|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Anketa ministarstva zdravlja
26.1.2009 19:23:33   
Nify
Mene zaista zadivljuje ono sto rade clanice grupe Majka Hrabrost! Jedna od stvari koju su uspele da naprave sa ministarstvom zdravlja jeste anketa koje bi porodilje u Srbiji trebalo da od decembra dobijaju prilikom napuštanja porodilišta. Druga je anketa o nosenju bedzeva.
Na ovaj način žele da prikupe informacije koje bi mogli uporediti sa rezultatima koje će ministarstvo dobiti.


Ako ste se porodili u Srbiji u decembru 2008. godine ili kasnije, molimo vas popunite ovu anketu.

Ako imate prijateljicu, poznanicu ili rođaku za koju znate da su se porodile u decembru 2008. godine ili kasnije, bili bismo vam zahvalni ako biste im prosledili link i apel da popune ovu anketu.

Linkove za obe ankete pronaći ćete ovde:
http://www.majkahrabrost.com/anketa.htm

Pridruzimo im se svi da bi se nesto promenilo u nasoj zemlji!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Anketa ministarstva zdravlja
26.1.2009 19:29:37   
Anoniman
Ja sam pratila Krugolinine textove, i prebacivala linkove na naš forum... možeš pogledati u temi Malo crnog humora KLIK .

U poslednje vreme sam malo zapostavila dešavanja i baš lepo što si postavila anketu na forum!

(odgovor članu Nify)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Anketa ministarstva zdravlja
26.1.2009 22:49:02   
Jeca*
Ja sam je davno popunila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Anketa ministarstva zdravlja
27.1.2009 8:10:14   
sonja999s
i jauser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Anketa ministarstva zdravlja
27.1.2009 15:33:49   
Nify
Samo popunjavajte!user posted image

Nadam se da cemo uspeti nesto da promenimo!user posted image

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Anketa ministarstva zdravlja
27.1.2009 15:59:50   
Anoniman
Evo i ja sam popunila uvu anketu minisatrstva zdravlja (prvu) a ovu o bedževima ne mogu... ne mogu da odgovorim već na prvo pitanje. user posted image

(odgovor članu Nify)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Anketa ministarstva zdravlja
31.1.2009 23:56:30   
maša
JA SAM UPRAVO POPUNILA ANKETE (PRETHODNO SAM I PETICIJU POTPISALA)!
NADAM SE DA ĆE BITI NEKE VAJDE OD SVEGA!
IAKO STE POROĐENE PRE DECEMBRA 2008. (KADA JE POČELO ANKETIRANJE) MOŽETE POPUNITI  I DRUGU ANKETU.ZAPRAVO JA SAM PRESKOČILA, VALJDA, PRVA DVA PITANJA, NAPISALA KAD SAM SE PORODILA I ISPUNILA DO KRAJA.
E BAŠ HOĆU DA IM KAŽEM user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here