|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 7:10:52   
branki*
Drage mame,

posto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu,molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju,trudnoci,bebama,deci porodici...postavljamo u za to odgovarajucim temama.shodno tome,molimo vas da procitate
Opste uslove koriscenja foruma
user posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 1.11.2014 7:51:44 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 7:17:00   
branki*

IZVORNA PORUKA: mirkam

Idem,što ste se uspavale u novembru ?user posted image
Dobro jutro user posted image
Tasha,dobrodosla!



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 7:30:24   
mali_mis
Jutro mame user posted image
A. se opet povampirio. Cim skonta da me nema u krevetu, ustaje. Eno ga pravi babi drustvo, i gledaju crtane.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 7:34:34   
little_one
Jutro mame! Novembar je vec tu. Mi smo imali super noc, svi smo lijepo spavali, s budjenjima al smo brzo zaspivali.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 7:49:28   
Torbica
Dobro jutro zenice!
Ja sam se otkad radim navukla na kafu, a godinama je nisam pila.. Ali kad ustajes u 5 i 30, prija. Klinci spavaju, kad se setim prosli vikend su oba dana ustali posle 9. Neka ih. Mama mi je dosla, ja cu do Crkve, Zadusnice su danas. A tokom dana cu malo da citam, malo da skitam, malo da se druzim. Bice ovo lep vikend! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 8:20:04   
branki*
meni ta jutarnja kafa mnogo prija,bas me razdrma nekako.kod nas suncano i verovatno hladno..trebalo bi da odem do tate,sam je,nadam se da nece da me mrzi..user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 8:46:06   
doktorkakristal
jutro mame,ja ne bih moglada zamislim jutro bez kafe jedino je tad pijem retko kad u toku dana,danas Dora ide kod mojih

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 10:10:45   
emicaa
Dobar dan,ja kad bih popila tu jutarnju kafu dušu bih povratila,tako rano mi uopšte ne godi njen mirs,mislim uvjek je bilo tako user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 10:31:45   
mirkam
Emice,a taman htjedoh da pitam ima li nešto novo kod tebe,kad vidim da si napisala da je uvijek bilo tako user posted image
Ja takodje ne mogu da zamisli početak dana bez kafe.Iz kreveta direktno kuvam kafu,pa dok se ja umijem i sredim ona se taman malo prohladi i onda mojih 10 minuta uživanja.To mi je omiljeni dio dana user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 10:36:06   
emicaa
Kad sam bila trudna tad je bilo još gore,prije sam je pila sa mamom kad ustanem,čekala me sa kafom a sad ne pamtim kad sam je tako popila.Meni samo treba voda kad se probudim,puno vode.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 10:42:52   
mali_mis
Jutro bez kafe nije jutro user posted image
Probudim se, obavim u wc sve sto se obavlja, palim komp i idem da pravim kafu, a onda je crevcim citav dan user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 12:18:24   
Mala Elena
Mirkam i meni je to omiljeni deo danauser posted image
Pitam se da li se moje dete povampirilo , zaspala u 3...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 13:32:04   
emicaa
Mama od moje kume kaže žena nije žena bez šolje sa kafom u ruci user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 14:59:48   
blesavko
emicaa slazem se u potpunosti sa kumom od tvoje mame user posted image . Bebac mi je super raspolozan kad ustane, sreca moja pa mi dozvoli da popijem kafu.

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 15:12:52   
mirkam
Blesavko,nije kuma od mame,nego mama od kume user posted image

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 15:16:30   
Mala Elena
Blesavko , dok se ne razbudi ...i kod nas to traje , taman da se sredim u kupatilu i ugrejem mleko .Nekad to bude ujutro, nekad po podne, jedna dovoljna!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 15:20:37   
blesavko

IZVORNA PORUKA: mirkam

Blesavko,nije kuma od mame,nego mama od kume user posted image


user posted image dokaz da mi treba jos jedna kafa

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 15:39:07   
superm
Dobar dan, drage moje. Kod mene svi hrcu, ja planiram da popijem kafu. Ko mi pravi drustvo? Stariji sin zapeo, hoce psa... Potajno I ja to zelim, ali velika je to obaveza...mm je protiv zato sto zivimo u stanu. Eh, odoh da popijem kafu, mozda nadjem neko resenje.



_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 23:13:01   
dijana1*
Dobro vece mame.
Vec novembar , jos malo pa nova godina. Prodje mi ova 2014 bas brzo.
Vuk ludi u stanu, samo pita za vrtic a i ja jedva cekamuser posted image da malo predahnem. Ovo mi je najgora faza, Kosta prohodava pa se plasim da bude sam na podu. Samo da prohoda bice sve lakse. Ali dete me izludi za kuhinju. Po ceo dan ulazi u kuhinju i otvara fioke. Veceras sam lepo izvadila jednu, napunila je kasikama i kutlacama i stavila na pod. Obojica se lepo izigrali, lupali a ja za to vreme sve spremila. Svi srecni i zadovoljniuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 23:18:09   
superm
Da, deca su neverovatna. Tako sam sa starijim sinom lepo funkcionisala kada je bio beba. Stavim ga u hranilicu, dam mu plasticne posude, varjače, itd. Ja spremim ručak, on se izigra i svi zadovoljni. Ovaj mlađi Švrća isto tako.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
1.11.2014 23:21:33   
mati
Zdravo mamike. Kako vreme leti.
Mita se uspavao u deset i ljuljala sam ga tri puta od tad. Sve trlja okice i nos i usta, pa ja mislim da je od zubice. A izbile mu obe donje dvojke.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
2.11.2014 5:12:03   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Juce smo A. napravili kucicu od kartona. Uzele veliku kartonsku kutiju, isekle vrata, 2 prozora, pa se igrao citav dan. Na kraju se provlacio i kroz prozore, tako da se kutija raspala user posted image E onda je dohvatio babin mobilni, pa stavio na uvo i dere se "avoooo" user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
2.11.2014 5:28:05   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.

Mali misu avoooouser posted image hehehe

Evo da se upisem u temu. Idem da spremam projice sa spanacem. Cujemo se kasnije. Kod mene svasta novo i uglavnom ne sjajno. Moja D ladno ima neke dve bakterije u oku (ne neke dve vec morakselu i eserihiju koli)user posted image . Oci su joj krvave i krmeljive, na svoju inicijativu sam otisla da joj urade bris oka. Strasno nesto. Ne mogu da verujem, pa odakle joj eserihija u oku????Ja prvi put cujem za tako nesto. Sve to odmah nakon krstenja pocela, da mi Bog oprosti sumnjam na onu ogromnu posudu sa vodom za krstenje.

Inace radila sam D sve zive analize. KKS, stolicu na parazite i gljivice, bris nosa, bris oka, bris guze to je sve cisto osim oka, a uradila sam i urin ali moram ga ponoviti. Nemoguca misija uzeti detetu pravilno urin majke mi. U ovom uzorku sto sam odnela ima leukocita i malo bakterija, ali to sam joj uzela urin nakon popodnevnog spavanja i nisam stigla da je operem pre toga. Mislim mozete misliti petlju deteta od dve godine, gde bi ona jos izdrzala da je operem, pa osusim, pa da ne uzmem prvi mlaz urinauser posted image user posted image

Al ajd sad cu kad ustane jos jedan pokusaj. Kazu u principu ne veruju da je urinarna infekcija jer ne mokri cesce, urin joj nije zamucen, ne oseti se, ne zali se na bol prilikom piskenja ali ajd da se proveri za svaki slucaj. Maltretiram dete znam sa svim tim analizama ali ja ne mogu da prebrodim njenu bledocu u licu i ispijenost. Inace kks joj je sjajna, kaze dr da smo joj napumpali krvnu sliku da ni ona nema tako dobru ks a dobrovoljni davalac krvi je a pogotovo u odnosu na decu njenog uzrasta. Izes ga ono malo sto pojede gledam da bude zdravo. Mada cura mi se konacno juce najela pu pu pu... da ne ureknem.

Odoh mame da spremam dorucak

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
2.11.2014 7:19:16   
mirkam
Dobro jutro user posted image
Ljiso, a moze li biti da dijete prosto ima takav ten, bledunjav? M kad se rodio bio je bas tamnoput i ja sva srecna imace ten na tatu, kad on vremenom "izblijedio", sad je kao ja -bijel kao krec user posted image Ja kad izlazim a ne stavim puder,ljudi misle da sam duh user posted image
M jos spava za veliko cudo.Taman da popijem kafu na miru jos koji minut.
I dalje trazimo stan, i dalje nema nista iole pristojno za novac koji mi mislimo da damo,M i dalje bali u potocima a nove zube ne vidim u najavi.I dalje obrok jede po sat vremena.I dalje histerise cim mu i najmanja sitnica nije po volji.I tako...user posted image
Pocela sam kao Klari da stavljam sto smajlica, al sta cu kad volim.Izvinjavam se, jos ovaj i necu vise user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
2.11.2014 8:21:05   
Torbica
Dobro jutro i od nas!
Ljisho, tako su nama zbrkali u Intenzivnoj jedinici - stigao nalaz za jednog pacijenta - Eserihija u plucima a plucna Acinetobacter u urinu user posted image Naravno da smo odmah ponovili nalaz i pobrkali su uzorke. Uvek kad je tako sumnjiv nalaz, ponoviti ga. A sto se tice posude za Krstenje, nikad se niko od toga nije razboleo u tom smislu, pitaj svog Svestenika. To je svetinja.
Ljubac svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here