|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Guam kozmetika
14.9.2009 9:11:28   
Jeca*
Ja ne mogu da vam opisem koliko mi je svi oko mene hvale. Skupa je nevidjeno. Ali kazu da deluje, umanjuje strije, nestaje celulit, tope se masne naslage...Ja se spremam da kupim sad tu kremu ili blato (konsultovacu se sa apotekaricom), za celulit i topljenje masnih naslaga. Kaze mi kozmeticarka da krema pece kad se stavi....ali da je neverovatno koliko deluje.
Eto, tople preporuke, a probucajte po netu ako niste culi o Guam kozmetici...

GUAM

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Guam kozmetika
23.9.2009 19:38:21   
Ana RR
Koristila i preporučujem iskreno!

Mama je koristila blato i gel protiv celulita, a ja samo gel i bile smo prezadovoljne!

Vredi svaku paru Jeco user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Guam kozmetika
23.9.2009 19:39:22   
Modessty
Podsetite me na ovu temu kad se porodim user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Guam kozmetika
23.9.2009 19:41:39   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Guam kozmetika
23.9.2009 21:37:28   
sonja999s
ja sam je takodje koristila i pre trudnoce - super rezulatati i posle trudnoce za smanjivanje naslaga na stomaku.
stomak mi se prilicno smanjio, ostalo je jos ali to ipak mora da zavrsi vezba. ne moze samo krema.
tacno je da se zacrvene mesta gde masnih naslaga ima.
za celulit sam takodje koristila kremice ali nema smisla jer i dalje prilicno jedem i ne pijem dovoljno vode.
cekam da krenem na aquarobic pa cu ponovo i poceti da se mackam pomenutim kremicama.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 14:13:52   
Lu
IZVORNA PORUKA: minavb

GUAM proizvodi  u osnovi imaju prirodne ekstrakte algi. Pojačavaju telesni metabolizam, pomažu uklanjanje masnoće i celulita, omogućavaju detoksikaciju tela, usporavaju proces starenja. Negde sam zaturila katalog pa ne mogu lepo sve da vam napisem, ali mene je posebno odusevilo to sto imaju i posebnu kolekciju za trudnice i doilje, tj onu koja sme da se koristi i u tom periodu. Inace, imaju razne vrste toplog i hladnog blata, pilinga i krema koje pospesuju mikrocirkulaciju. Koristila sam njihovu toplu kremu za zatezanje stomaka i hladnu kremu protiv celulita, i bile su odlicne. Posle porodjaja planiram da pocnem sa koriscenjem i blata pored ove dve kreme. Kazu zene koje su ga koristile da je koza posle upotrebe blata fenomenalna, i da se obimi jako brzo smanjuju. Ove preparate imate da kupite u bolje opremljenim apotekama i u Jasmin parfimerijama. Malo su skuplji pa vam predlazem da kupujete u aputekama koje odredjenim danima imaju popust.
user posted image
user posted image
user posted image

GUAM

Bilo bi lepo kad bi ostale devojke koje su ovo koristile, mogle da napisu svoja iskustva i koje su preparate koristile.



IZVORNA PORUKA: kaliopi

user posted image Mina , hvala!
To malo skuplje ... koliko je to malo?
...koja je najbolja kombinacija...?Eto recimo to blato i krema ?




_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 14:19:18   
minavb
Izvinjavamo se zbog bespotrebnog otvaranja nove teme.user posted image

Cene se krecu od 1000 i nesto pa i do 5000 dinara, zavisi od proizvoda i pakovanja. Npr,Guam fangokrema,topla,od 300ml,je 2380din. Mislim da su veca pakovanja blata oko 4500 ali vam traju taman toliko da smanjite zadnjicu i butine na zeljeni obim. Po meni, najbolja kombinacija je koriscenje pilinga, zatim se lepo upakujete u blato (terapija blatom se ne radi svakog dana) pa se onda mazete kremom. Kreme mazete svako vece i jutro, ne u debelom sloju jer koza upije koliko joj treba, ostalo ste bacili.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 14:21:53   
Lu
IZVORNA PORUKA: sonja999s

ja sam je takodje koristila i pre trudnoce - super rezulatati i posle trudnoce za smanjivanje naslaga na stomaku.
stomak mi se prilicno smanjio, ostalo je jos ali to ipak mora da zavrsi vezba. ne moze samo krema.
tacno je da se zacrvene mesta gde masnih naslaga ima.




To me zanimauser posted image
Mina jel znaš cijene,ovo na Jecinoj stranici se ne čini pretjerano skupouser posted image

edit: Ok,već si stavilauser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 14.4.2010 14:24:01 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 14:24:05   
Anoniman
Paprene cene , nema šta ...
Za početak bi imala love samo za jedan proizvod ...user posted image
važno je da se pravilno uportebljava ...meni su i Avonove kreme pomogle pre dve godine ...ali to nije ova tema..
Hoću da kažem ako nešto jako želimo, ne treba da se kajemo zbog potrošenog novca.....user posted image
... mogla bi i Jeca RR da se javi , ako je koristila ove proizvode da čejamo kako je prošla ... user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 14:24:48   
minavb
Napisah okvirne cene. Kako mislis "ovo na Jecinoj stranici se ne čini pretjerano skupo"?

Inace, ja sam sebi prosle godine uvela GUAM u upotrebu i zadnjica mi je bila kao staklo. Sad pravim pauzu jer koristim Mustelu za trudnice, a posle porodjaja planiram da se vratim GUAM preparatima. Imaju i nove kreme za zatezanje grudi.
Kali, sto se cene tice, mozda je malo skuplje ali vredi svaku paru. Ja licno vise volim da dam za kremice nego za gomilu bespotrebnih krpica.


< Poruku je uredio minavb -- 14.4.2010 14:30:14 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 14:30:20   
Lu
IZVORNA PORUKA: minavb

Napisah okvirne cene. Kako mislis "ovo na Jecinoj stranici se ne čini pretjerano skupo"? 

Pa zato što svi govore da je jako skupo ali ako uporedimo sa ostalim "kvalitetnijim" proizvodima na tržištu i nije "toliko" skupouser posted image
22 funte,recimo maska za lice a funta je manja od eura,jeluser posted image
Na stranici koju si ti postavila nije bilo cijena,tek sam poslije vidjela šta si napisala,još da si u eurima bilo bi super,ali imam ja digitronuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 14:33:26   
minavb
Funta je veca od eura, dolar je manjiuser posted image
1 funta-112.404 dinara
1 euro-99.5677 dinara
1 dolar-72.8900 dinara user posted image

Ranije sam koristila Collistar za telo, koji je sa cenama slican, i stvarno je GUAM neuporedivo bolji.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 14:39:09   
Lu
IZVORNA PORUKA: minavb

Funta je veca od eura, dolar je manjiuser posted image
1 funta-112.404 dinara
1 euro-99.5677 dinara
1 dolar-72.8900 dinara user posted image



U pravu siuser posted image
Znači mogu slobodno da računam 100 dinara za eurouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 14:42:37   
*Alexx*
Jao, dobro ste me podsetile na Guam!
Mina, ako sam dobro skontala - ujutru neka krema za zatezanje stomaka, uveče za celulit, a kad za strije? user posted image Smejem se, jer mi sve tri trebaju, a ne znam kada da ih uglavim user posted image A blato ide... koliko često? Dva puta nedeljno? To se urolaš u najlon ili ne?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 14:43:14   
minavb
Slobodno.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 14:46:53   
Anoniman
ej bre hocu i ja ovo,...

a gde ima da se kupi...???

a da je skupo-skupo je...

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 14:49:29   
gagana83
Moracu i ja da probam sa tim kad ga toliko hvalite!

Nadam se samo da cu naci u Ks-u.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 14:58:00   
minavb
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Jao, dobro ste me podset_ile na Guam!
Mina, ako sam dobro skontala - ujutru neka krema za zatezanje stomaka, uveče za celulit, a kad za strije? user posted image Smejem se, jer mi sve tri trebaju, a ne znam kada da ih uglavim user posted image A blato ide... koliko često? Dva puta nedeljno? To se urolaš u najlon ili ne?


Zavisi od vrste proizvoda. Kud zaturih katalog, tamo imam detaljna uputstva!
Npr, Rapid blato ne mora da se umotava folijom kad se namaze i na kozi stoji samo 15 minuta pa se posle ispira. Pre stavljanja blata bi bilo dobro uraditi piling. Kad se pocinje sa koriscenjem blata, koristi se dva ili tri dana za redom (ne secam se tacno) pa se pravi pauza od dva dana a onda se koristi svaki drugi ili treci dan.  Kremu za celulit i stomak sam mazala svako vece, a ko maze onu protiv strija, moze ujutru da je maze. Komplikovano ali vredi. Zavisi od koze i stepena celulita, neko rezultate vidi vec posle 10ak dana.

Ima u Jasmin parfimerijama i u boljim apotekama. Vec sam napisala, moj vam je savet da kupujete u apotekama koje odredjenim danima imaju popust.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 15:03:06   
*Alexx*
A kako da znam koje apoteke-parfimerije daju popust? Mislim, možda postavljam glupo pitanje, ali ima li to negde online? user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 15:05:13   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

A kako da znam koje apoteke-parfimerije daju popust? Mislim, možda postavljam glupo pitanje, ali ima li to negde online? user posted image

He he uze mi rec iz ustauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 15:08:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Jao, dobro ste me podsetile na Guam!
Mina, ako sam dobro skontala - ujutru neka krema za zatezanje stomaka, uveče za celulit, a kad za strije? user posted image Smejem se, jer mi sve tri trebaju, a ne znam kada da ih uglavim user posted image A blato ide... koliko često? Dva puta nedeljno? To se urolaš u najlon ili ne?



user posted image joj Alex ovo kao da sam ja kuckala pitanja koja mi se trenutno vrzmaju po glavi ......user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 15:11:54   
*Alexx*
Šta ću, ja sam inženjer, meni mozak radi po if-then-else algoritmu. No surprises user posted image

< Poruku je uredio Alexx RR -- 14.4.2010 15:12:12 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 15:16:27   
minavb
Sumnjam da na netu imate spisak sa apotekama sa popustom. Ja te apoteke primetim kad skitam po gradu. Obratite paznju, mozda i vidite neku. Kod mene u Ruzveltovoj, jedna apoteka ima popust 10% na sve sto kupite utorkom i cetvrtkom. Apoteka u Svetogorskoj daje 5 % sredom i petkom. Apoteka u Zmaj Jovinoj, Metropoliten, subotom od 10-12h daje popust od 10%. U Jasminu su najskuplji kako se meni cini.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 15:20:53   
Anoniman
Prožvrljaću ovih dana po Zr-u , da vidim kako se cene kreću ...
Hvala mina na iscrpnim informacijama ...user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Guam kozmetika
14.4.2010 15:22:49   
Iva979
Probala bih rado tu kremu protiv celulita, vidim da je dosta vas zadovoljno. user posted image
Kad malo bolje razmislis, bolje da platim 2, 3 hiljade za kremu koja je dobra nego da bacam pare na ove dosta jeftinije koje nista ne pomazu.  Ja sam uzimala Niveu i Garnier ali nisam videla nikakav rezultat user posted image  iako nemam bas puno celulita. 

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Da li vam se sviđa ime
lelaigor

Dejana?

da (34%)

ne (66%)


Ukupan broj glasova: 44

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here