|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
21.10.2015 9:47:50   
marketing RR
Kompanija Nestlé će tokom oktobra odnosno novembra nagraditi 12 najvrednijih Ringerajinih članova poklon paketima Nestlé dečije hrane u vrednosti od 2.500 RSD!

Takmičenje traje od 21.10. do 20.11.2015. (zaključno sa 20.11.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi.!



user posted image


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?

Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada!

Uz sve navedeno, morate pratiti i Nestlé sponzorsku temu u kojoj ćemo vas svakih nekoliko dana iznenaditi novim pitanjem, na koje se odgovor nalazi na sajtu sponzora www.bebe-nestle.rs


Svaki tačan odgovor donosi 50 bodova i sabira se sa brojem objava, s tim što se broj objava gleda samo za korisnike koji budu učestvovali u temi. Prvih 12 članova sa najvećim zbirom bodova + objava osvajaju nagrade.



Dalje, treba da budete što aktivniji na forumu, dakle pišite, pišite, pišite, što više postova, tim bolje!!! Podrazumeva se da ste ulogovani i registrovani korisnici, i da poštujete opšta pravila portala i foruma user posted image

Brojenje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Nagrađeno će biti 12 najaktivnijih članova, koji budu dali najveći doprinos forumu a ujedno i odgovorili na Nestlé pitanja !!!





Tokom takmičenja podrazumeva se da i korisnici iz inostranstva mogu da učestvuju, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji (rodbina, prijatelji).

Nakon takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika (poštarinu plaća sponzor).


Pročitajte više>>>


A nagrade, pa nagrade su kao i do sada više nego sjajne, paketi puni sjajnih proizvoda koje dečica jaaaako vole!!!

Učestvujte i srećno!!! I neka najaktivniji pobede user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
21.10.2015 12:46:27   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
21.10.2015 13:11:48   
branki*
Bravo za rr i nestleuser posted image odlicna nagrada!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
21.10.2015 13:49:50   
vonavoj
IJaoj,ucestvujem! Ako uspemuser posted image Bas nam sad treba klopauser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
21.10.2015 14:48:26   
branki*
Von,bas to- ako stignemuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
21.10.2015 15:11:26   
gale77
lepa akcija za klopicu bebica...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
21.10.2015 15:13:56   
m2m2
Sjajno, lep poklon. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
21.10.2015 16:04:05   
marketing RR
Dragi naši, prvo pitanje:

Zašto je majčino mleko toliko dobro za dete (nabrojite nekoliko prednosti)?

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
21.10.2015 17:13:25   
World
Ne zelim nestle, ali da odgovorim.. user posted image

Majcino mlijeko je najsavrsenija hrana za bebe koja postoji jer ima idealan sastav (koji dosad niko nije uspio kopirati).

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
21.10.2015 23:10:18   
vonavoj
Prvenstveno najbolje je za imunitet bebe,od prvog dana, promenljivog je sastava i prilagodjava se potrebama bebe,prema uzrastu od prvog dana sta je bebi najpotrebnije,tako i za kasnije. Svako majcino mleko je dobro. Uvek je spremno,u sikiuser posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
21.10.2015 23:25:15   
nikiteki
Za novorodjence majcino mleko ima idealan sastav stiti ga od alergija infekcija bolji razvoj vilice i desni olaksava probavu smanjuje nadimanje i grceve smanjuje rizik od oboljenja.sadrzi vitamine vodu hranljive materije minerale sve znaci sto je bebi potrebno

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
21.10.2015 23:53:42   
Mariya
Majčino mleko je najbolje za bebu zato što se od prvog dana sastav mleka prilagodjava potrebama bebe. Lako je svarljivo. Sadrži vitamine i minerale potrebne bebi.sadrži antitela kkoja štite bebu od bolesti i čine njen imunitet jačim.
Ne zahteva prokuvavanje,sterilisanje,uvek je odgovarajuće temperature i spremno za konzumiranjeuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 21.10.2015 23:56:30 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
22.10.2015 6:37:07   
branki*
majcino mleko je najbolje za bebu jer je najlakse svarljivo,idealno prilagodjen sastav bebinim potrebama,sadrzi antitela koja stite bebu i jacaju njen imuni sistem,ne zahteva sterilizaciju i prokuvavanje,uvek spremno.kako se menjaju potrebe bebe,tako se menja i sastav majcinog mleka.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
22.10.2015 10:28:37   
gale77
Majcimo mleko je idealna hrana za bebe. Na pocetku podoja je redje, da bi beba utolila zedj, a zatim je gusce i hranljivije. Kako beba raste mleko menja svoj sastav i prilagodjava se bebinim potrebama. Sadrzi sve potrebne vitanime i minerale za bebin rast i razvoj, osim A i D vitamina. Bebin imutitet je jaci kada se beba doji. I majcino mleko je uvek spremno bez podgrevanja, pranja flafica...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
22.10.2015 12:22:52   
m2m2
Zbog jaceg imunog sistema bebe, zastite od infekcija, zbog boljeg varenja.

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
22.10.2015 12:42:04   
Animsaj9
Majcino mleko je najbolje za bebe, jer dojene bebe stvaraju bolji imuni sistem.Majčino mleko sadrži visoku količinu hranljivih materija, minerala, vitamina, vodu, antitela, ono je idealna kombinacija belančevina, ugljenih hidrata, masti i sadrži sve što je bebi potrebno.Dojena deca imaju manji rizik od pojave alergija, astme, dijabetesa ,mnogo ređe su gojazna.Dojenje štiti bebu od infekcija.

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
22.10.2015 13:24:56   
mila83
Bravo za Nestle i RR ! Jednom smo dobili ovu nagradu i zaista je divna ! user posted image
Da odgovorim na prvo pitanje :
Majcino mleko je nezamenljivo za bebu,po pitanju svega.Od prvog dana sastav mleka je prilagodjen bebi i njenom jos nezrelom sistemu za varenje.Kolostrum je nesto najzdravije sto postoji.Majcino mleko ima nezamenljivu kombinaciju minerala,vitamina i sto je najvaznije antitela koji stiti bebu od raznih infekcija i bolesti.Dojene bebe su manje bolesne i gojazne. Bebe koje sisaju jacaju svoju vilicu a kroz mleko upoznaju se i sa raznim ukusima hrane koja majka jede.
Majcino mleko za bebu je i ice i pice, i ljubav i uteha, i uspavanka,toplina,zastita..ma sve user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
22.10.2015 14:17:12   
muzicarka
Najbolje za bebu. prilagodjeno je njenim potrebama, promenljivog je sastava zavisno od starosti bebe, jacaju imuni sistem, veoma znaci bebi zbog kontakta sa majkom...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
22.10.2015 15:18:50   
Tajčica
Jača imunitet, bebi prija kontakt sa majkom, majčino mleko ima nezamenljivu kombinaciju minerala,vitamina. Dojene bebe su manje bolesne i gojazne.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
22.10.2015 15:27:59   
isidora88
Majcino mle­ko obez­bedjuje ade­kvat­ne ko­licine i pro­por­ci­ju pro­te­i­na, ma­sti, uglje­nih hi­dra­ta i dru­gih nu­tri­je­na­ta za pr­ve me­se­ce živo­ta. Idealno je za bebe zbog svog sastava, a i zbog povezanosti mame i bebe koje imaju u trenucima dojenja.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
22.10.2015 16:22:11   
Anarunika
Majčino mleko je za bebu najbolje jer zadovoljava sve njene potrebe. i poji i hrani dete. Uvek je dostupno ,ne treba da se čeka dok se spremi,zagreje,uvek je sveže, ne može da se pokvari. Mleko u toku jednog dojenja menja svoj sastav tako što je u početku ređe da bi se beba napojila a onda je gušće da bi se beba i nahranila. Naravno, dobro je i za bebin imunitet. Jednom rečju, all in one user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
22.10.2015 22:02:41   
amdn
bravo za RR i sponzore, mi smo jednom dobili paket i zaista je sjajan, Juri je bio odusevljen a mleko smo dali maloj seki,
sad necemo ucestvovati, a ako kojim slucajem i dobijemo paket poklonicemo ga nekoj mami koja ima bebirona posto smo mi sad ipak veliki
i bravo za mame i nase klinceuser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
22.10.2015 22:22:31   
New Mom
IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dragi naši, prvo pitanje:

Zašto je majčino mleko toliko dobro za dete (nabrojite nekoliko prednosti)?

Ha, zavredjuje odgovor. :)

Majcino mleko je najzdravija i najadekvatnija hrana za bebe. Prvih 6 meseci pokriva 100% bebinih potreba, a do kraja prve godine do 85% (zato se cvrsta hrana zove dohrana, jer nadohranjuje na majcino mleko). Sastav i kolicina mleka se menja u skladu sa potrebama u rastu i razvoju bebe. Ono zadovoljava i zedj, ne samo glad, stvarajuci zastitni sloj u crevima koji stiti bebu od infekcija. Majcino mleko je ziva supstanca, i ni na koji nacin do sada nije uspelo da se stvori vestacka kopija. Sadrzi pored hranjivih materija za razvoj bebe, vitamine i minerale, ali i komponente imunoloskog sistema koje potpomazu imunitet bebe. Kolostrum, prvo mleko, je tzv. imunoloska vakcina. Deca koja sisaju imaju, izmedju ostalog, manji rizik od razvoja astme, respiratornih infekcija, alergija, dijabetesa. I naravno, majcino mleko je ekonomicniji i finansijski isplativiji nacin ishrane beba.

< Poruku je uredio New Mom -- 22.10.2015 22:23:51 >


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
23.10.2015 21:02:03   
veselicaa
Ima mnogo prednosti ali neke od najvaznijih su:jaca imunitet bebe,uvek je spremno,menja se stalno prema uzrastu i potrebama deteta.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nestle nagrađuje najvrednije forumaše!!!
24.10.2015 17:52:18   
borica
Majčino mleko sadrži korisne probiotičke bakterije (bifidobakterije) i prikladnu količinu proteina, masti, ugljenih hidrata, vitamina i minerala potrebnih za pravilan razvoj bebe. Njegov se sastav se menja i prilagođava različitim potrebama za vreme bebinog rasta.
Podstice crevnu floru bogatu korisnim probiotičkim bakterijama: samo jedna doza majčinog mleka sadrži milione Bifidobakterije koje ojačavaju bebin odbrambeni mehanizam,štiti od buduće gojaznosti i dijabetesa tipa II, kao i hroničnih bolesti u odrasloj dobi, deluje preventivno protiv alergija, osnažuje se imuni sistem zahvaljujući polizasićenim masnim kiselinama (LC-PUFA), kao što su dokozaheksaenska kiselina (DHA) i arahidonska kiselina (ARA), pri čemu potonja takođe pomaže u razvoju vida.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

naponi
VVVV

Koliko vremena je proslo od kad su vam poceli naponi do porodjaja (dakle ne mislim na kontrakcije i druge jake bolove, vec samo na napone)?

odmah sam se porodila (31%)

10-15 min (26%)

oko pola sata (11%)

oko sat vremena (7%)

oko 2 sata (6%)

nekoliko sati (17%)


Ukupan broj glasova: 175

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here