|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sestre bliznakinje i njihova trudnoca
3.3.2009 16:05:15   
kumara
Iz teme Cekamo user posted image mart 09:

IZVORNA PORUKA: twinss
tnx svima na dobrodošlici user posted image nemam ja sumnje u vezi simptoma, nešto drugo mene muči! Ja sam bliznakinja tj imam sestru bliznakinju( jednojajčanu) i jednu stariju godinu dana. Bliznakinja ima već dvoje dece i bez problema je ostala user posted image , starije sestra isto dva puta user posted image iz momenta... e sada mene zanima da li je istina da u većini slučajeva jedna bliznakinja ne može da ima decu tj bude sterilna a iskreno znam par slučajeva gde sam se uverila...pa sam zbog toga user posted image da nije to i kod mene...

IZVORNA PORUKA: Modessty
Nemam pojma! Prvi put čujem tako nešto!
Ne vidim zašto bi to bio slučaj sa tobom ako si zdrava?!user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja
prvi put cujem zato, nemoj razmisljati u tom pravcu, ako su tvoje sestre ostale bez problema user posted image to je znak da bi i ti mogla, dobrodosla i ja ti zelim punouser posted image user posted image user posted image user posted image , kao i svima nama cekalicama

IZVORNA PORUKA: Mery
Twinss ja imam u uzem okruzenju dvije blizankinje (jednojajcane) i obje imaju djecu, rodile ih bez problema, a imaju i sestru koja takodje ima djecu.

IZVORNA PORUKA: twinss
mary, baš si me oraspoložila ... jer ja u okruženju imam dve bliznakinje ...i obe po jedna nema decu sem što ova druga nije jednojajčana... pa mi neke sumnje padaju na pamet ( negativne )user posted image


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sestre bliznakinje i njihova trudnoca
3.3.2009 16:11:17   
ljubičica
Twins ništa nemoj da se sekiraš sve će biti super, ništa tebi ne fali.user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sestre bliznakinje i njihova trudnoca
3.3.2009 17:33:44   
sneza24
Twinss ne mora da znaci i ja znam jedne bliznakinje i obadve imaju decu,jedna ima dva sina druga ima tri cerke.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sestre bliznakinje i njihova trudnoca
3.3.2009 18:16:42   
Anoniman
Nikada nisam cula za tako nesto, ali mislim da to sto jedna od vas dve ima vec decu to samo pojacava tvoje sanse da ces ih i ti imati, a nikako ih ne umanjuje. Ukoliko je sve u redu sa tobom i tm sa zdravstvene strane onda je tu samo ptanje vremena kada ces se malo opustiti i prepustiti. Znam da ne mozes prestati da mislis na bebu i ne kazem ti to, samo ti predlazem da odes negde bar na vikend sa muzem i opustite se, uzivate u vasoj ljubavi, setajte, smejte se, radite sve ono sto vas cini srecnima, pa se mozda vratite sa tog vikenda sa jednim slepim putnikom user posted image  Naravno, uklopi taj vikend sa svojom ovulacijom, ali nemoj to reci muzu, reci mu da zelis da uzivas u njemu i sexu sa njim kao da nikada pre niste vodili ljubav, pa mozda on resi da te malo iznenadi i zavede i bude tvoje pravo musko user posted image  U svakom slucaju bice romanticno user posted image  Mislim da veliku ulogu igra i to sto ni nasi muzevi nisu masine i sigurno i njima treba da osecaju da ih zelimo, da uzivamo u sexu sa njima, a ne da to radimo samo zbog bebe, treba njima prvo dobro nahraniti njihov ego user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sestre bliznakinje i njihova trudnoca
4.3.2009 0:25:20   
Anoniman
Ja nikada nisam čula za tako nešto... twins, sve će biti ok! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here