|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnoća i snovi
28.11.2008 12:12:43   
Anoniman
user posted image

Mamike, šta sanjate u trudnoći?

Jesu li vam snovi intenzivniji u trudnoći nego inače?

Ja mnogo sanjam i inače, tako da se ne sećam negog rasta intenziteta snova u trudnoći.

Vidite koliko sanjaju druge žene. KLIK
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnoća i snovi
28.11.2008 16:54:18   
andrijana
Ja sam sanjala da mi ispadaju zubi,da sam rodila musko a ispade zensko i jos takvih gluposti kojih se i ne secam.user posted image A sad sanjam da mi kradu dete,uzas...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnoća i snovi
28.11.2008 19:42:40   
guppy RR
Ja sanjam i pre trudnoće i sada isto. Žive boje, puno dešavanja... u glavnom, svako jutro se setim šta sam sanjala, a onda zaboravim sledeći minut. 

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnoća i snovi
28.11.2008 19:47:04   
andrijana
Kazu da kad se probudis,nesto si sanjala,pogledas u prozor i snove zaboravis. Mozda su i to bapske price ali kod mene pali. Zaboravim san a sigurna sam da sam nesto sanjala.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnoća i snovi
28.11.2008 19:50:27   
guppy RR
Ma ja zaboravim već dok gasim alarm user posted image
A nekad mi se desi da me nešto tokom dana potseti na to šta sam sanjala. Baš smešno :)

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnoća i snovi
28.11.2008 20:06:09   
andrijana
I meni se to desava da se u toku dana setim sta sam sanjala i to ako neko spomene neku rec ili dogadjaj. Nekad sam se opterecivala snovima,sta znace i cim ustanem trazim po sanovniku sta to znaci. Nisam normalna!user posted image A sada cesto sanjam kako nesmem da silazim niz stepenice a dok sam bila trudna,sad sam se setila,sanjala sam kako nesmem da stanem na poslednji do gore. Strasno! I tako se probudim sva okupana u znoju....user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnoća i snovi
28.11.2008 22:59:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andrijana

Kazu da kad se probudis,nesto si sanjala,pogledas u prozor i snove zaboravis.


Čula sam za to. Ne znam dal pali, ja se obično ne sećam snova...

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnoća i snovi
29.11.2008 13:52:16   
kumara
Ja nisam cula za to, ali mi se definitivno desava da se probudim u toku noci i kazem sebi seti se ujuru sta si sanjala, ali u milion slucajeva se ujutru niceg ne secam... I ponekad mi sine u toku dana sta sam sanala, ali nepovezano. Jako retko uspem da se setim svega od pocetka do kraja. To je bas bas bezveze, jer bih nekad volela da se setim celog sna, pogotovo ako je nesto lepo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnoća i snovi
29.11.2008 15:19:25   
Anoniman
Noćas sam spavala u naletima (zbog Lukinog nosića, već sam negde napisala), i sanjala sam ČETIRI različita sna. Kada sam se 4-ti put probudila, sećala sam se svih, i pomislila sam E, SUTRA ĆU DA IM ISPIŠEM NA RR SVE, međutim... NEMAM IDEJU ŠTA SAM SANJALA! user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnoća i snovi
29.11.2008 15:22:08   
kumara
user posted image user posted image user posted image Pa da, to e ono o cemu smo pisale...

Naravoucenije, drzati diktafon pored kreveta i kad se probudis u sred noci, odmah snimis sta si sanjala, pa ujutru slusas. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnoća i snovi
29.11.2008 15:38:58   
Anoniman
I opet stižemo do onog DA LI MOŽETE DA ZAMISLITE FACU SVOG MUŽA DA VAS VIDI KAKO U SRED NOĆI SNIMATE SVOJE SNOVE NA DIKTAFON??? user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnoća i snovi
29.11.2008 15:40:29   
kumara
user posted image user posted image user posted image jaooooo!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnoća i snovi
30.11.2008 21:38:11   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha

I opet stižemo do onog DA LI MOŽETE DA ZAMISLITE FACU SVOG MUŽA DA VAS VIDI KAKO U SRED NOĆI SNIMATE SVOJE SNOVE NA DIKTAFON??? user posted image

E pa stvarno,moj je sav izbezumljen kad mali priča u snu u svojoj sobi,čujem ga i ja ali ležim dalje a on skače;sine,sine tu je tatauser posted image
još mu trebam i ja početi pričati po noći.

Ja sanjam puno i uvijek zapamtim snove,jednom davno sam imala sanjaricu,dali ima negdje na www...
Znam kad sanjam suze,znači vidim samo suze, obradujem se uvijek,ali ako sanjam plač glasan i osjećam tugu u snu tada ću sigurno biti tužna.
A ponekad snovi znaju biti zastrašujuće stvarni,ponekad predivni,ponekad erotski...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnoća i snovi
1.12.2008 8:41:20   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: lu
ležim dalje a on skače;sine,sine tu je tatauser posted image

Joj srce od tate user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnoća i snovi
1.12.2008 17:32:00   
kumara

IZVORNA PORUKA: lu

Ja sanjam puno i uvijek zapamtim snove,jednom davno sam imala sanjaricu,dali ima negdje na www...



Probaj da ukucas u google sanovnik ili tumacenje snova, mislim da ces tako naci.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnoća i snovi
2.12.2008 6:14:27   
Lu
sanovnik

evo ga pa ako želite da pokušateuser posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnoća i snovi
2.12.2008 6:18:30   
Lu
Eto sanjala sam čizme-nove,radost,
ali sanjala sam i mrak,koji označava bolest,
sanjala sam jednog bivšeg a neznam pod kojim nazivom ću to pronaćiuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnoća i snovi
2.12.2008 8:37:07   
Anoniman
Obuj NOVE ČIZME i trk kod BIVŠEG jer je BOLESTAN! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnoća i snovi
11.12.2008 22:53:02   
sonja999s
ja poslednjih par noci sanjam sve o porodjaju..sve sam varijante prosla(i c.r. i epidural i prirodno..) ali beba nikako da izadje. preopterecena sam jako..bas me zamara to sve. mnogo sam osetljiva, ne podnosim bol..a od porodjaja mi srce staje.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnoća i snovi
12.12.2008 20:22:12   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnoća i snovi
30.9.2009 10:12:54   
Modessty
u prvoj trudnoći sam sanjala da imam dečaka i da ga držim umotanog u plavo ćebence a on mi se smeši. Tog dana su počeli problemi sa trudnoćom. Na kraju smo saznali da je stvarno bio dečak.

Sada sanjam puno puno. Sve je živih boja i sve se brzo dešava. Ali ne sanjam bebe i decu uopšte. Neznam u stvari tačno ni šta sanjam. Mislim da prosanjam nekoliko akcionih filmova za noć user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnoća i snovi
30.9.2009 10:18:18   
Trcosava
ja samnjam gluposti, uglavnom snove koji me izmore, a nemaju nikakve veze sa trudnoćom i porođajem....

mada nešto se ni ne trudim da ih rastumačim, niti verujem

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnoća i snovi
30.9.2009 10:19:34   
Modessty
i ja nešto ne verujem u to. Ali onaj san u predhodnoj trudnoći mi je bio jasno ostao u sećanju do detalja i kada sam se probudila

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnoća i snovi
30.9.2009 10:22:44   
Trcosava
verujemuser posted image

meni ostanu u sećanju kad se probudim - osećam se tada kao da su me tukli celu noć, namučim se u snu
poslednji put sam sanjala cigle na nekoj kući iz ojihje cureo med, a posle sam bežala od ogromnih pauka user posted image po nekom zemljanom putu

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnoća i snovi
30.9.2009 10:39:03   
Modessty
ma i ja sve sanjam neke gluposti i nepovezane stvari. Neku noć sam sanjala da nam ciganče dok spavamo provalilo u stan i hoće da nas pokradeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here