|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krizne godine u braku
21.10.2016 13:26:45   
Anck Su Nmaun
Jel bilo kriznih godina u vasem braku?
Kako kazu prva pa sedma godina u braku su kriticne..mi smo upravo u toj sedmoj.....user posted image

Za sad nisam primetila promene user posted image

Ja racunam da je sedma 6 punih god + , ali mozda treba 7+

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 21.10.2016 13:27:22 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Krizne godine u braku
21.10.2016 13:47:55   
Ana RR
Mi smo 9,5 godina u braku, nismo imali krize. Svašta smo prošli zajedno, i iako smo jako različiti dobro funkcionišemo. Nadam se da ćemo zajedno dočekati starost user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Krizne godine u braku
21.10.2016 13:58:34   
isidora88
I mi smo u toj 7-oj godini, za sada je sve ok🐴

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Krizne godine u braku
21.10.2016 14:11:06   
degu
Nama je sedma godina kako zivimo zajedno, cetvrta u braku, ne kriziramo user posted image
Bila nam je malo kriticnija Teodorina prva godina, puno nervoze i nespavanja pa je bilo i vise svadje, al ne smatram to nekom krizom. Sto se tice emocija i dalje se puno volimo, evo vec punih 14 godina.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Krizne godine u braku
21.10.2016 15:22:12   
NadaR
11,5 braka. Pregurali zajedno i ruzno I lijepo. Mislim da te odredjene krizne godine ne postoje.
Ako ce biti frke , moze to biti i 27. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Krizne godine u braku
21.10.2016 15:41:24   
Buba Mira
Ja sam se razvela u sedmoj godini braka, koja je na neki način bila i najmirnija, ali mislim da se baš tada nakupilo svega iz prethodnih godina i da više nije bilo mesta pod tepihom za guranje. Prva godina mi nije bila krizna.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Krizne godine u braku
21.10.2016 15:52:55   
isidora88
Iz moje okoline vecina se razvodi posle 3,4 godine braka ili posle 20-ak

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Krizne godine u braku
21.10.2016 16:12:11   
emicaa
I kod nas je bila krizna prva dorina godina,ali ne u smislu da smo se svadjali nego me je stravicno nervirao.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Krizne godine u braku
21.10.2016 16:48:40   
isidora88
Meni je prva godina bila najlepsa, i ove godine su lepe, ali eto tad je bilo manje obaveza pa smo vise stizali da uzivamo jedno u drugom.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Krizne godine u braku
21.10.2016 16:50:27   
Anck Su Nmaun
I meni je prva godina bila savrsena, uopste ta godina kad smo i planirali bebu, i uzeli se bas je bila divna. Ova godina nam je jos i najludja rodjenjem treceg bebca uvek zurka u kuci user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Krizne godine u braku
21.10.2016 16:55:10   
krin 40
20 punih,gazimo 21:)..Nije bilo kriza a i decu smo lepo rasporedili jedno u dvadesetim,drugo u tridesetim,i ako Bog da da se rodi ovo trece u cetrdesetim:).Valjda velike pauze,pa smo uvek imali vremena i za sebe..ne znam,samo znam da smo mi dve idealne polovine

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Krizne godine u braku
21.10.2016 21:56:14   
Maraj
Sve je to individualno. Mislim da se ne moze gledati objektivno.
Nama je prva bila losija , zato sto su se oko nas desavale lose stvari. Prvenstveno bolest svekrve , pa njena operacija , pa njeno preseljenje kod nas .... jako los period koji sam jedva cekala da prodje. Dakle nismo mi direktno uticali na taj period vec osobe oko nas.
sto se tice sedme godine , misim da sam tad zatrudnela ako sam dobro izracinala user posted image tako da mi nikako nije bila krizna

< Poruku je uredio Maraj -- 21.10.2016 21:58:07 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Krizne godine u braku
22.10.2016 7:50:12   
vocicana
Ja ne zivim u bracnoj zajednici,msm da to nista ne menja, papir...
Prva godina, mogu slobodno reci i deo druge, zajednickog zivota, bio mi je naporan u smislu prilagodjavanja na sve momente koji su meni bili jkao bitni. Rodjenje detreta, donelo je u pocetku sto je i normalno, uno neprospavanih noci, mnogo moje nervoze, njegove isto tako, jer nije se navikao, nije ocekivao tako nesto. Ja sam skupljala negativu tokom trudnoce, bila jako nezadovoljna nekim stvarima, koje su jako, jako vazne bile. Sve sam to sasula u toku dve tri rasprave, da je mm malo bio iznenadjen, gde ima istine, sve je tacno, zato se i zavrsilo potvrdnim cutanjm. Mislim da smo iskrizirali sve i svasta, u toku prve dve godine. Sada nam je stvarno ok, ipak malo treba zastati, ali kada si sa hormonima u svadji kao ja, onda se ne zaustavljas.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Krizne godine u braku
22.10.2016 10:10:37   
IvanaSK RR
Mi smo devet godina u braku. Koja je sledeca krizna godina? user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Krizne godine u braku
22.10.2016 10:32:33   
MasnaMasnica
Prvu prezivela, cekam 7-u😂😂😂

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Krizne godine u braku
30.4.2017 12:01:34   
emicaa
mi smo sad u sedmoj,znaci da nam Bog bude u pomoci user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Krizne godine u braku
30.4.2017 12:55:30   
suzi kju
Haha Emice ne dajte se user posted image
Mi smo u jedanaestoj user posted image user posted image
Ivana i ja se pitam koja je sledeća

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Krizne godine u braku
30.4.2017 13:10:41   
Skockica
Mi dosad nismo imali nekih kriza ali odkako se mali rodio on se povukao u zasebnu sobu jer, jelte mora da ide odmoran na posao. I jos mi se zali kako nije mogao da se naspava na tom gostinskom krevetu. Da nece mozda ja tamo sa bebom da predjem?!
Bas mi ide na zivce, proci ce ovo sve ali ja necu tako lako zaboraviti ni takvo ponasanje ni komentare tipa ti ne moras raditi mozes odmoriti u toku dana. Da da jadan on...

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Krizne godine u braku
30.4.2017 13:33:00   
Sanjica26 RR
Mi sad punimo osmu godinu. Ulazimo u sigurnu zonu.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Krizne godine u braku
30.4.2017 13:35:38   
emicaa
skockice to je to o cemu sam pisala u nekom od prethodnih postova.moj nije imao takve komentare odim sto je nije cuo da place nocu i da se budi 300 puta pa ujutru kaze eto i ti si se sinoc naspavala.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Krizne godine u braku
30.4.2017 14:04:11   
Skockica
Emice on ga cuje ponekad i kaze kao mislio sam se da dodjem ili ne, i naravno uglavnom izabere ne, kako bi se u suprotnom naspavao user posted image
Jutros je dosao i uzeo ga jer ima danas slobodno a sto sam ja nocas prekukala od bolova u zelucu on bi samo rekao mogla si me zvati. Sta reci...

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Krizne godine u braku
30.4.2017 14:12:26   
degu
Skockice i meni je to bilo najgore, sa 6 meseci se vratio u sobu pa me i onda nervirao jer je svojim zvucima budio bebu user posted image
I sad je bolje prosao, on i T u jednu, mali i ja u drugu sobu, al sad me ne nervira, u kondiciji sam user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Krizne godine u braku
30.4.2017 14:26:06   
krin 40
IZVORNA PORUKA: krin 40

20 punih,gazimo 21:)..Nije bilo kriza a i decu smo lepo rasporedili jedno u dvadeset__im,drugo u trideset__im,i ako Bog da da se rodi ovo trece u cetrdeset__im:).Valjda velike pauze,pa smo uvek imali vremena i za sebe..ne znam,samo znam da smo mi dve idealne polovine



I dalje stojim iza rečenog.Samo da se nadovežem na diskusiju😃Mm bez obzira na posao aktivno je učestvovao noću oko beba a i sada će.Ustaje,dodaje mi je na podoj.Period kada me "nervira" je jedino kada sam trudna.To je normalno jer mene trudnu nervira SVE. Posle to prodje.Nemam ja ništa protiv da ode i da se naspava ali njega "grize savest" i prosto takav je❤

< Poruku je uredio krin 40 -- 30.4.2017 14:29:17 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Krizne godine u braku
1.5.2017 0:22:07   
choopa choops
11 godina braka, a 18 vezeuser posted image Više smo se stopili jedno s drugim, počinjemo i da ličimo user posted image

hahah šalim se. Kriza ima, nravno, i to nije vezano za određenu godinu u braku. Jednostavno, dođe neki period kad su pritisci sa svih strana od posla, porodicnih odnosa, zdravlja, sitnih problema oko djece i normalno je da se to odrazi na brak. Ali, sve se nekako prevaziđe gdje je zdrav odnos i gura dalje.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Krizne godine u braku
24.2.2018 0:10:51   
Srecko47E
Kod nas je ova deveta krizna.Beba je stigla,sve me na njemu nervira me zeli da pomogne uh.
Ako ova prodje..

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here