|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:25:41   
jovicaa
otvorenouser posted image
znaci tema za mame, koje nisu savrsene, samocitiracu se iz druge teme:

"evo ja cu da kazem JA NISAM SAVRSENA, moja kuca nije savrseno sredjena, moja deca nisu savrseno vaspitana, veoma sam temperamentna i promenljivog raspolozenja, nisam uvek najbolja mama na svetu, imam dane kada me mrzi da ustanem i da zivim i kada se pitam A STA MI JE OVO TREBALO, iako obozavam svoju decu i svog muza, obrve mi nisu redovno ocupane( O NEEEE?!), nisam savrseno sredjena, nekad se super sredim, nekad sam krs, ne lakiram redovno nokte kao pre i ne sminkam se, nemam uvek gala rucak, povremeno se svadjam sa svojim muzem (dokazano potpuno normalno, svi ljudi koje znam se svadjaju, o daaaaa), ponekad izadjem sa drugaricama, malo popijem i plesemo kao lude(da treba mi provod!! o NEEEE, zaboravila sam da sam se udajom zamonasila!!!!) i eto.... daleko sam od savrsenstva, jedina ovde... ali jesam"

"nego ne kapiram ono , mozda sam umorna
ali jbg i moje obrve su ko kod dede i ves mi nije blistavo beo a i paucina oce da se uplete u kosu
znam da se izvicem na dete i znam da je iskuliram kad mislim da kaka - ono bzvz kenjka
i tako to
ali ja i dalje legnem pored nje kad joj je vreme za sovanje ( SPAVANJE user posted image ) i po zilioniti put pricam tri prokleta praseta user posted image
a kad budemo pravili takmicenje za najkevu
ko zna ko ce pobediti jer sve imamo jos ohoho da sljakamo sa vaspitanjem "

"Jovice, masis temu user posted image Slazem se s tobom skoro za sve , pa red je da otvoris temu i za nas nesavrsene majke, zene i domacice user posted image Danas sam se ofarbala, ali jos se nEsam izdepilirala user posted image user posted image"
Direktna veza do poruke: 1
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:28:30   
Ivanka 75
Jovice evo ja kukam tamo u birrtiji user posted image
Olga me tera da idem da skidam štroku a ja se vezala za nju pa ne bi da je pustim da ode od mene i sa mene user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:30:47   
jovicaa
izvol''te pisat''
u ovoj temi je dozvoljen iskljucivo humor, sarkazam, crni humor i to je to, otprilike! udrite..
evo jedne zanimljive anegdote iz moje svakodnevnice, danasnje desavanje..
sva srecna, deca u vrticu, a ja budna od pola 7 i sve po redu kako to ide svaki dan... popodne resila da obucem suknju, al''ako cu suknju bio bi red da posecem korov sa nogu.... 3 sata pokusavam konstantno da odem u kupatilo, da se istusiram i obrijem... ali nema sanse.. ne mogu da uhvatim pauzu, izmedju mnogobrojnih potreba ukucanina i spasavanja macica od aleksandra koji konstantno pokusava da ih pridavi, ooooo boze, hocu li se obrijati????
konacno ulecem u kupatilo, i krecem na brzaka da se kasapim... ok, super sam se obrijala i idemoooo, oblacenje, spremanje, pakovanje, set__nja... super sve, konacno sedam na klupu u parku, deca su dozvolila (da li je moguce?!!!), prekrstam noge, pogledam ih, ju, ju sta je ovo? i skontam da sam lepo u nasem mracnom kupatilu promasila po koji red, OMG, noge mi izgledaju kao onim babama u posti, koje imaju cekinje ispod najlonki? i onda se pitam, zasto, zasto mi se to desava.. i shvatim da sam krs od zene, kraljice, majke i domaciceuser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 9.5.2014 22:34:18 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:32:44   
bubulence
ja sam danas bila na feniranju ali noge i user posted image ne smem ni da pogledam user posted image . muz uskoro stize sa posla i po prvi put ga ne ceka vecera, zvala sam ga da svrati do pekare user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:35:10   
jovicaa
o neeee.
ivanka ti kao kaznu primeni cupanje dlaka sa nogu pincetom, jedna po jedna!
a ti bubulence, tri kruga oko stadiona!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:37:46   
tijatija
Ja samo da se upisem user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:37:51   
jovicaa
torbica: "Evo jedne savrsene mame!
Koja je jednom mesecno kod psihologa"

ja sam gora, najradije bih zaposlila tim psihijatara, da me vrati u orbituuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:37:52   
Ivanka 75
jovice, na oci ne vidim, iscupacu prst a kamoli neku dlaku, zao mi brda sandala koje cekaju lepo vreme i moja lepa stopala da ih nose
Iva me terala veceras da trcimo tako da sam svoja tri kruga odradila sefice user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 9.5.2014 22:38:58 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:38:14   
Klarita

IZVORNA PORUKA: bubulence

ja sam danas bila na feniranju ali noge i user posted image ne smem ni da pogledam user posted image . muz uskoro stize sa posla i po prvi put ga ne ceka vecera, zvala sam ga da svrati do pekare user posted image

Bubulence, ja moju user posted image jos ne vidim od stomaka user posted image tu sam u prednosti

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:39:09   
jovicaa
joooj ivanka... crni humor, big likeuser posted image
samo ožeži, što bi rekli!user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:40:12   
Ivanka 75
Klaritaaa XA XA XA user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:42:55   
tijatija
Kad bi pocela da pisem moje ne savrsenstvo izbacili bi me sa rr user posted image zato u vecini slucaja samo citam i ne komentarisem jer se svtvarno divim nekim osobama( dva rucka, desrt, posao, dvoje- troje dece engleski i ostale djecije aktivnosti ,a daaa.. ribanje stepenica peglanje , kuvanje vecere i ostalog )user posted image uh... blago njima ja se nisam ni ocesljala danas a bila sam za decu u vrtic user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:43:28   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: bubulence

ja sam danas bila na feniranju ali noge i user posted image ne smem ni da pogledam user posted image . muz uskoro stize sa posla i po prvi put ga ne ceka vecera, zvala sam ga da svrati do pekare user posted image

Bubulence, ja moju user posted image jos ne vidim od stomaka user posted image tu sam u prednosti


pa i bolje nego da je gledas zaraslu user posted image .

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:43:39   
Torbica
Joj moje prepone su katastrofa...
A u poslednje vreme noge depiliram zbog maserke user posted image user posted image user posted image
Dolazi mi sutra, znaci danas posle tusiranja ribam kupatilo da se ne onesvesti...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:45:45   
Olga75
pa ja imam kopita a ne stopala user posted image
tuzno je to sto makazam secem kozu a pedikir mi kaze : gospoja potkivac je dve ulice dalje
al jbg
i da , do juce uvece sam imala straftiu dlaka na levoj potkolenici i to s prednje strane , nisam ih videla , ne znam kako su mi promakle al jesu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:46:30   
Ivanka 75
Zamislite da neko musko sada cita ovu romantiku user posted image
Sexy mame u akciji user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 9.5.2014 22:47:43 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:46:59   
bubulence
tija ti imas cetvoro dece!!! gde ces veceg savrsenstva???

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:50:34   
Klarita
Auuuuuuuuu, mrzi me da ustanem da vam slikam moj pogled preko laptopa i nogu dignutih na stocic, ali deca spavaju...ja odoh u "pusionu" pa se vrcam kod vas...a, nered? Bojler. Kakav bojler? Pa, kakav nered? user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:51:23   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Zamislite da neko musko sada cita ovu romantiku user posted image
Sexy mame u akciji user posted image

ivanka navikli su oni i na kopita i na dlake i na bes, samo da im dasuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:51:50   
tijatija

IZVORNA PORUKA: bubulence

tija ti imas cetvoro dece!!! gde ces veceg savrsenstva???

veruj mi kad citam neke stvari samo se iznerviram... nekako bi bas volela da je dan barem 28 h e tu bi se mozda uklopila ali ovako jurimo kao na motoru user posted image a dosta ne stizemo , nocu ne mogu nikako. deca kad legnu onda je moje vreme e nebi ga spremala i peglala onda neznam za koje pare.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:53:20   
jovicaa
deca kad legnu onda je moje vreme e nebi ga spremala i peglala onda neznam za koje pare.

user posted image user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 22:58:15   
tijatija

IZVORNA PORUKA: jovicaa

deca kad legnu onda je moje vreme e nebi ga spremala i peglala onda neznam za koje pare.

user posted image user posted image

i mi c***ni imamo dusu user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 23:06:57   
Janncica
user posted image user posted image user posted image
Kakve ste vi lujke.
Evo jos jedne dlakave,nesavrsene mame koja je deci upravo pojela smoki.A vise slatkisa nema. Oh..da,moja deca jedu slatkise. I baba i deda ce nadam se sutra da prijehaju da dopunimo "slatku korpicu".Sve smo(uglavom mm i ja) pojeli.
Danas nije bilo rucka. Mama sadila cvece po dvoristu i kosila travu.Smrdim kao pas i kanem se da se kupam.
Sve vas user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 23:08:44   
bubulence

IZVORNA PORUKA: tijatija


IZVORNA PORUKA: jovicaa

deca kad legnu onda je moje vreme e nebi ga spremala i peglala onda neznam za koje pare.

user posted image user posted image

i mi c***ni imamo dusu user posted image


user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.5.2014 23:09:46   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Janncica

[nesavrsene mame koja je deci upravo pojela smoki.

ja smoki uredno pojedem i pravim se da ga nije ni bilo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here