|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
1.3.2015 0:30:05   
dijana1*
Dragi forumaši,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPSTE USLOVE KORISCENJA FORUMA

Ako ta pravila budu kršena, "chat" teme ćemo zatvarati.




Čekamo vesti od februarskih trudilica:



user posted image 07.02. Marinchica
user posted image 26.02 buba.marica
user posted image 27.02. Mamin mish
user posted image 28.02. Lisa Simpson



user posted image


user posted image 27.03 buba.marica





Selimo se u april:


user posted image 01.04. gogili75
user posted image 07.04. Ivkicaa


user posted image


user posted image Unina Mama


Za buduće mamike navijamo:

Spisak RR trudnica
Spisak RR mama

Prijavite se na spisak, pa da čekamo i navijamo zajedno!!!

Molimo trudilice da prijave svoje datume (ne)očekivane menstruacije tako što će moderatorima Ana RR ili Modessty RR poslati PP! Ukoliko to ne učine, može se desiti da ne budu na spisku. Hvala!!
user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.3.2015 22:10:48 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
1.3.2015 1:06:56   
buba.marica
wohooo da se prva prijavim, rekla meni sosa da je ovo moj mesec, a kad je moj onda je i Lisin user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio buba.marica -- 1.3.2015 1:07:35 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
1.3.2015 4:58:49   
Ana RR
Buba marice, pod kojim datumom da te pišem?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
1.3.2015 7:31:03   
Maraj
Ajmo crtice da nam zabebite u martu!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
1.3.2015 7:35:52   
Anoniman
Dobro jutrouser posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
1.3.2015 8:23:50   
Sosa Mena
Dobro jutro. user posted image

Bubamarce dosla sam da te podsetim ali vidim da si se sama vec setila. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
1.3.2015 20:01:40   
Lisa Simpson
buba.mariceuser posted image

Ja radila danas hormončiće, pa se nadam da mi se maslacak javi da vidim sta ona misli.

Marichice glavu u vis, a bilo bi dobro i noge, pa će biti i namauser posted image

user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
2.3.2015 10:55:32   
buba.marica
hej Ana piši me za 27.3 user posted image

Soso pa kako bih zaboravila user posted image

Lisa user posted image bice ovo mesec malih Marti videćeš user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
2.3.2015 13:11:52   
mamin mish
Evo i mene!!!
Moja user posted image jos nije stigla tako da ja vise nemam pojmakada treba da stigne.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
2.3.2015 13:41:23   
Lisa Simpson
Kako stvari soje bubice moja će biti mala Aprila user posted image kao što je sosa rekla ja imam endokrinologa zakazanog za 16.Mart do tad će O da prođe a vidi u topiku pretragei horm. šta mi je maslačak rekla. U subotu na idem OGTT obavezno.

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
2.3.2015 13:43:35   
Sosa Mena
Osecam da me ogovarate. user posted image Lisa uradi glukozu i unsulin zajedno obavezno. Meni su tek tad vidli da ne stima insulin.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
2.3.2015 13:50:20   
serpica
Ja samo da vas jakooo povucem user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
2.3.2015 17:24:28   
marinchica

IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

buba.mariceuser posted image

Ja radila danas hormončiće, pa se nadam da mi se maslacak javi da vidim sta ona misli.

Marichice glavu u vis, a bilo bi dobro i noge, pa će biti i namauser posted image

user posted image

Jesam, bas sam bila vredna ovaj mesec....ali grudi kao da su u ranama, ni da taknem, kaze mi kolega bas na poslu, ti si nesto napupila(sram ga bilo). Elem, bazalna stoji iznad vrednosti jos uvek, 24dc, 11dpo (ciklusi na 29 dana), iskreno se nadam da ce izostati. Ali me glava rastura, pa ne znam jel da pripisem ovom vremenu ili PMS-u. I juce me bolela materica, kao pesnica kad se stisne jaaako, ziganje neko, grcevi neki. Cekam, cekam...Ja sam na pocetku meseca pa brzo cu ili da ispadnem ili da selim u prvo tromesecjeuser posted image
Navijam za sve da uspemo!


(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
3.3.2015 0:26:02   
buba.marica
Ma nego sta nego cemo uspeti, ovo prolece mora "da upali " user posted image

bice da sosa ubada user posted image bar se nadam hehe

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
3.3.2015 7:16:38   
Lisa Simpson
Soso hoću uradiću sigurno. Ne dozvoljavam im više da me vozaju, ono što me abnormalno nervira što se sve ovo videlo i pre godinu i po dana samo su lekari gledali kroz moje nalaze umesto u njihuser posted image . Zato ovaj put sve čitam i sama, ne oslanjam se više na njih.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
3.3.2015 8:05:32   
Anoniman
Dobro jutro i od mene, meni je danas 15dpo po grafu, zadnjih nekoliko dana imam vrtoglavice, spava mi se , kontantni umor i malakslaost, videcemo sta ce biti, a istovremeno imam i bol u stomaku kao da ce user posted image svakog casa da stigneuser posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
3.3.2015 8:07:07   
buba.marica
UM navijam user posted image ti bolovi kao pred mesntruaciju su simptom i jednog i drugog . . . navijam da bude ipak ovo drugo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
3.3.2015 9:05:53   
Sosa Mena
Lisa sta da ti kazem. GOdinu dana su me vozali na svakve analize, a ovo su propustili i ako im je stajalo pred nosom. Ali sve dok ne platis ne mozes da klatis.

UM ovo lepo mirise na user posted image user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
3.3.2015 11:41:34   
pipi_coco
Dobar dan crtice, žalim vam puno user posted image user posted image u martu.

UM navijam user posted image

Meni ne treba da dođe vještičara 06.03., a ja nikakvih simtoma opet user posted image

Baš mi je teško više ovo iscekivanje, vrijeme prolazi, a ništa se ne dešava, dr nisu zainteresovani da nas upute na neke analize, a da idem privatno trenutno nisam u mogucnosti, baš bezveze sve, danas sam samo za user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
4.3.2015 10:04:58   
Lota
UM, ako je danas 16dpo, onda je krajnje vreme za jedan testic i user posted image user posted image .
pipi, ne obracaj paznju na simptome, mogu da izostanu ili da budu klasicni PMS simptomi, a da ipak budu user posted image .
marinchice, navijam user posted image .
mamin mish, koliko ti kasni user posted image ?

Svracam stalno da vidim ima li sta novo, ali od one zalfomanije je zavladala tisina na crticama. Nadam se da je ponovo zatisje pred buru i da nam slede nove crtice user posted image .



(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
4.3.2015 10:11:26   
Anoniman
Dan i od mene, imam nesnosni bol u stomaku, i bas sam lenja.

Lota danas mi je 16 dpo
evo mi ga graf

user posted image [/url]]graf


sutra bi trebalo da ne dobijem, videcemo pa posle toga cu da radim test.

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
4.3.2015 10:36:55   
Lota
UM, pa to je odlican graf user posted image user posted image . Po njemu je mnogo veca verovatnoca da si trudna, nego da nisi user posted image , a i taj 16dpo ide tome u prilog. Meni je 16. dpo bio samo kada sam bila trudna. Cekamo od tebe lepe vesti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
4.3.2015 10:56:42   
Anoniman
Lota a zasto 16 dpo? Prvi put merim bazalnuuser posted image

(odgovor članu Lota)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
4.3.2015 11:22:30   
buba.marica
UM kakav fenomenalan graf ! Pa kolike su šanse da on ne pozeleni ... stvarno bi bilo čudno user posted image user posted image


I bre žene dajte te datume na prvu stranu, osećam se ko da sama čekam crtice user posted image

< Poruku je uredio buba.marica -- 4.3.2015 11:23:11 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
4.3.2015 11:31:16   
Anoniman
bubamarice hvalauser posted image

videcemo, videcemo user posted image

(odgovor članu buba.marica)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here