|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prva kosa
22.1.2009 0:08:48   
Anoniman
user posted image  Paperjasta, mekana... kao pilići! user posted image

A onda počne da opada polako... user posted image  

Moj Luka nije bio ćelav ni u jednom momentu, ja sam stalno vikala da ima puuuuuuuno kose (tek sada kada gledam slike shvatam da i nije imao tako puno kose, ali ipak nije bio ćelav). 

A vaši bebci? Koliko kose su imali kada su se rodili? Jel im opala kosa i koliko?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prva kosa
26.1.2009 18:11:19   
andrijana
Moja malena je imala najludju frizuru i najduzu kosu kada se rodila,svi su je obozavali. Crna i duga... Sada joj je opala samo na potiljku,od lezanja,pa kao da ima pecat,ali samo tu! Mozda ce joj opasti,ne znam da li se to obavezno desava. Ja ne bih volela jer se svi odusevljavaju njenom frizurom... user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prva kosa
26.1.2009 19:14:03   
Anoniman
Nije obavezno da bebi opadne kosa. Uglavnom se malo proredi. Ja sam se uvek zezala da Luka ima "poddlaku" kada je počela da mu raste prava kosa... jer je imao to paperje dugačko a ispod je rasla nova kosa, i kada ga zalijem vodom, pokvasi se samo paperje, ono ispod ostane suvo. Nisu mi verovali, svi govorila da sam luda... pa sam morala da im demonstriram. user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prva kosa
26.1.2009 19:21:12   
andrijana
user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prva kosa
28.1.2009 11:48:45   
MERYEN
Moj bebac ima veliku kosicu i pocela je sad pomalo da mu opada,bila je crna kad se rodio sad mu je posvetlela.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prva kosa
28.1.2009 11:50:56   
Anoniman
Moj Luka je bio skroz plav. Baš sam pre koji dan gledala slikice... leto kada je imao 1god - plav, plav user posted image , a sada već nije. user posted image  Daleko od toga - nije crn, ali nije više ni plav.

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prva kosa
28.1.2009 11:57:11   
MERYEN
Pa bolje da je tamnija kosa kod decaka nego da mu ostane plava,da stalno bude bebast,bolje da bude prava muskarcina dasa .user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prva kosa
28.1.2009 12:05:04   
Anoniman
Pa mogao je još malo biti bebast... ima vremena da postane muškarčina... user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prva kosa
28.1.2009 12:07:32   
MERYEN
Sad radjaj drugo user posted image pusti njega da raste u muskarcinu i zavodnika.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prva kosa
28.1.2009 12:14:22   
Anoniman
Ne staj mi na muku MERY moja...

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prva kosa
28.1.2009 14:25:23   
Lu
Roko se rodio sa tamnijom kosicom i visokim zaliscima,bila mu je i rijetka kosica i tanka i sada je takva,samo je plav sa pramenčićima i nikad ga nisam ošišala sroz na kratko,samo malo šiškice i oblikujemo frizuricu.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prva kosa
28.1.2009 14:34:20   
Anoniman
Moj muž hoće da vodi dete kod frizera jer nije zadovoljan kako ga šiša moja frizerka (a meni se baš sviđa) i baš sam zabrinuta, jer ... meni se sigurno neće sviđati kako će ga ošišati. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prva kosa
6.3.2009 20:47:26   
sonja999s
mom Alexu je pocela opadati kosica iznad cela. da li raste nova? ima 1mesec i 4dana

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prva kosa
6.3.2009 23:26:00   
Anoniman
user posted image Naravno da će da mu naraste nova, ali može da se desi da ne naraste odmah. Ima beba koje budu skroz ćelave u jednom momentu... user posted image Ja sam stalno vikala kako Luka ima puno kose, a sada kada gledam slike... user posted image tuga... tek po koja dlaka. user posted image

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prva kosa
7.3.2009 8:06:32   
NadaR
Miloshu nije cak ni opala sva ,nova je pocela da raste..
Kod mog kumceta sad tek krenula pomalo da raste iako ima 13mjeseci!
Na krstenju svestenik jedva nasao ono malo da odsijeceuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prva kosa
7.3.2009 13:10:20   
sonja999s
user posted image user posted image user posted image nije valjda da i toliko meseci moze da prodje dok nova kosica ne naraste? jao pa bice jako smesanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prva kosa
7.3.2009 13:31:07   
NadaR
nije pravilo,ne mora da znaci...

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here