|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cijena lijekova za ivf
15.2.2010 11:17:23   
meedic


pozdrav svima,

evo nisam mogla da nadjem slicnu temu pa sam otvorila novu, molim administratore da poprave ako nije ok. Molim Vas da mi pomognete oko cijena za lijekove. Bila bih vam jako zahvalana ako mi mozete reci gdje je najjeftinije kupiti lijekove u srbiji i ako neko ima informacije da mi napise cijene, obzirom da zivim u bih. Ja sam citala za apoteku Igor u Beogradu da je povoljna. Meni trebaju lijekovi:

Decapeptyl
Menopur
Inra Menezo B2 medium

Hvlaa vam puno unaprijed...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cijena lijekova za ivf
15.2.2010 15:11:08   
cipiripi
Od ovih lekova ja sam koristila samo menopur i on ti je oko 1100 dinara 1 ampula. user posted image
Nabavljala sam ih u apoteci na kanarevom brdu u beogradu, i u Dobracinoj ulici pored specijalne bolnice Jovanova.
Pored menopura koristila sam gonal i suprofakt i za celu stimulaciju sam platila inekcije 550e.


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu meedic)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cijena lijekova za ivf
16.2.2010 7:39:30   
meedic
Hvala puno na informacija, odmah cu danas zvati.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here