|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta radi beba dok sisa?
3.2.2009 13:58:14   
Anoniman
Jel leži mirno? Ili ne?
Moj Luka je vozio bicikl. user posted image  Makar jednu nogu je zabacivao. Ručicama vukao dojku... i onda se samo smiri i zaspe. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta radi beba dok sisa?
3.2.2009 14:06:50   
Jeca*
I moj Luka zabacuje nogicom, stavlja ruku iznad glave ili njome diiguje kao da mi diktira tempo user posted image  a nekad samo kulira i drzi me za prst i lucka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta radi beba dok sisa?
3.2.2009 18:34:38   
stella
Mazi se po kosi,nonu mi stavi na facu cestouser posted image ,nekad me i udari nonom,nekad ruku zavuce u moju majcu,stavlja mi svoju ruku u usta,sve u svemu mirna je samo kada spavauser posted image

< Poruku je uredio stella -- 3.2.2009 18:35:29 >


_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta radi beba dok sisa?
4.2.2009 13:55:13   
dejan27
Ranije je mirno lezao i mazio se a sda se prevrce ko cigra dok nelegne nas tomak i onda uzivanjeuser posted image

_____________________________

Dejan27

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta radi beba dok sisa?
7.2.2009 10:50:12   
maša
Maša je nogicama vozila bicikl, donjom ručicom me golicala, a gornjom držala za prst ili hvatala "nešto"user posted image user posted image user posted image . Srce malo - baš mi nedostaje dojenje. ŠMRC...

< Poruku je uredio Tasha RR -- 27.2.2009 10:21:41 >

(odgovor članu dejan27)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta radi beba dok sisa?
7.6.2014 22:45:37   
New Mom
Anastasija je jos mala da nesto namerno radi. Zna da bude smesna kad stavi ruke na celo dok sisa.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta radi beba dok sisa?
8.6.2014 9:58:47   
Biserce
Stariji je bio uvek miran, porucka pa se onda vrpolji. Ovaj cvili, stenje, okrece se, lupa rukama, nogama, stipa, cupa, prestane da bi razgledao po sobi ili da me lupi po nosu pa nastavlja i tako...jedva uvece zaspi...nemirko mali!

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta radi beba dok sisa?
8.6.2014 15:50:31   
big mum

IZVORNA PORUKA: Biserce

Stariji je bio uvek miran, porucka pa se onda vrpolji. Ovaj cvili, stenje, okrece se, lupa rukama, nogama, stipa, cupa, prestane da bi razgledao po sobi ili da me lupi po nosu pa nastavlja i tako...jedva uvece zaspi...nemirko mali!



Ovo su i moji radili,nikad nisu samo mirno ležali i uživali u obrokuuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta radi beba dok sisa?
20.11.2014 18:45:40   
Mariya
Gleda me svojim okicamauser posted image spava ili histeriseuser posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta radi beba dok sisa?
20.11.2014 22:40:11   
mati

IZVORNA PORUKA: mati

Sta sve rade dok sisaju... Stipa me, gura svoje prste u moja usta, smeje se... Prevrce se i onda legne na stomak ali sisu ne ispusta. Ja sam retko kad sedela dok ga dojim najcesce lezim, da odmorimo oboje...


Ovo sam pisala u temi o dojenju.
Dodala bi jos da se jedno vreme sutirao i mlatio nogama, pa grickao(to smo sasekli istog dana). Cvokce na sisi. Mazi me po grudima i licu. Isto je i Mata sisao, a kako sam ovo gore pisala dok je Mita sisao, da dodam da smo prestali sa dojenjem. I sad kad nocu predje kod mene, on se mazi i gura nos u mene a rukama me pipa po licu i grudima , jos uvek se ponasa kao da sisa.
I da , posto uvek lezimo, ja ga okrenem skroz ka meni i savijem noge tako da se uvek sklupcamo i drzim njegove male nozice, drzala... Nikako da se naviknem da pisem u proslom vremenu...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta radi beba dok sisa?
29.11.2014 16:44:15   
degu
Grebe me, drži me za ruku, igra se sa majcom, pa pusti sisu da me pogleda, pa se smeje pa nastavi, ako progovorim uvređeno me pogleda, ako bilo šta zucne okreće se da ne propusti nešto user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta radi beba dok sisa?
29.11.2014 17:41:16   
Mala Elena
Ako je umorna zaspi, ako ne na svaki sum se okrece , zeva , cupa me za zuluf ili pokusava da mi skine mindjuse pa se iznervira sto joj ne ideuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here