|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ploče za kuvanje
11.8.2009 21:31:02   
Anoniman
Evo na šta mislim KLIK

Ja imam takvu, zadovoljna sam. Imam samo na struju, moja baka ima pola na struju, pola na plin, moja mama je imala samo na plin. Zašto kažem "imala"? U nedelju je u pola ručka explodirala, razletela se u deliće 1x1cm.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 11.8.2009 21:33:30 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ploče za kuvanje
11.8.2009 21:43:57   
Lu
I ja imam na struju,super sam zadovoljna što se tiče održavanjauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ploče za kuvanje
11.8.2009 22:26:00   
kathy
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Evo na šta mislim KLIK

Ja imam takvu, zadovoljna sam. Imam samo na struju, moja baka ima pola na struju, pola na plin, moja mama je imala samo na plin. Zašto kažem "imala"? U nedelju je u pola ručka explodirala, razletela se u deliće 1x1cm.


Kako eksplodirala???? Daj detalje! Jel' zna zasto, kakva je steta, jel' neko povredjen?

I ja imam ugradnu plocu, i super sam zadovoljna... mada, nisam znala da moze da explodira user posted image  Inace sam naplasena, jednom mi je eksplodirao expres lonac...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ploče za kuvanje
12.8.2009 8:15:01   
Anoniman
Nisam videla, bila sam u dvorištu. Nije se razletelo, niko nije povređen, samo se mama užasno uplašila (prosto - nije očekivala). Raspukla se u deliće i ostala na istom mestu.

(odgovor članu kathy)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ploče za kuvanje
13.8.2009 22:51:06   
guppy RR
to ona stakleno-keramička.... ? crna...?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ploče za kuvanje
14.8.2009 0:28:21   
sonja999s
jao tasha ne mogu da verujem sta joj se desilo?!!

ja isto imam staklokeramiku ali mogu vam reci da mi je obicna ringla mnogo laksa za odrzavanje
ovde se svaka mrlja vidi. upalim svetlo na aspiratoru i nije mi dobro
koliko god da je briskam i cistim uvek vidim neku flekicu
ali dobro..sta sad da radim.
obrisem je prvo Cifom pa posle predjem onom kremicom iz Dm-a

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ploče za kuvanje
14.8.2009 7:55:07   
Anoniman
Da, ta, guppy.

Ma čak i da nema flekica, uvek ima prašine. user posted image

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ploče za kuvanje
14.8.2009 8:05:26   
pahulja76
user posted image ne razumem kako je puklauser posted image kod mene je inace malo jaca struja pa sve sto kuvam i kad hocu da kuvam po nekoliko sati ono brzo bude gotovo ... samo mi fali jos ovako nesto.. ne mogu da verujem
strasno
a Tasho, jel ti radila samo jedna ringla kad je doslo do ..bumuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ploče za kuvanje
14.8.2009 8:08:32   
Anoniman
Nisam ja kuvala draga, nego mama, nisam videla. No, pošto je bila puna kuća gostiju... teško da je radila samo jedna. Ako sam dobro videla, bile su 3 šerpe, ali kakve to veze ima. Meni kod kuće po nekada rade sve 4 odjednom.

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ploče za kuvanje
14.8.2009 8:13:25   
pahulja76
znam da je to kod nas "normalno" da rade vise njih odjednom al sam pitala onako... pa, kako ih prave takve majko mila ako pucaju... koliko je meni poznato one se prvo testiraju pre dobijanja atesta za prodaju... no comment

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ploče za kuvanje
14.8.2009 8:15:13   
Anoniman
Kontam da sa ovim komadom nešto nije bilo ok, jer je ta ploča nova, kupljena je pre... 2 meseca, otprilike.

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ploče za kuvanje
14.8.2009 8:19:26   
pahulja76
dobro je sto niko nije povredjen, pogotovo sto kazes da ti je puna kuca...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ploče za kuvanje
2.9.2009 12:39:51   
Jelena81
Uh, sada ste me bacile u nedoumicu da li da menjam [poret... A taman sam nagovorila dragog... I još silna prašina... Meni je šporet vrlo blizu prozora, a na 5 m ode zgrade put gde je veoma prometan saobraćaj... Tako da prašine imam na rinfuz...

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ploče za kuvanje
2.9.2009 13:41:31   
Lu
Jao prašina na šporetu,pa to može biti samo ako vam šporet služi za ukras!
Meni je lakše u svakom slučaju obrisati prašinu s ploče, čak i kad nešto iskipi,ima ona lopatica s kojom bez problema sastružem sve i obrišem ,nego ribati one ringle a emajl se ne smije ni ribati pa ne znam kako bi s njega skinula zagorinu.
Kad završim ručak uvijek obišem ploču sa sredstvom za čišćenje stakla i sjaji se,pa eto mali savjetuser posted image

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ploče za kuvanje
2.9.2009 13:42:42   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
moja mama je imala samo na plin. Zašto kažem "imala"? U nedelju je u pola ručka explodirala, razletela se u deliće 1x1cm.


Jel to ima veze sa plinom ili sa pločomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ploče za kuvanje
2.9.2009 13:44:14   
Lenka_
Koliko sam razumela ta ploča je bila na plin. Možda sa plinom nešto nije bilo u redu?
Ja imam Ariston ploču 2 godine i prezadovoljna sam. Meni je lakše održavati nju nego ringle jer se na ringlama masnoća skuplja u zazorima, a ovo samo prebrišeš i gotovo. A ja sam dosta pedantna po tom pitanju.user posted image

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 13:51:38   
Lu
Marinče ja sam taj nožić dobila uz ploču za kuhanje,ti nisiuser posted image
Joj za šta sve poslužiuser posted image

(odgovor članu Lenka_)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 13:53:48   
marince1
Nisam dobila user posted image
Mozda da ga kupim naknadno negde?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 13:55:25   
Anoniman
I ja sam ga dobila uz ploču. Možda da pitaš u prodavnici gde si kupila ploču? user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 13:55:33   
Lu
Pitaj gdje prodaju ploče.
A to što si napisala Triny,jel imaš slikicu,ja sam nešto ukucala ali nikakvo sredstvo ne izlaziuser posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 16:49:15   
viking
Što se čišćenja zagoretina tiče, ja ovako to radim - kad mi nešto pokipi ja preko toga odmah nalijem čašu vode i pustim da se šporet ohladi. Dok je vreo ne može da se briše, ali kad se ohladi zagoretina se skori i mora da se struže čime se oštećuje šporet. Ali, kad sipate vodu preko toga što vam je pokipelo i kad se ohladi ostane tečno pa se lako pokupi krpom. Nadam se da sam lepo objasnila user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 18:04:46   
marince1
Jesi!user posted image user posted image user posted image
Ali malo kasno za fleku od pre par meseci user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 19:33:21   
viking
pa da, verovatno si u pravu, ali bar znaš šta da radiš sledeći put :)
a MOŽDA možeš na tu fleku da sipaš vruću vodu i ostaviš da stoji, možda se malo razgnjecka... (naglasak je na možda :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 21:10:53   
Lu
Ova strugalica koja dođe uz ploču sigurno ne ošteti ploču,nije da mi često nešt pokipi ali se dešavalo,pogotovo kada nešto vrije u polupokrivenoj posudi pa pomalo kipka i stvori se brdašce oko šerpeuser posted image
Ja sam s ovom strugalicom skinula lak za nokte(koji s skorio) na displeyu laptopauser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 21:20:17   
Ana RR
Tu strugalicu i ne koristim, još mi se nije desilo da mi nešto pokipi ali desi se da nešto kapne pa sa njom počistim.

A što se tiče brisanja ploče, ne kapiram šta će vam topla voda i kakve to fleke ne možete da skinete user posted image

Kupite sredstvo za staklokeramičku ploču,nanesete i SAMO sa papirnim ubrusom brišete (to je naglašeno na tim sredstvima).
Kad utrljate svo sredstvo, pređete vlažnom truleks krpom preko ploče i opet ubrusom prebrišete. Ploča se sija kao nova.

Meni je veći problem to što mi je sve od inoxa..svaka flekica se vidi.. ko pepeljuga sam, samo brišem i glancam..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here