|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Idemo u pozorište - NS
30.1.2010 11:57:33   
Maya21
Uglavnom smo se mi devojke iz NS dogovarale na temi HAJDE DA PIJEMO KAFU U NS kad idemo da gledamo neku predstavu. Mislim da bi bilo fino da ovde postavljamo repertoare pozorišta.
Izvinjavam se moderatorkama ako tema već postoji, ja je nisam našla user posted image

Evo već u februaru ima par puta PIPI DUGA ČARAPA u SNP
- 9. februar 18h
  - 23. februar  18h

A ovde je i repertoar Pozorišta Mladih KLIK

Ne izgleda loše ANĐEOSKA BAJKA i DINA I OBLAK user posted image

< Poruku je uredio Maya21 -- 30.1.2010 11:58:38 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Idemo u pozorište - NS
30.1.2010 12:16:59   
Anoniman
moja komsinica radi u snp, pa mi je dala karte za pipi u januaru i ja zaboravila da odem. :( kaze da je odlicna jer izmedju ostalog glume i deca od 3-4 god. Takodje mi je rekla da ce u februaru biti jos dve decije predstave, da ce mi javiti, pa kad saznam, javicu vam.

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Idemo u pozorište - NS
30.1.2010 14:03:16   
Dora
Ja sam za SNP, ne volim lutkarske predstaveuser posted image Aj da se dogovaramo, pa ne mora biti samo dečija, možemo i mi žemske na neku dobru predstavu otićiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Idemo u pozorište - NS
30.1.2010 14:13:21   
Maya21
Pa sto da ne :) ja sam zauser posted image obozavam balet! Npr Grka Zorbu sam gledala 3 puta i mogla bih jos toliko user posted image Ustvari ja volim velike scene, ne volim predstave na onim malim scenama na kojima si skoro u ravni sa glumcima.
REPERTOAR SNP 02.2010.

E da! Ni DZANDRLJIV MUZ nije losa predstava, komedija, igra jedna moja drugarica user posted image


< Poruku je uredio Maya21 -- 30.1.2010 14:25:10 >

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Idemo u pozorište - NS
30.1.2010 21:02:34   
Dora
IZVORNA PORUKA: Maya21

Pa sto da ne :) ja sam zauser posted image obozavam balet! Npr Grka Zorbu sam gledala 3 puta i mogla bih jos toliko user posted image Ustvari ja volim velike scene, ne volim predstave na onim malim scenama na kojima si skoro u ravni sa glumcima.
REPERTOAR SNP 02.2010.

E da! Ni DZANDRLJIV MUZ nije losa predstava, komedija, igra jedna moja drugarica user posted image



user posted image Užas, balet ne volim, draža mi je kamerna scena a Džandrljivog muža sam gledalauser posted image user posted image user posted image super je!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Idemo u pozorište - NS
30.1.2010 22:08:08   
Anoniman
Ni ja ne volim balet, niti neke opere (ništa što pevaju)... nekako... aj neka pričaju o nečemu konstruktivnom. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Idemo u pozorište - NS
31.1.2010 1:03:29   
Dora
Subota 13. feb. Tri sestre. Dobra predstava, jako mi se svidela. Preporučujem!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Idemo u pozorište - NS
26.2.2010 19:33:04   
Anoniman
U utorak u 18h SNP, Pipi Duga Čarapa.

Ja sam dobila dve karte na poklon, pa eto, samo javljam ako ima zainteresovanih za predstavu, da znate. user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Idemo u pozorište - NS
26.2.2010 21:14:52   
Lilly*
Šmrc, meni ne odgovara, biću u fazi mirovanja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Idemo u pozorište - NS
26.2.2010 21:17:23   
Dora
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

U utorak u 18h SNP, Pipi Duga Čarapa.

Ja sam dobila dve karte na poklon, pa eto, samo javljam ako ima zainteresovanih za predstavu, da znate. user posted image


Ja mislim da ću moći, volela bihuser posted image Lili, žao mi je. A jel bi išao Mihajlo sa nama bez tebe?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Idemo u pozorište - NS
26.2.2010 21:19:47   
Lilly*
Misliš sa tobom user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Idemo u pozorište - NS
26.2.2010 21:32:05   
Dora
user posted image Da

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Idemo u pozorište - NS
26.2.2010 21:33:19   
Lilly*
Ne bih da komplikujemo, ićićemo i kada ja budem mobilna (ponovo) user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Idemo u pozorište - NS
26.2.2010 21:35:49   
Dora
ok user posted image nešto mi palo na pamet...on je super dete svako da poželi da ga vodi sa sobomuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Idemo u pozorište - NS
26.2.2010 22:49:32   
Dora
Ali Tašo, ja mislim da je to balet i da nije za decuuser posted image ako se ne varam, moram da se raspitam još...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Idemo u pozorište - NS
2.3.2010 21:10:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Dora, to je predstava u kojoj glume deca od 3,5 godine, što ne znači da je dobra. Javiću ti sutra.



Zar postoje balerine od 3,5 god? To mora da je zanimljivo, al sve jedno, balet

Nekad sam bila i ja balerina... ozbiljno!



MRZIM balet! Navodno kinci pevaju i glume. Pišem sutra utiske.



Evo me.

Balet. user posted image Ali nije loše. Traje oko sat vremena, šareno je, skaču, glupiraju se, Luka je celu predstavu prepričao, bio je pun pitanja, do kraja se klinac ispred nas okrenuo i rekao "Tiše", user posted image , htedoh pitati "Zašto? Ne čuješ šta pričaju???" user posted image
Na kraju su čak i bacali čokoladice u obliku zlatnika, i balone. user posted image To se Luki najviše dopalo. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Idemo u pozorište - NS
2.3.2010 21:12:30   
Anoniman
Ah da, a deca u predstavi... pojavljuju se dva puta u toku predstave, glume male crnčiće koji u džungli, uz veliku šerpu viču AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. user posted image user posted image user posted image

Sala je puuuuuuuuuuuuna bila dece. Bila je neka škola, recimo da su klinci negde 2-3 razred, a ovo što su deca dolazila sa mamama su bila 3-4-5godina, čak je bio i klinac od nekih godinu dana! Cičao je od sreće. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Idemo u pozorište - NS
2.3.2010 21:18:46   
Dora
Znači, bila je žurkicauser posted image Baš lepo, sad mi žao što mi nismo išli...
Ja kad čujem reč BALET i OPERA već unapred odustajem...user posted image Imam traume sa opere Madam Batterflyuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Idemo u pozorište - NS
2.3.2010 21:23:19   
Lu
Dok sam ja stigla,ono se završilouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Idemo u pozorište - NS
2.3.2010 21:26:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Dok sam ja stigla,ono se završilouser posted image


user posted image user posted image user posted image

Dora idite kada se bude ponovo davalo. Luka je bio mirniji nego onda poslednji put u Pozorištu mladih.

BTW, jel se ti sećaš iz one morske predstave neke pesme "Čas, ostani kod nas..."??? user posted image user posted image user posted image Moje dete opušteno peva tu pesmu i tvrdi da je iz predstave, a zaista peva od kada smo bili tada u pozorištu...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Idemo u pozorište - NS
2.3.2010 21:29:07   
Dora
Sigurno su gledali u vrtiću... Jel gostuje njima pozorište u vrtiću?
Ići ćemo sigurno sl. put, a ta pesmica, da nije iz predstave Vetruškina ledina? Nešto mi poznatouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Idemo u pozorište - NS
2.3.2010 21:36:36   
Anoniman
Teško da ovo gostuje u vrtiću, zauszima dosta prostora, i ima cela montaža kuće i koječega, i dosta aktera.

Pa ne znam, kako se zvala ona idiotska predstava sa onom devojčicom, mislim Lili, što nešto traži pod morem sa onom ribom? Od te predstave na ovamo peva tu pesmicu. Jesi ti tada bila sa nama? Ili smo to bile Maya, Lilly i ja? user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Idemo u pozorište - NS
2.3.2010 21:44:07   
Dora
Nisam ja bila, sva srećauser posted image
Mi smo stalno išli u Zrenjaninsko pozorište, tamo su predstave i glumci stvarno divni, pozorište takođe... Ma, obožavam to mesto! Čini mi se da smo odgledali sve predstave za decu, subotom u 10h to se već znalo.

Baš mi se gleda neštouser posted image Aj odemo na neku za odrasle...?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Idemo u pozorište - NS
2.3.2010 21:45:39   
Anoniman
Neka, meni je sad dosta pozorišta za naredih mesec dana. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Idemo u pozorište - NS
2.3.2010 21:49:29   
Dora
ionako će loše vreme ponovouser posted image kiša, sneg, ispod nule... grrrrrrrrrr

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here