|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jogurt
13.8.2009 12:19:43   
Anoniman
Jel volite jogurt? Koji pijete?

Ja pijem ili ovaj

Viva (KLIK)

ili ovaj

Fit (KLIK).

Pre koji dan mi je koleginica kupila Fit - kada sam ga otvorila počeo je da kipi iz bočice i nisam ga popila (datum je bio ok).
Danas mi je druga koleginica kupila Vivu u drugoj prodavnici, kada sam ga otvorila, malo je nadošao, i bio je baš kiseo.
user posted image  Uopšte ne razumem šta se dešava.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Jogurt
13.8.2009 12:21:47   
guppy RR
Može biti da je imlek imao problema sa prevozom i slično, pa da nisu bili na temperaturi od 0 do 8 stepeni svo vreme. Mah, bezveze nagađam... Lepo sam ti rekla da si trudna pa ti se čine kiseli user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Jogurt
13.8.2009 12:31:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Lepo sam ti rekla da si trudna pa ti se čine kiseli user posted image


user posted image

Moguće da je isti dobavljač koji nije adekvatno transportovao jogurt, jer su radnjice sve u kvartu!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Jogurt
13.8.2009 12:33:15   
dunja RR
na ovoj vrucini nista me ne cudi....zato ja izbegavam i jaja i jogurt ovih dana, mada sam i pored toga sjuser posted image bala zelidac...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
13.8.2009 20:35:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Jogurt
13.8.2009 21:32:43   
kathy
Ja volim novi "balans" sa jagodom, kivijem i zitaricama, a deca piju "vitalino".... ali i meni se desava polsednjih par meseci da je svaki drugi jogurt pokvaren user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Jogurt
13.8.2009 21:36:16   
afrodita
Gutljaj do osmeha KLIK

(odgovor članu kathy)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Jogurt
14.8.2009 9:14:30   
Anoniman
obično Meggle
user posted image

Milkos i Pucan


kefir u zadnje vrijeme ...opet mi je ko onaj stari pa ga zato pijem a Boga mi i da doživim stotu user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Jogurt
14.8.2009 9:18:30   
Anoniman
Definitivno nešto nije ok sa jogurtima u kvartu oko mog posla. Sinoć sam kupila u prodavnici kod stana, i sve je ok (nije kiseo).

I ja volim kefir, ali mi nisu lepi ovi kod nas, pijem ga isključivo u mađarskoj.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Jogurt
14.8.2009 9:18:33   
Anoniman
Imlekovu kravicu sa 3,2 % mm
Sto masnije to boljeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Jogurt
14.8.2009 9:38:44   
AtenA
Zile, takodje!Ja sam se kao borila za neke druge,ali su mm i sin samo za kravicu!Pa sam onda jedno vreme kupovala sebi fit,kefir,... ali sam digla ruke,tako da sada svi pijemo kravicu 3,2 i prija mi!Inace mi mnogo pijemo jogurt!Mm ne moze da zamisli obrok bez jogurta!Pije ga uz sve-grasak,corbu,bilo sta da ima za rucak obavezan je i jogurt!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Jogurt
14.8.2009 20:17:13   
Ana RR
Fit Effect.

Tasho meni se  već nekoliko puta desilo da kupim jogurt (uvek proveravam rok trajanja) i dva dana posle otvaranja jogurt se ukiseli i boca se naduva kao da će eksplodirati user posted image




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Jogurt
14.8.2009 20:46:53   
Anoniman
Da, ali ovo su bili jogurti sa rokom do 22.08. i to ona mala boca, koju ja popijem iz cuga, bila je neotvorena.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Jogurt
15.8.2009 10:31:08   
mihi
user posted image
IZVORNA PORUKA: gagi

Ja volim kefiruser posted image


I ja Gagiuser posted image user posted image user posted image user posted image  to je jedini alkohol koji pijem. U kefiru prilikom vrenja gljivica Torrula cefiri stvara i oko 2% alkohola po litru kefira.

Probala sam u Rusiji i kumis od kobiljeg mleka slično kefiru ali ima neki miris pa mi se nije dopao.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Jogurt
15.8.2009 10:38:06   
mihi
To nije do dobavljača Imlek ima super kamione sa termo kingom nema šanse da je to. Otkriću vam o čemu se radi nisu dobre rashladne vitrine u tim malim radnjicama, u njima je preko leta uvek vruće jer nisu dobro rashlađene pa ni vitrine ne mogu da postignu temperaturu jer se motor jako greje. To se nikada ne dešava u Rodiću npr...... Ja sam pre neki dan kupila puter u MAxiju na pijaci i bio je užego, nije me mrzelo okrenem inspekciju i kažem šta pošto poznajem tu inspektorku kaže mi da je u vitrini bilo skoro +9оC i da se zato užego puter, pisali su im prijavu i kaznuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   [Obrisana poruka]
15.8.2009 11:23:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Jogurt
15.8.2009 14:00:49   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Da, ali ovo su bili jogurti sa rokom do 22.08. i to ona mala boca, koju ja popijem iz cuga, bila je neotvorena.



Ja sam pre neki dan kupila jogurt kome je rok bio do 30.avgusta.. posle dva dana se pokvario user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Jogurt
15.8.2009 14:03:47   
dacca
Volim ga, volim i to LAZINE, mmmm

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Jogurt
17.8.2009 10:25:05   
oliveradj
To se dešava često sa jogurtima u NS, često kupim sa ok datumom ali počeli su da se kvare. Oni ih drže dugo na toplom kad dobiju robu i počnu da se kvare jer su vrućine kasno ih stave u frižider. To sam videla lično i bilo mi je jasno zašto je tako.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Jogurt
13.6.2017 13:09:52   
IvanaSK RR
Pijem i volim user posted image
Uglavnom Balans ili Imlekov. I sin ga pije, mada vise mleko. Beba popije oko pola case iz vise navrata :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Jogurt
14.6.2017 9:44:05   
Sanjalicaaa
i ja obozavam jogurt, u poslednje vreme onaj Grcki. Mislim da mogu da pojedem celu onu veliku casu za jedan obrok user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Jogurt
14.6.2017 13:05:09   
choopa choops
Mi volimo svi, i baš ga dosta konzumiramo. Sada najcesce uzimam onaj Moja kravica GUSTI. Mada, neki dan procitqah da su jogurti sada puni šećera...user posted image I pogledam sastav i zasita jesu. A i mlijeko isto...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Jogurt
14.6.2017 13:06:43   
Anck Su Nmaun
Ja volim jogurt, pogotovo uz neka peciva. Deca tu i tamo , H pije vocni Dukatov davi se user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Jogurt
14.6.2017 13:11:11   
Sanjica26 RR
Mi svi volimo jogurt. Ali mm bi uz sve jogurt i sir. Deca su povukla na njega. Ja mogu da preskocim, ali oni ne.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Jogurt
14.6.2017 13:12:45   
Duškić
Ja volim Balans, ovi moji grcki ili kravicu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Markiza Torta (malo improvizovana)
Ringerajin kuvar: lelaigor
Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here