|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 12:05:21   
Anoniman
E pa drage moje... Kazu meni moje prijateljice i koleginice:
" Sad kad si trudna, pekmezi se, trazi da ti pomaze oko svega jer ako ga naucis u pocetku da mozes sve sama...ceo zivot ce da te ostavi da se sama boris.Potpuno ce da se iskljuci...Teraj ga da ucestvuje u svemu, neka ide sa tobom na sve preglede, neka radi po kuci, neka usisava...
Muskarci su takvi da cim vide da mozes sama, gotovo je...Prepustena ces biti sebi zauvek"

Ja nesto razmisljam...po prirodi nisam kenjakava, pekmezasta...ne prenemazem se ni sad kad sam trudna...ali....Mozda bi trebalo?
Sta vi mislite?

Ja sam u svezem braku...dva meseca...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 12:14:50   
AtenA
moje misljenj je da su ti drugarice i prijateljice potpuno upravu!
Nema veze sto nisi takva!Foliraj se!Ja sam napravila takvu gresku!Sve mogu sama, nikada mi nista nije bilo tesko,sve mogu i hocu!A sada kada mi stvarno treba pomoc,nemam je!
Zato ga nauci da sve radite zajedno i da svako ima neke obaveze u kuci i oko nje!Moj SAVET!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 12:26:47   
Anoniman
user posted image
Ja sada ponekad hvatam njega kako se pravi lud kad treba nesto da uradi u kuci...I shvatam da definitivno treba da napravim neku strategiju kojom cu od njega napraviti coveka i muza i oca...
Ali ne znam...Kako ne preterati ? Ne zelim da me okarakterise kao "kmezavu trudnicu"...Ja to nisam.
Ali definitivno nisam luda ni sama da radim sve...
U pravu si ti...Hvala user posted image

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 12:49:34   
AtenA
Pa upravo sam tako i ja razmisljala!
Sada je moje da sve u kuci drzim pod konac,placam racune,vodim i odvodim dete iz vrtica,menjam sijalice,...trcim za njima sklanjam i briskam!Jednostavno sve! i radim!
Polako,daj pomozi mi oko ovoga,e dodaj mi ovo zauzete su mi ruke,jao molim te je l' mozes ovo!
E kada si vec krenuo napolje ponesi ovo da bacis,kupi to,e mogo bi usput da platis to ides u tom pravcu je l' da?Duso je l' ti nije tesko da to i to...
I nikad ne izgovaraj ma neka ja cu,ma mogu sama...user posted image ! Samo naravno ne preteruj!Zato ti kazem najbolje je da rasporedite obaveze!I sto vise zajedno da radite sve sto mozete!
ZELIM TI SRECU OKO VASPITAVANJA MUZA!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 12:50:47   
Anoniman
Podeli šta je ono što hoćeš da radiš, a šta ono što nećeš. To što nećeš uvali mužu. Zavisi kakav je. Ima muškaraca koji vole da im se kaže u lice "Ej ti od danas usisavaš!" (tako kažu njihove žene, da taj tip muškaraca to baš voli - ja im, iskreno, ne verujem). I ima druga metoda, po meni mnogo efektivnija "Srrrrrce, možeš molim te da zakucaš ovu sliku u zid, ja nemam dovoljno snage, a ti si tako jak!"(ljub ljub) Naime, naravno da mogu i ja da zakucam ekser za sliku u zid, ali ne vidim čemu to.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 19.8.2009 12:51:02 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 12:52:01   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala....a ja boga mi pocela: Mogu ja, neka ja cu...Pusti mene!
Pitam ga da nesto uradi, on kaze: Je l moram sada? a ja odgovorim: Ma ja cu.

Definitivno si u pravu. Postoje suptilni nacini da se to dovede u red.
Oko mene sve zene same sve rade, drze kucu na svojim rukama i decu i muza i sve...I pitam se...Zar ne postoji neki muskarac koji pomaze zeni u bilo cemu?
Zato, hvala na savetu i lepim zeljama...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 12:54:22   
Anoniman
Svaki muškarac pita "Jel moram odmah?" user posted image , ja obično kažem, "Ne, možeš da ispušiš cigaru, pa onda!" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 12:57:54   
AtenA
Ta ti je dobra Tasha!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mm mene vise ni ne pita ,joj ma mozes sama ja sam mrtav umoran!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:00:14   
Anoniman
Kaže pre neki dan "Što ne obrišeš laptop, vidi kako je prašnjav?!"
- Što ga ti ne obrišeš - pitam.
- Ti ga ni jednom nisi obrisala od kada ga imamo. - kaže.
- Ni ti nisi ni jednom oprao frižider od kada ga imamo. - kažem.

/laptop imamo godinu dana, frižider 4 godine/

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:01:28   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: AtenA

Ta ti je dobra Tasha!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mm mene vise ni ne pita ,joj ma mozes sama ja sam mrtav umoran!


ist islucaj, u pocetku je bilo pomocicu ti oko ovoga... a sad npr. ustane od stola i samo kaze mozes ti to i sama... i ode... io nda bleji po ceo dan u komp... i trazi sve zivo i nezivo... iigra igricu... i ne mrda s mesta ako kazem hajmo napolje... a kad se meni ne izlazi onda on hoce ... jer su mu nestale cigare user posted image

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:06:43   
AtenA
Hmmm...
preslikani mm!
Sve sto on radi,ide na posao,spava,jede,ide u WC-e,i najvise vremena provodi uz komp.
Jao Tasha,mi imamo dva laptopa,i nijedan mu ne pada na pamet da prebrise,a ja nikako da se naucim pameti!Ne mogu da ih gledam onako musave pa ih briskam!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:09:04   
Ana RR
Ja nemam tih problema.. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:12:22   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja nemam tih problema.. user posted image


imaces i gorih ako te na poslu uhvate da svrckas po RR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:13:30   
AtenA
Blago tebi!
Ma ja znam da sam ja kriva sto je tako!I sada se kao trudim da ispravi ali mi bas nesto i ne ide najbolje!Zakasnila sam jedno osam devet godina!
Sada mu stalno pricam:Marko moras malo da se ukljucis i pomognes mi,sada kada dodje drugo dete necu moci da postignem sve sama,znas kako je sa malom bebom!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:16:35   
Rivana
Tesko se oni mogu vaspitati

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:18:20   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Anastazija

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja nemam tih problema.. user posted image


imaces i gorih ako te na poslu uhvate da svrckas po RR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Draga, ja sam kući user posted image bolesna sam, imam temperaturu i proliv i grlo me boli i ebem ti sve baš....


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:19:34   
Anoniman
I sta onda mi da radimo?
Da briskamo  kao AtenA da ne bi bilo musavo ili...pada mi na pamet da ne radimo nista pa da vidimo ...
nema hrane, nema cistog vesa...

ceo zivot gledam mamu koja radi radi i radi a tata nikad ama bas nista.

I sta da radimo?

user posted image user posted image user posted image
Predlozi?

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:20:34   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Anastazija

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja nemam tih problema.. user posted image


imaces i gorih ako te na poslu uhvate da svrckas po RR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Draga, ja sam kući user posted image bolesna sam, imam temperaturu i proliv i grlo me boli i ebem ti sve baš....


Jao Ana moja drugarica ima sve to i sinoc su je zadrzali na ifektivnoj klinici, jesi li isla kod dr?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:21:30   
Anastazija
Hm... Imala sam vezu pre mm, zivela sa tim covekom.. On je bio skroz nezainteresovan za bilo kakav rad po kuci.. Pokusavala sam i lepim i ruznim da ga nekako nateram, ali jako je tesko islo... Sreca, raskantali smo se posle nekog vremena te nisam morala s tim da se mucim ceo zivot.. Mm je u drugaciji. Hoce da pomogne, ali kada se njemu radi.. I to je ono sto sam morala da shvatim.. Ako mu nije do posla, dzaba svako moje nastojanje da bilo sta objasnim. Onda lepo i ja ostavim sve (pa necemo umreti ako je posudje prljavo jedan dan, ili ves neispeglan ili neopran.. ili sta god), i sednem uz njega pred tv... Kada se radi, onda radimo oboje.. Iako sada, od kako sam trudna, cesto mozemo videti kako ja sedim a on sprema po kuci.. Valjda da mu necim slucajno ne ugrozim naslednika... user posted image

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:21:54   
Anoniman
Gde je ona tema gde je Verus slikala prljave čarape? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:23:21   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Anastazija

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja nemam tih problema.. user posted image


imaces i gorih ako te na poslu uhvate da svrckas po RR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Draga, ja sam kući user posted image bolesna sam, imam temperaturu i proliv i grlo me boli i ebem ti sve baš....



uhhhh... ja se nasalila malo.. user posted image
sorry, nisam znala, mada videh da ne odgovaras na mesindzer... user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:25:34   
mrvicica
mogu, mogu, samo se to radi od samog pocetkauser posted image . Tek dva mjeseca zivimo zajedno, a u oktobru je vjencanje. Sve pomaze, iako kod svoje kuce nije radio nista, i usisa, i upali masinu itd., cak se ujutru probudi da dok se ja spremim za posao on mi napravi sendvic, iscijedi limun i pomorandzu...., jer mu samo kazem da smo zajedno u ovome i da tako sve poslove dijeliomo zajednouser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:26:31   
Ana RR
Nisam išla kod lekara, nemam snage iskreno.. treba da odem ujutru da uzmem neki broj pa da dođem popodne na pregled.. odležaću danas i sutra na posao, jbg..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:27:31   
Ana RR
sorry, nisam znala, mada videh da ne odgovaras na mesindzer...



zato što veći deo dana provodim u kupatilu user posted image


user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:32:42   
AtenA
mm je posebna sorta!user posted image
jedinac je a uz to je i policajac!user posted image user posted image user posted image
pa sad vi vidite zasto meni bas ne ide od ruke to njegovo vaspitavanje!
a pokusavala sam da dignem ruke od svega,pa onda krenu svadje i rasprave... i opet sve po starom!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here