|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problemi sa stitnom zlezdom u trudnoci
8.9.2014 12:38:58   
melika
Pozdrav dame , pa evo ja da pokrenem jednu temu koja me jako jako zanima .
Nisam mogla da zatrudnim 4 godine . U novembru prosle godine su mi otkrili da imam povecan TSH, insulinsku rezistenciju, povecan prolaktin . Pijem lekove Eotirox 75 mg i jednom nedeljno 100 mg , Glucophage 1000 mg i pila sam mesec dana Bromokriptin 2,5 mg i zatrudnila . Sada sam u 12.nedelji i do sada je sve bilo uredu , bila sam na pregledu 9+4 fetus je bio 26,9 , i bilo otkucaja . U cetvrtak idem na zadnju kontrolu prvog tromesecja i markere da mi rade. U sredu imam zakazanu kontrolu kod endokrinologa danas sam dobila rezultate i zaprepastila se TSH mi je 6,8 a bio mi je normalan ispod 2 . Citala sam svuda kako nivo TSH ako je iznad 2,5 moze doci do spontanog , i sada nemam mira . Znam da ako se nerviram skodim jos vise sebi , ali ne znam kako da se smirim , ginekologa ne mogu da dobijem vec ceo dan , a kod endo.tek u sredu posizicu dotle . Predpostavljam da ce mi pojacati dozu Eotiroxa .
Mene zanima da li neko imao slicnih problema u trudnoci i kako se sve zavrsilo ?
Plasim se jako za bebca :(
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Problemi sa stitnom zlezdom u trudnoci
8.9.2014 12:49:14   
Modessty
Draga moja već imamo temu
poremecaj stitaste zlezde i trudnoca
Pitanja vezana za probleme sa štitnom u trudnoći možeš postaviti i u temi Pitajte endokrinologa na Ringeraji!
Takođe možeš da pogledaš i ovu temu: Štitna žlezda

Ovu temu zaključaavam a gornji post prebacujem u odgovarajuću temu.
Molim vas da ubuduće koristite pretraživač pre nego što otvorite temu. Hvala! user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 8.9.2014 12:52:51 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu melika)
Direktna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here