimo, nema cari obuci kupovni kostim, mada sam za NG poklekla. Nosila je belu suknjicu, beli bodi, hulahopke, nosila srebrnu krunu i carobni stapic. Jos pominje da je bila Vila Dobrila, koja ljudima donosi srecu user posted image
Ako savladam stavljanje slike, videcete.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Maskenbal
17.7.2009 13:01:58   
Anoniman
Ideja za masku napravljenu brzinski: stari krevetski beli carsaf, napraviti rupe za oci i usta, moze da se usije gumica lagano oko vrata (iznutra) tek da ne spadne dok se jure po vrticu, a isarati ga po zelji. Mi smo mazali dlanove temperama pa ostavljali otiske, a devojcica kojoj smo to pravili da ponese na rekrativnu je tako postala ne duh nego dusica :)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Maskenbal
17.7.2009 13:07:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aleksanja

Ako savladam stavljanje slike, videcete.


Lako je, vidi ovde: Kako se smanji i ubaci slika? KLIK

Vidi i ovo: Kako se ubaci Ticker? KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Maskenbal
17.7.2009 13:23:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aleksanja

Nekada smo pravili maske, anas sve ima da se kupi, a to ne volim. Uzivam u tome da zajedno mastamo i pravimo, nema cari obuci kupovni kostim, mada sam za NG poklekla. Nosila je belu suknjicu, beli bodi, hulahopke, nosila srebrnu krunu i carobni stapic. Jos pominje da je bila Vila Dobrila, koja ljudima donosi srecu user posted image
Ako savladam stavljanje slike, videcete.


user posted image

Hvala za pomoc user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Maskenbal
17.7.2009 13:28:03   
Anoniman
Jaooooo preslatka je! user posted image

Virni i u temu Da se malo upoznamo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Maskenbal
17.7.2009 15:36:01   
marince1
user posted image Jao aleksandra,preslatka je!Vidim da vi kad pisete o maskembalu mislite na decije(osim Tashe)  user posted image
Ja obozavam maskembale i svake godine idem kad je ono ''noc vestica''u jednom kaficu bude zurka pod maskama.Exstra zabava!Sta tu sve ima da se vidi.
Ja sam bila ciganka,baba-sera(zaradila sam da castim drugaricu picem) user posted image ,vestica...Ma bute tu svacega!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Maskenbal
17.7.2009 15:37:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince

(osim Tashe)  user posted image


user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Maskenbal
17.7.2009 15:39:57   
marince1
Sto se stidis ''andjelcicu''?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Maskenbal
28.7.2009 17:22:14   
branka10
Kupovni kostimi jesu najlepsi ali su pravljeni(zajedno sa detetom) najbolji i naravno najoriginalniji. Ja sam za varijantu sam svoj majstor.

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Maskenbal
29.7.2009 18:50:27   
afrodita
Ja sam isto vise za "rucni rad"
ovako je to izgledalo kad je M bila mala

user posted image

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Maskenbal
8.2.2010 16:40:47   
Lu
Roko će ove godne u vrtiću za maskenbal biti ovčica,tete im šiju kostimeuser posted image
Ja ne znam još kako ću ga kod kuće zamaskirati...od kuće idemo po slatkiše susjedima!
Jel imate ideje,slikice svoje djeceuser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here