|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bade mantil
31.7.2009 10:28:27   
Anoniman
Jel nosite bade mantil?

I mm i ja imamo bade mantil, i ni jedno od nas ga ne nosi, sem ako nije "Na frku se ogrni, neko zvoni!" user posted image

Luka je dobio 2-3 bade mantila, nosi samo jedan, i to na plaži kada izađe iz vode.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bade mantil
31.7.2009 10:30:16   
Anoniman
imam , ne nosim , mrzi me 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bade mantil
31.7.2009 10:31:17   
magnetic
Imam jedan,ali jako debeo,pa ga nosim samo zimi da se ugrejem kada se okupam

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bade mantil
31.7.2009 10:32:46   
simke
Takodje imam,ne nosim,mrzi me...jedino kad neko neocekivano zazvoni na vratauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bade mantil
31.7.2009 10:41:01   
Skoki
Sada se namece pitanje sta podrazumevate pod bade mantilom?

Ja koristim bade mantil iskljucivo posle kupanja, umesto peskira. I mm i ja imamo po nekoliko komada, a Lea ih koristi i kod kuce i na kupanju van. Prakticniji su mi od peskira user posted image .

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bade mantil
31.7.2009 10:43:24   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Skoki)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bade mantil
31.7.2009 10:47:23   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Skoki

Sada se namece pitanje sta podrazumevate pod bade mantilom?

Ja koristim bade mantil iskljucivo posle kupanja, umesto peskira. I mm i ja imamo po nekoliko komada, a Lea ih koristi i kod kuce i na kupanju van. Prakticniji su mi od peskira user posted image .
Tako bi i trebalo,moj decko se odmah zavija u njega  posle kupanja.Ja se obrisem peskirom,obucem pidzamu i onda ako mi je hladno ogrnem se sa njimuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bade mantil
31.7.2009 10:49:35   
Skoki
Bas to Tasho user posted image .
Iz prethodnih postova vidim da mnoge pisu "nose", pa sam zakljucila da ga koristite kao ogrtac za po kuci. Meni je bade mantil iskljucivo za kupanje, umesto peskira. Mnogo je prakticniji, obuces ga dok si jos u kadi, samo izadjes i nema nista da kaplje sa tebe, on sve upije (celom duzinom tela). Ja posle kupanja volim da obavim razne zenski stvari kao sto je sredjivanje lica, secenje noktiju, itd, pa mogu u njemu lepo da se krecem, sedim. Dok sa peskirom stalno nesto namestam, pa mi spadne, muke zive. Isto je kada susim kosu, lakse mi je u njemu da sedim i zavrsim, pa se onda oblacim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bade mantil
31.7.2009 10:53:58   
Anoniman
Ja ne volim bade mantil na mokro telo. Volim peškir, a nakon toga prosto obučem gaće i grudnjak, i krećem se slobodno kao ti u bade mantilu.

(Od koga sam pokupila ovo "prosto"? Odlepiću! user posted image )

A bade mantil kada koristim (retko), "nosim ga", kao ogrtač.

(odgovor članu Skoki)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bade mantil
31.7.2009 10:54:56   
guppy RR
al si ti prosta user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bade mantil
31.7.2009 10:57:29   
Skoki
Znaci da sam dobro shvatila kako ga koristite user posted image user posted image user posted image .
Samo mi reci koja je razlika izmedju peskira i bade mantila na mokrom telu kada su od istog materijala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bade mantil
31.7.2009 11:03:14   
Anoniman
Nema razlike, ustvari ima. user posted image

Rukave bade mantila moram da tapkam po sebi, jer inače nisam obrisana onoliko koliko volim da budem obrisana. I bade mantil mi je do kolena, a ja mrzim da su mi listovi mokri.

Ma bzvz, mislim da je to stvar navike.

(odgovor članu Skoki)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bade mantil
31.7.2009 11:35:19   
Anoniman
e moji nije kratak ...nego dugačak...do tala sto bi rekli al svejedno skuplja prašinu 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bade mantil
31.7.2009 14:09:14   
Lu
Imam veliki,dugački i ima i Roko,frotirni su naravno.
Uvijek ih obučemo poslije kupanja,ne moramo se brisati,recimo dok ja njemu osušim kosicu oboje smo već suhi u ogrtačimauser posted image
Ne znam jel vi koristite posebne male ručnike za izlazak ispod tuša ili iz kadeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bade mantil
31.7.2009 14:12:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu


Ne znam jel vi koristite posebne male ručnike za izlazak ispod tuša ili iz kadeuser posted image



Za šta?

Ja koristim regularne (velike) peškire.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bade mantil
31.7.2009 14:16:39   
Lu
Ja stavim ispred tuša,kade, male ručnike(peškire) koji služe samo za noge znači da ih obrišemo da ne raznosimo vodu po kupatilu i navučem ogrtač(zato sam to rekla).
Imaju po hotelima isti takvi.(na njima nacrtana stopala) 

< Poruku je uredio lu -- 31.7.2009 14:17:08 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bade mantil
31.7.2009 14:16:57   
Anoniman
koristim posebne peškire za noge (svako ima svoj), posebne za ruke, to su oni manji, ovi za noge čak i imaju stope nacrtane na sebi user posted image itd, itd 

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 31.7.2009 14:17:39 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bade mantil
31.7.2009 14:19:21   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

koristim posebne peškire za noge (svako ima svoj), posebne za ruke, to su oni manji, ovi za noge čak i imaju stope nacrtane na sebi user posted image itd, itd 


posebne za ... khm, khm, khm...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Bade mantil
31.7.2009 14:20:08   
Anoniman
A to. Nemam posebne peškire za noge, šta će mi, pa oprala sam ih. Zato i ne volim bade mantil, jer kada koristim peškir, iz kade izlazim tako što brišem jednu nogu, spustim je van kade, pa brišem drugu nogu... Izađem suva. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Bade mantil
31.7.2009 14:22:12   
Anoniman
joj MamaNp ...mislila sam "posebne" tačnije manji su od onih za kupanje i te fazone, manji peškiri

da i za guze i velike guze male...ma joj meni je ćenifa puna peškira, i bukvalno svaki drugi dan imam punu mašinu samo peškira

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Bade mantil
31.7.2009 14:29:12   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: magnetic

Imam jedan,ali jako debeo,pa ga nosim samo zimi da se ugrejem kada se okupam


isto , kupila sam u Egiptu, mnogo je dobar, roza boje....a bio je dzabe...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Bade mantil
31.7.2009 14:35:09   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A to. Nemam posebne peškire za noge, šta će mi, pa oprala sam ih. Zato i ne volim bade mantil, jer kada koristim peškir, iz kade izlazim tako što brišem jednu nogu, spustim je van kade, pa brišem drugu nogu... Izađem suva. user posted image
Isto

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Bade mantil
31.7.2009 14:42:49   
gagana83
Mm je stalno u bade mantilu,a ja ga imam al ga retko nosim,narocito sad u trudnoci jer stomak ne moze da mi staneuser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Bade mantil
31.7.2009 22:16:01   
božana
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

imam , ne nosim , mrzi me 


Takodje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Bade mantil
31.7.2009 22:29:30   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A to. Nemam posebne peškire za noge, šta će mi, pa oprala sam ih. Zato i ne volim bade mantil, jer kada koristim peškir, iz kade izlazim tako što brišem jednu nogu, spustim je van kade, pa brišem drugu nogu... Izađem suva. user posted image


isto user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here