|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 08/20
31.7.2020 23:51:51   
emicaa
Drage mame stigao nam je AVGUST.

Pošto chat teme ovog tipa koristimo isključivo za ćaskanja molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći i roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama. Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zaključavati.
U skladu sa tim predlazemo da procitate opsta pravila koristenja foruma.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 08/20
31.7.2020 23:56:18   
flamingos
Da se upiśem.😀pa da krenem na spavanje.Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 1:34:16   
pari
Ljišo, kako je sad P?

Sanjice, super što imaš tako čvrst san i dobrog muža :)
Mi smo ceo dan bili u Njujorku, prvo u zoo pa u nekom velikom parku...divan je grad...mi ga baš volimo...
Kako ste druge mame?Ja treba da dobijem večeras ili sutra, a nameravali smo na okean sutra...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 8:06:25   
jess021
Dobro jutro!


Ljiso, kako je P? Nadam se da je temp bila jednokratna. Njih dve su juce ceo dan bile u bazenu, ja vezbala, citala knjigu, danas imamo goste. 
Sanjice, jesi vadila krv kad dr kaze da je baterijski? Nadam se da si danas vec bolje. 
Pari, stavis tampon i sve ok😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 8:19:32   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Jess, prvo sam uradila krvnu sliku, pa onda sam isla kod dr. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 8:23:54   
jess021
Super, da ne pijes ab napamet. Da li si bolje? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 8:30:31   
Sanjica26 RR
Ne pamtim kad sam pila AB i kad sam bila kod dr. Bolje sam ali me sad boli stomak jer sam i dobila. 13 dana kasnije sam dobila, pa imam vrtoglavice



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 8:33:33   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Vratila se temp vec u 23h. Tj vidim da se jezi i trese i izmerim ono 36.9 ovaj put kazem ja mm dan brufen,, tek on pa zar necemo cekati jos malo reko to malo je 10 min. Izmerim za 5 min ponovo temp on 37.5 i dalje se trese skinem ga i upadneem pod tus sa njim i damo mu lek. Bas mu nine bilo dobro. Noge ledene. Mmi ovde nemamo kadu.  Tek oko 1 mu malo spala. Vratila se u 4 u istom stilu. Dalila mu eferralgan zaspali on i ja posle 5 evo josnspava. Ne znam jel rsno dsnas da mu vadim krv? 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 8:35:57   
Sanjica26 RR
Ljiso, ja sam u sredu navece imala temperaturu, a u cetvrtak u podne radila krvnu sliku. I videlo se u cemu je problem. Batkterijska infekcija. Gledaj da ti odrade i crp. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 8:38:01   
jess021
Ljiso, molim te nemoj tusirati dete kad ga trese groznica, ako su mu hladne noge moras ih ugrejati masazom ili toplom vodom.

Ja mislim da je rano da vadis krv. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 8:41:35   
Sanjica26 RR
Inace, ja sam po savetu strucnih radila krvnu sliku.


Cekam da se moji probude i da odemo u sumicu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 8:45:02   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: jess021

Ljiso, molim te nemoj tusirati dete kad ga trese groznica, ako su mu hladne noge moras ih ugrejati masazom ili toplom vodom.

Ja mislim da je rano da vadis krv. 



Ovo mi je bas problem sto nemamo kadu ali ja zato stanem pod topao tus i drzim ga da se ygreje i masiram mu nogice. Ja drugi lek zA grejanje moje dece osim vrucom vodom nwmam. I D se trese isto i dodje k sebi kad je stavim u toplu kadu.  Ona mi je poplavela vise puta sad kad je bila bolesna u februaru. On se nije tako tresao kao ona ali tacno znam da im tad naglo skace temp i vruca voda mi je najdelotvornija. Kako da kazem vidi se da su u bunilu ali ih voda "otrezni" i zagreje

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 8:48:48   
Misha i Ljisha
Ja sam skoro pa sigurna da i njemu treba ab. Izes ga nismo ga pili od njegovog sestog meseca nista mu nece faliti i da mu daju napamet. Ali racunam niko u okolini bolestan nije, sa svima se vidjamo napolju, on jadan nigde bio nije. Pre dajem sNsu bakterijskoj infekciiji a ne virusnoj


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 8:52:39   
Misha i Ljisha
Ustvari pio je sad sam se set_ila tad u februaru kad je bio bolestan. Jer su mu bela krvna zrnca pala ispod 1000 i dr nas poslala u bolnicu i rekla sigurno ce vas zadrzati. Medjutim covek kaze nije video da jenkrvna slika tolko losa a dete relativno dobro i rekao nam da ponovimo kks z 24h ako se povecaju da ne dolazimo u deciju ako ne da obavezno dodjemo. I dao nam ab tad kaze da ne zKCi slucajno jos nesto usput iako je jasno bio virus


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 8:54:39   
Mirko Svirko
Mi isto tako grejemo M kad ima temp. 

Ili kad je bio manji utoplimo ruke i noge. Nije ti rano da vadis krv. Sto kaze Sanjica neka odrade i CRP.Videce i po leukocitarnoj formluli.  
Sada je zeznuto biti bolesan. Drzite se. Jacajte imunitet. Ja ustala kod nas u kuhinji nije vruce, ali soba je smak sveta. Ali smak sveta.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 9:07:11   
flamingos
Dobro jutro.Ljisho,nadam se da će sve uskoro da bude ok.Ti najbolje znas šta da radis.Evo ja u kihinji,pacda čistim,pustim masinu da pere.Lep je dan.Uživajte u vikendu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 9:09:55   
mama Jo
Dobro jutro.
Ljisho, da batketa sto pre prodje!
Kako ste ostali?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 9:35:31   
jess021
Ljiso, to da, mozes samo da mu stavis nogice u lavor tople vode. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 9:35:57   
Mirko Svirko
Sta da spremam vise nemam pojma. Rucak mi je namanji problem.

M ustao i sad bi plazmu i mleko 😊

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 9:37:46   
flamingos
Pa daj mu to što hoće.I Anđela će isto to da jede.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 10:11:23   
mama Jo
Ljisho javi kako je batke kad uspes. Ja se uvek plasim tih letnjih infekcija, mi smo lrosle godine bas bili nagrabusili. Pocelo je kad smo otisli na more krajem juna, i posle toga svaku mesec nesto je bilo... Ju uzas kad se samo setim 🙄

Joj i i ja volim olazmu i mleko 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 11:47:39   
emicaa
Ljiso kako je P?

Sanjice kako si ti danas?Mrne stomak muci malo,onako kao grcevi.Ovo dvoje u nekom njihovom svijetu,igraju se od kako su oci otvorili.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 12:00:10   
Sanjica26 RR
Možda nisam trebala da idem sa mojima u sumu. Presedela sam. Hvala me nesvestica zbog ciklusa. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 12:48:47   
Mirko Svirko
Ljisho, kako je malisa?

Sanjice,kako si ti? Odmaraj malo. 

Ja sve sredjujem pa malo sednem. Sva sam se ulepila. Al pola skoro zavrsila. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 08/20
1.8.2020 13:17:08   
Ivanka 75
Tu sam, citam citam.... Samo  nek si svi zdravo... 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here