|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako napakostiti komšiji? :-)
22.12.2008 0:06:48   
Anoniman
Ispred zgrade se nalazi uzak betonirani deo, a u prizemlju zgrade su garaže. Naravno, ako se neko parkira naspram moje garaže, ja MOGU da uteram kola u garažu (jer sam dobar vozač user posted image ), ali je to totalno maltretiranje. Tako da, evo par GROZNIH saveta, kako naškoditi komšiji koji je parkirao naspram vaše garaže.

- digneš brisač, izvučeš gumu iz njega, i spustiš brisač, kao da ništa nije bilo...
- podmetneš braounilo pod točak, kada komšija krene, braunila se zabode u točak, i polako pušta... može da traje danima...
- otopiš mast i poliješ po šefrki...

Naravno, pazite - preti da dobijete batina ako vas uhvate...

Sve su to samo neke ideje koje sam prikupila sa strane, nisam JOŠ UVEK isprobala ni jednu. Ja samo podignem sve brisače na kolima...

Sada vi... da vidimo koliko umete biti zle... user posted image

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
22.12.2008 0:11:12   
Koka Loka
aaaa, tu si 'tico user posted image

Najbolje ti je saznati komšijinu "mračnu" tajnu pa pretiti da ćeš ga odati ženi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
22.12.2008 0:12:37   
Anoniman
Ono sa medom mi se više dopalo Koka... user posted image

Ispiši i ovde...

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
22.12.2008 0:17:49   
Koka Loka
A-ha, to mi je jedina prigodna i fina pakost, jelte, za nas fine ženske - sipati med u poštansko sanduče nevaljalom komšiji user posted image

Već godinama smišljam neku prigodnu pakost ali nisam daleko makla user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
22.12.2008 0:21:55   
Anoniman
A kaži mi, kako bi to uradila? Špricom? Kašikom? user posted image

Ajmo žene i ostale... nemojte se praviti fine... user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
22.12.2008 0:24:53   
Koka Loka
Vi'š, o tome nisam razmišljala user posted image  Ma bitna je volja, način će se naći user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
22.12.2008 0:28:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Koka Loka

Vi'š, o tome nisam razmišljala user posted image  Ma bitna je volja, način će se naći user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
22.12.2008 7:03:50   
Lu
Pa vi ste prave lopužeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
22.12.2008 8:20:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Pa vi ste prave lopužeuser posted image


Ti živiš u kući i propuštaš te čari života u zgradi...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
22.12.2008 9:05:44   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Tasha

A kaži mi, kako bi to uradila? Špricom? Kašikom? user posted image

Ajmo žene i ostale... nemojte se praviti fine... user posted image


levak user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
22.12.2008 9:32:34   
Anoniman
Zamislite da naiđe neko dok ona sipa med levkom u sanduče... user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
22.12.2008 21:54:15   
Koka Loka
Koliko mi je "fin" komšiluk, kada bi Molder sa sve vanzamaljcima došao da me pokupi pred njihovim nosevima - ne bi ni primetili - samo vodu da ne troše user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
22.12.2008 23:26:09   
Anoniman
Molder je na lečenju od sexa... tako da ništa ne brini... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
21.2.2009 21:23:22   
NadaR
Najvecu pakost koju mogu napraviti prvom komsiji je da parkiram odmah u garazu pa da ne moze vidjeti sta sam kupila , takodje me ne moze pitati gdje sam bila..user posted image ...
Hoce covjek da umre od muke ako nema sve informacije...user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
21.2.2009 21:49:19   
Verus
Ajd sad-nisam neka fina, ni andjeo al se takvim stvarima stvarno ne bavim....mislim da se sve vrati onom ko je prvi poceo, pa nesto kontam da ja ne moram da se mesam user posted image user posted image  ima karme, ima...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
24.2.2009 17:47:00   
jelana9
Ma vi imate extra komsiluk...Mene je sramota,da vam pricam,kakvim sam primitivizmom okruzena...user posted image
A prica pocinje ovako...
Vec duze vreme,osecam veliki veliki smrad,koji dolazi iz mog svakodnevno ciscenog kupatila.Naravno,dolazi iz kanalizacije!!!
Ja kazem mom gospodinu,da nesto komsije bacaju u kanalizaciju i otud neeeprijatan mirisuser posted image user posted image user posted image .On naravno,posisao sva vesla znanja-tvrdi da nije.Krivi kanalizaciju,u stilu "to je nesto do njih".
To se desavalo skoro svaki dan,probudite se u "tome".Ne mozete da doruckujete,rucate...Otvaram prozore i vrata,grejanje ide u vetar,hladno je zima-a ja pravim promaju.Iz ocajanja,pocinjem da se "setam" iako mi nije do setnje.
Tu muku su imali i ljudi u mojoj ulici.
Elem,drage komsije iz susedne ulice koji nisu uveli kanalizaciju u kucu-a koji su ponosni vlasnici septicke jame,da bi ustedeli na cisterni{koju bi normalni ljudi uzeli,sto oni nikako ne zele-makar ih kostalo i 50 dinara}-iz jame provode crevo u saht,to jest kanalizaciju.

Drugi su se bunili,pisali peticiju i sta sve ne-a niko se nije dosetio da pozove komunalnu inspekciju.Sem mene.
Dosli su,kao interventna jedinica-u sred nedelje.Za nepunih desetak minuta.A sto je najvaznije-uhvatili ih na delu i slikali.

Na kraju,umesto da se mi ostecena strana ljutimo na njih-oni se krvno naljutili na nas.Naravno,kletve i oni pogledi su neizostavni.
Dobili su kaznu-svaka kuca po 20 000 dinara.

Evo,sada vec mesec dana nema tog neprijatnog mirisa.....
Meni je licno lakse,jer ne mogu ni miris jela da podnesem a kamo li...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
21.8.2009 19:41:14   
Shishica
Jako nam je exstra, ti si tvoje resila, a mi mozemo da resimo psihicko zlostavljanje samo kad matora vestica pandrkne, mater joj j***m ludu!!
Svaki put izvaljuje nesto oko toga kako joj otljucavamo kucu (a ona je tako ostavi pa zaboravi) i kako joj krademo i kako smo kucke, kurve.. Jednom se svadja sa mojim roditeljima i da bi ih posvadjala kaze mom tati : "Da znas da ti zena ima svalera!!" - na sta su se moji slatko ismejali, a ova poludela sto nije postigla svoje...

Ma svasta jos.. Ako neko zeli da vidi kako Djavo izgleda neka dodje da vidi ovu babu!

(odgovor članu jelana9)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
21.8.2009 19:49:13   
Shishica
Primamljivo mi to sa medom u sanduce, ali ne bi da razdrazujem Vraga user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
21.8.2009 22:46:54   
marince1
Ovde mi je komsiluk divan,ali tamo kod mojih ima jedna ''fina gospodja'' za koju se spremam vec duze vreme... Dopadaju mi se vaze ideje ...

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
21.8.2009 22:49:06   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Molder je na lečenju od sexa... tako da ništa ne brini... user posted image user posted image user posted image


mozda se izlecio , sta misliteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
6.9.2009 17:51:28   
Anoniman
Zajebavas ga na telefon dok ne pozove miliciju da rjesava slucaj buahahaha.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
6.9.2009 22:57:41   
Lilly*
Sada sam se setila kako smo klinci iz iz moje zgrade i one iza, hteli da napakostimo jednoj babi koja nas je stalno maltretirala i tužakala roditeljima, stavili smo joj petardu u poštansko sanduče user posted image user posted image  

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
6.9.2009 23:12:45   
viking

IZVORNA PORUKA: Koka Loka

A-ha, to mi je jedina prigodna i fina pakost, jelte, za nas fine ženske - sipati med u poštansko sanduče nevaljalom komšiji [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/



Znam za devojku koja je godinama u centru Beograda sipala med na šoferšajbne parkiranih automobila ispod njenog prozora i to bez razloga. Bilo joj je smešno...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
16.11.2009 12:37:40   
Anoniman
Jaoj, ja imam divljake iznad mog stana, koji nemaju ni grm kulture nit osecaja da zive u zgradi, a ne u kuci! Htedoh stalbno da im napakostim, jer nemamo ni malo mira od njih, ali mi se nesto ne da, jer je jedna od zloca upravo neki sudija, a jos je i zensko!
Kako bi ima najradije zapalila stan, pa da budu primorani da odu na selo, gde imaju kucu! Je..em im sunac!!!

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
16.11.2009 13:01:50   
gina
Mi imamo divan komšiluk, sve stariji ljudi... imamo dve bake koje sve prate kao pit bul terijeri... nema šanse da neko uđe u dvorište nezapažen ili da nešto ukrade.
Jedna od njih ima ključ od našeg dvorišta da zaliva cveće i hrani mačku kad nismo kući.
Nema buke, nema cike... predivno, mirno.
Prođe par automobila dnevno ulicom, a mi najčešće user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here