|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trodnevna dijeta
12.4.2010 16:42:25   
Anoniman
"Dijete se treba strogo pridržavati i možete izgubiti za 3 dana do 5 kilograma, a za 30 dana do 20 kilograma. Ako je koristite duže od 3 dana četvrtog dana treba jesti normalno i umereno, a petog dana ponovo početi od prvog dana dijetnog režima."  





1.Dan:
  Doručak:  
  • Šolja kafe ili čaja, bez šećera
  • Pola grejpfruta
  • 1 kriška dvopeka namazana kašičicom putera od kikirikija
  •  
Ručak:  
  • Pola konzerve tunjevine
  • 1 dvopek
  • Kafa ili čak bez šećera
  •  
Večera:  
  • Šnicla nemasnog mesa (90 gr) barena ili ispečena na roštilju
  • Tanjir barenog pasulja (sa malo soli)
  • Tanjir salate od crvene cvekle
  • 1 manja jabuka
  • 3 kugle sladoleda od vanile
  •  
  •  
2. Dan:   Doručak:  
  • 1 bareno jaje
  • Pola banane
  • 1 dvopek
  • Šolja kafe ili čaja bez šećera
  •  
Ručak:  
  • Tanjir mladog kravljeg sira, blago posoljenog
  • 5 slanih krekera
  •  
Večera:  
  • 2 barene viršle
  • Tanjir brokolija , barenog i blago posoljenog
  • Pola tanjra šargarepe (barene ili sveže)
  • Pola banane
  • 2 kugle sladoleda od vanile
  3. Dan:   Doručak:  
  • 5 slanih krekera
  • 1 kriška Gauda sira, nemasnog
  • 1 manja jabuka
  • Šolja kafe ili čaja bez šećera
  •  
Ručak:  
  • 1 bareno jaje
  • 1 dvopek
  •  
Večera:  
  • 1 konzerva tunjevine
  • Tanjir zelene salate
  • Tanjir barenog karfiola, blago posoljenog
  • Kriška dinje
  • 2 kugle sladoleda od vanile
                                                 


                                                   *           *           *


*ajde čekam vaša mišljenja ...
Ne zvuči loše ali nisam nutricionista pa čekam minu i njeno viđenje ... ... user posted image

< Poruku je uredio kaliopi -- 12.4.2010 16:45:14 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trodnevna dijeta
12.4.2010 16:48:16   
marince1
Joj ja nisam za ovo zacrtano sta smem jesti.(mislim tesko mi je da se drzim toga,ne da sam protiv toga!)

Sigurno bih ''zgresila'' user posted image

A komicno mi je 2 kugle sladoleda od vanile user posted image
Jel moze cokolada ili jagoda ?user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trodnevna dijeta
12.4.2010 16:50:53   
Delijagirl
Meni se nesto ne svidja dorucak skoro da ga nema a vecera po ovome dosta obilna ... I taj grejp  user posted image ... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trodnevna dijeta
12.4.2010 17:00:28   
gagana83
Svidja mi se ovaj deo sa sladoledom od vanileuser posted image

Ja uopste nisam za te brze dijete gde za kratko vreme izgubis gomilu kilograma.
Em nije zdravo,em posle te kile jos brze vratis.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trodnevna dijeta
12.4.2010 17:28:55   
Anoniman
gagana slažem s esa tobom ...
Nisam ni ja za takav brzinski način skidanja kilograma ..
Gladovanje i slično ...
Nemam pojma za sladoled i meni je interesantno ...user posted image

Grejp ne volim ni ja ... user posted image

Bareni pasulj...?  sam bez ičega ...user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trodnevna dijeta
12.4.2010 22:23:57   
AtenA
hm... meni tacno treba 5kg manje!probacu,tri dana nije stasno!
inace nikada u zivotu nisam drzala nikakvu dijetu!ne znam da li cu moci!?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trodnevna dijeta
12.4.2010 22:27:30   
Anoniman
ja grejp volim ali kazu da ne smem zbog dojenja

naravno da necu da drzim dijetu sada ali...interesuje me sta MINAVB ima da kaze na ovu temu...ali ozbiljno.,..mINA???


(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trodnevna dijeta
12.4.2010 23:12:39   
Anoniman
user posted image
OTI, draga i ja je čekam ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trodnevna dijeta
13.4.2010 10:56:02   
Jeca*
ja sam protivnik toga da se voće jede uveče. I iskustveno i na osnovu svega što sam do sad pročitala o pravilnoj ishrani.
takođe mislim da je večera preobilna, a doručak jadan user posted image ali i ja čekam da se oglasi neko stručniji, baš me zanima.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trodnevna dijeta
13.4.2010 11:09:36   
bebironcic
Polovinu iz ove dijete ne volim da jedem,a malo mi je i nejasno sto su dorucak i rucak oskudni a vecera je bas obilna.Ali valjda ce se naci neko ko ce nam objasniti.Mislim da ce nam Mina dati odgovore da li ovo valja ili ne!Ajde Mina javi se,trebas nam!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trodnevna dijeta
13.4.2010 13:53:13   
minavb
OTI, sta ovde ima da se kaze.user posted image
Prvo, svoje misljenje o univerzalnim dijetama koje svi mogu da drze, dala sam u temi "Dijete za izbegavanje". Drugo, ova dijeta u mnogome odstupa od pravila dobre dijetoterapije pa se nikako ne moze preporuciti ni onome kome bi po kalorijskom unosu odgovarala. Mere su proizvoljne, koriste se namirnice i kombinacije koje bi trebale da se izbegavaju i dnevni unos nije lepo rasporedjen po obrocima sto moze mnogo da odmogne.



_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trodnevna dijeta
16.4.2010 10:58:52   
Anoniman
Ooooooo draga ... konačnao sam došla do tog odgovora ... user posted image
Hvala mina!

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trodnevna dijeta
11.2.2011 9:41:32   
Diabla
Ja sam drazala ovu dijetu 2 dana, danas mi je treci. Medjutim nisam jela sve kao sto je na spisku, kao npr sladoled. Mada sam ja nasla malo drugaciju. Sve sto sam smatrala da je suvisno, ja sam izbacila. I naravno, lako ce se kg vratiti ako se nastavi sa zdranjem, nego treba umjereno jesti. Ja sam skroz izbacila slano i slatko, a hleb uopste i ne jedem vec godinama, jedino domaci kad umijesim. Vidjecemo, za sada 2 kg manje. Evo je verzija koju sam ja pratila:

DAN 1
Doručak:
    crna kafa ili čaj (malo zaslađeno) 1/2 grejpfruta1 kriška tosta 1 supena kašika kikiriki putera Ručak: 1/2 šolje tunjevine1 kriška tosta
  • kafa ili čaj (malo zaslađeno) ili voda Večera: 100 gr barenog mršavog mesa (bilo koje)1 šolja barene boranije1 šolja šargarepe1 šolja sladoleda od vanile1 jabuka srednje veličinekafa ili čaj (malo zaslađeno) ili voda
DAN 2
Doručak:
    crna kafa ili čaj (malo zaslađeno) 1 kuvano jaje1 kriška tosta 1 banana Ručak: 1 šolja nemasnog sira1 kriška tosta
  • kafa ili čaj (malo zaslađeno) ili voda Večera: 2 viršle1/2 šolje šargarepe1 šolja parenog brokulija 1/2 šolje sladoleda od vanilekafa ili čaj (malo zaslađeno) ili voda
DAN 3
Doručak:
    crna kafa ili čaj (malo zaslađeno) kriška (oko 50 gr) mladog sira1 kriška tosta 1 jabuka Ručak: 1 tvrdo kuvano jaje1 kriška tosta
  • kafa ili čaj (malo zaslađeno) ili voda Večera: 1 šolja tunjevine1 šolja šargarepe1 šolja karfiola1 šolja sezonskog voća1/2 šolje sladoleda od vanilekafa ili čaj (malo zaslađeno) ili voda
Zamene Brza dijeta 3 dana moguće zamene:
- Pomorandža umesto grejpfruta
- Tuna umesto sira i obrnuto
- Ohlađen jogurt umesto sladoleda
- Boranija umesto brokolija
- Karfiol umesto brokolija
- Cvekla umesto šargarepe
Zaključak Kao što je već rečeno, gornja dijeta ne spada u red zdravih dijeta, ali sa druge strane donosi brze rezultate. Pomoći će vam da se brzo "steštete" i uvučete u garderobu koja vam je do juče bila tesna. Ali preporuka je da je primenjuju samo zdrave osobe i da traje onoliko dana koliko joj ime kaže: Brza dijeta 3 dana !
IZVOR




_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trodnevna dijeta
15.11.2011 21:00:21   
magde
pa zene....ja sam se resila seriozno da drzim nesto od ove dijete pa da vidim evo ovo.....jel ima neko druge rezultate da mi kazee..???mora da skinem kao nisto bar 15 kg....jel za mene nema jaknuuser posted image osim to moram da nadgem neki grudnjak da mi ove grude pritisne jakooooouser posted image da moze patenat da se zakopca hahahah

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trodnevna dijeta
8.12.2014 16:07:42   
Leno
zanima me i negde ne mogu da nadjem da je neko napisao da je skinuo tih 5kg???? user posted image

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trodnevna dijeta
10.3.2015 16:20:53   
Plavusa34
meni je tesko da se drzim neke diete gde pise sta koliko kad jesti ja bih onda nesto drugo jela a ne ono sto treba

(odgovor članu Leno)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trodnevna dijeta
10.3.2015 18:01:40   
Bibilib
Leno ja sam smrsala 5 kg...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Leno)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here