|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vreca za spavanje
13.8.2009 12:07:07   
Rivana
Ne znam da li ima tema je je trazila ali nisam je mogla naci. Da li je neko od vas koristio vrece za spavanje za bebe, moj Luka se non stop otkriva ajde leti dok je sad lepo vreme ali zimi moracu da ga ubacim u neku vrecu user posted image Nadjem ga u toku noci skroz otkrivenog. Pa me zanima da li meko do vas ima iskustva i gde se mogu kupiti te vrece za spavanje?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 12:16:05   
AtenA
mozes je naci u svim bebi buticima,sigurno ja sam tamo kupovala,super je stvar!Moj mali spava u godinam u njoj,bilo je u pocetku malo problema da se navikne,ali je posle bilo ok!Stavis ga i ne razmisljas!Ja sada ne mogu nigde da nadjem za njega,posto je vec velki tako da razmisljam da je sasijem!Imas i frotirnih,a i debljih, pravih zimskih!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 12:21:19   
Rivana
E super i meni je malo frka kako ce se navici, ali moraceuser posted image , pa ne mogu ga cele noci pokrivati mnoooogo je zivahan user posted image

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 12:21:28   
Anoniman
Evo ovde sam ja kukala o tome: Otkrivanje preko noći KLIK

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 12:22:48   
Anoniman
U NS na Novom naselju u prodavnici Mrvica ima baš velikih, debelih kao jorgan, i džaba su bili prošle godine, oko 600-700din... nisam sigurna.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 12:25:10   
AtenA
joj bas su jeftine... ja sam ih ovde u SD-u,mnogo vise placala!Imam super drugaricu u NS-u,tako da cu joj reci da pogleda!hvala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 12:26:49   
Anoniman
Molim user posted image  (od Crkve kada ide ka putu N.Naselje-Detelinara, sa desne strane)

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 12:29:26   
Rivana
Ja ne znam koliko su kod nas u Beogradu moracu da pogledam ovih dana. Citala sam Tasho tvoj Luka bas lepo prihvatio dzak. Nadam se da se ovaj moj bebac nece izmigoljiti iz njega jer on spava Na kuku na strani ne znam kako da objasnim pa ne znam da li u dzaku moze da se okrece ako ne bude mogao udarice u plac user posted image

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 12:32:54   
Anoniman
Naučiće da se okreće. Par dana ćeš mu malo pomagati, jer se umotaju. user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 12:37:10   
dunja RR
malo off topic.....

ali smesno mi jer  celo jutro mi pred ocima vrece za spavanje a sada videh ovu temu...

jutros u pet sam bila ispred polic, .stanice radi vadjenja pasosa za mm kad tamo ljudi spavaju u vrecama ispred stanice danima....cekaju da dodju na red za l.kartu i pasos...

...a jedan mali danima je tu uvek se uspava  oko 4 i kada se probudi ( oko 6) vec 70 ljudi ispred njega a primaju samo 50... zakazali mi za veceras u 7....

joj ...napravise stoku od nas....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 12:51:43   
božana
Ja je koristim za moje dete i mogu vam reći da sam prezadovoljna.Ne razmišljam da li se mala noću otkrila.Imam  vreće za zimu i za leto.Vodim računa o tome da su od pamuka, kao i kada je garderoba u pitanju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 13:07:23   
Rivana

IZVORNA PORUKA: božana

Ja je koristim za moje dete i mogu vam reći da sam prezadovoljna.Ne razmišljam da li se mala noću otkrila.Imam vreće za zimu i za leto.Vodim računa o tome da su od pamuka, kao i kada je garderoba u pitanju.

(odgovor članu


Hvala, moracu sto pre da vidim neke vrecice user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 13:15:44   
Rivana
Ima li neka slicica tih vreca ja ne znam ni kako izgledaju user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 13:18:07   
Anoniman


Samo ja preferiram bez rukava i bez kapuljače.

< Poruku je uredio lesica RR -- 23.1.2013 18:01:57 >

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 13:19:43   
Rivana
Bas je slatka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vreca za spavanje
13.8.2009 13:51:00   
SUPER MAMA
Ja sam ovo zimo sto je proslo koristila vrecicu za spavanje tada moja monika je ima 2-3 meseca i super je , toplo joj u njoj.Taman kako treba.Ali bolja je bez rukava i kapuljacu

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vreca za spavanje
14.8.2009 10:15:02   
Rivana
Ja sam juce kupila vrecicu mnogo je slatka. malo se bunio dok sam ga oblacila ali ok. Lepo je nunaouser posted image Eto za mame iz Beograda i okoline ima na bulevaru u bebi butiku za 700 dinara user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vreca za spavanje
14.8.2009 11:47:35   
božana
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Samo ja preferiram bez rukava i bez kapuljače.
I ja.


< Poruku je uredio lesica RR -- 23.1.2013 18:02:18 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vreca za spavanje
14.8.2009 11:51:37   
oliveradj
Moja nije htela da spava u tome pa sam batalila, a bas je slatka.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2009 19:20:59   
Anoniman
Kupila sam danas Luki vreću za spavanje, onu debelu, jorgan vreću za 800din na novom naselju u Mrvici. Ako sam dobro razumela prodavačicu, oni to šiju po meri, ako se dogovorite sa njima. user posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vreca za spavanje
14.10.2009 21:06:18   
Anoniman
Jeca me je zamolila da joj slikam džak koji smo kupii, pa evo slikice.

Svesna da boja baš i nije muška, više je ženska, ali pošto je bio jedini u odgovarajućoj veličini, nisam razmišljala ni minuta. U tome će samo da spava. user posted image

user posted image

To je maločas slikano. user posted image

A ovo je prošlogodišnji džak, ispostavilo se da su iste veličine, jao meni kada mm shvati da sam ga džabe cimala da ide sa mnom na drugi kraj grada... user posted image Ali nije džabe, sada imamo dva, i ne moram da razmišljam da li će se osušiti do uveče ako ga ujutru operem! user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vreca za spavanje
14.10.2009 21:36:01   
Jeca*
hahahaha...user posted image
hvala draga. Da nisi objavila sliku ne bih se setila da i mi to imamo, dobili smo od mog sestrica, a ja sam na to potpuno zaboravila user posted image  jupiiiiiiiii....moram i ja da probam da ubacim Luleta u džak.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vreca za spavanje
23.10.2009 9:56:02   
AtenA
user posted image
Juce sam konacno pronasla vrecu Vukasinu,bio je presrecan,navukao ju je cim je dosao iz vrtica i legao da gleda crtace user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vreca za spavanje
23.10.2009 9:58:54   
AtenA
i da dodam bila je 1200,jeftinijih nema,a jedva sam i ovu nasla da mu odgovara velicina,sledecu cu def. morati da sasijem!

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vreca za spavanje
23.10.2009 10:02:08   
mamanp
Taso, Luka hoce da spava u ovoj vreci??
Ja mojoj probala ovu, sanse nema da hoce u njoj da zaspe (cak sam je isekla dole da joj oslobodim noge).
KUpila sam joj onu sa nogavicama i rukavima i ta joj odgovara.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here