|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupanje sa partnerom?
9.1.2009 21:36:11   
guppy RR
Kupate li se ikada zajedno sa partnerom?
user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kupanje sa partnerom?
9.1.2009 21:40:31   
Lu
Eh nažalost vrlo rijetko,kao što rekoh kada za ležanje skuplja prašinu a ova tuš- kada hm...,jedino kad dragi bude dugo odsutan pa dođe,onda se nađemo zajedno pod tušem bude gužva a i u stisci smo s vremenomuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kupanje sa partnerom?
9.1.2009 21:41:29   
Lu
A ti guppy?user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kupanje sa partnerom?
9.1.2009 22:05:54   
guppy RR
Ja jako volim da se brčkamo zajedno user posted image
To mi je kao godišnji odmor... ležimo u kadi i pričamo user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kupanje sa partnerom?
9.1.2009 22:51:15   
Anoniman
Koliku vi kadu imate? user posted image

Moj muž i ja ne bismo mogli stati u kadu odjednom. Možemo se tuširati zajedno, ali baš da bih rekla da volim... pa ne volim, jer mi uvek onda neki deo tela izvisi izvan vode, i zebem... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kupanje sa partnerom?
10.1.2009 7:15:00   
Jeca*
Ranije i nekako ali sad više nikako. Nema se kad user posted image  A i toliko sam se već, iskreno, odvikla od toga. A i što kaže Taša nije neki komfor. Mi imamo djakuzi kadu ali oboje smo visoki, a ona nije baš toliko prostrana da se izvalimo i uživamo....tako da u principu NE.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kupanje sa partnerom?
18.1.2009 1:23:21   
MERYEN
Ranije dauser posted image sad nesto nemamo vremena ali volim da se kupamo zajedno,a i nervirame viri uvek neki deo tela iz kade.user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kupanje sa partnerom?
25.1.2009 16:58:55   
Koka Loka
Skoro smo se tuširali zajedno i ošurila sam ga - ja se tuširam vrelom vodom user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kupanje sa partnerom?
25.1.2009 19:44:05   
Milica#n
Posto nemamo kadu, a tus kabina nam je bas velika ponekad,lai retk, on ili ja uletim jedno kod drugog, zaista nije neki konfor ali malo za promenu nije ni to loseuser posted image user posted image !

_____________________________

Stefan 18.8. 2007.

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kupanje sa partnerom?
19.2.2009 15:13:48   
eugenija
Možemo mi stati u kadu, ali onda nema mesta za voduuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Milica#n)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kupanje sa partnerom?
19.2.2009 15:16:18   
Anoniman
ni na moru vise zajedno... jedno u vodu a drugo cuva ove nase indijance user posted image




(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kupanje sa partnerom?
19.2.2009 15:21:17   
andrijana
Mi cemo uskoro tek da probamo.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kupanje sa partnerom?
19.2.2009 15:21:34   
Modessty
Leti se brčkamo u kadi, pošto u stanu nema mesta za bazen!user posted image

Letos smo napunili kadu, sipali Sangriu, pustili muziku....baš je bilo za uživanje!user posted image

Ali jeste malo tesnouser posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kupanje sa partnerom?
19.2.2009 15:22:53   
guppy RR
ma...
mi smo se kupali i u kadi od 1,2 m .... ali nam je to tako fino da se već nekako uguramo unutra... najlepše mi je kad se naslonim leđima na njega a on me zagrli.

A sad imamo "običnu" (ne ugaonu) kadu od 1,8 metra!
Oooooooo ... to je ono pravo.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kupanje sa partnerom?
19.2.2009 15:24:53   
Mery
Sidjelo mi se, ali mi imamo obicnu kadu koja je mala za nas oboje i tus kabinu koja je takodje mala tako da nam bas i ne ide. Kada budem renovirala stan obavezno ubacujem veliku kadu da uzivamo u zajednickom brckanju.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kupanje sa partnerom?
19.2.2009 15:26:27   
Modessty
Mery zar i nije fora u tome da bude tesssssnooo user posted image i vlažno user posted image
hi hi hi hiuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kupanje sa partnerom?
19.2.2009 15:28:16   
Mery
Ma jeste ali fizicki ne moze stati u tu kadu.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pokusavali od silne zelje ali budemo kao sardinice u konzervi, nema prostora ni ruku pomjeriti. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kupanje sa partnerom?
27.3.2009 19:22:26   
Lilly*
mi imamo veliku tus kabinu i cesto se kupamo zajedno, to je pravi mali dozivljaj user posted image user posted image  skoro uvek kada mm krene na kupanje pita mene hocu li i ja, ili ako ja kazem idem da se tusiram, on me pita "a ja?".. to mi je tako super user posted image

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kupanje sa partnerom?
27.3.2009 19:23:54   
guppy RR
slažem se user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kupanje sa partnerom?
28.3.2009 1:00:49   
Verus
Kada smo mm i ja tek poceli da zivimo zajedno onda smo to bas cesto radili, i kada i tusiranje, a sad malo redje....nekada su ta tusiranja bila extra hotuser posted image , a nekada je bilo bas ono samo pranje i ribanje, ledja jedno drugom...user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kupanje sa partnerom?
28.3.2009 1:01:29   
Sneža
Mi imamo ogromnu kadu,i obožavamo da se kupamo zajedno,samo što naravno više vode završi dole na pločicama nego u kadi,ali mi se taaako dooooobro okupamo,milina jednauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kupanje sa partnerom?
9.7.2009 12:46:20   
barbara
ponekad se kupamo zajedno!bas uzivamo u tim trenucima!velika je kada ali veliki i on,pa nam tesno!user posted image onda nema gdje da beziuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kupanje sa partnerom?
10.7.2009 0:08:28   
Anoniman
Jos nismo imali prilike...user posted image Niti zivimo zajedno,ja imam tus kabinu i nikad skoro sama nisam dovoljno dugo user posted image a on ima kadu finu ali jos puuuno njih u kuci tako da dok ne budemo imali nase nista!user posted image

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kupanje sa partnerom?
10.7.2009 0:13:49   
2002m
Probali nekoliko puta i ne vredi, kada mala a moj covek krupanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kupanje sa partnerom?
10.7.2009 15:17:43   
branka10
Bilo nekad, ne mozemo da stignemo na red.user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here