|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Letovanje 2012.
11.1.2011 13:18:40   
viking
Znam da je rano za ovu temu, ali sad sam naišla na ovaj članak pa mi je baš bio zanimljiv... Mnogi ljudi planiraju unapred, pa što da ne?

Letovanje i zimi
Prodaja letnjih aranžmana se naročito zahuktala oko novogodišnjeih praznika kada su mnogi Beograđani ispod jelke ostavili koverat sa vaučerom za - Grčku u junu
Da Beograđani ne vole zimu najbolje govori podatak da je 15. decembra prodat prvi aranžman za letovanje u Pefkohoriju u junu 2011. godine. Prodaja letnjih aranžmana se naročito zahuktala oko novogodišnjeih praznika kada su mnogi Beograđani ispod jelke ostavili koverat sa vaučerom za - Grčku u junu!
- Prodali smo oko 20 odsto aranžmana - kaže Miloš Jovović, direktor „Travellenda“.- Svi koriste „frst minit“ popuste, jer su aranžmani u pretprodaji jeftiniji od 15 do 33 odsto. Uplaćuju, uglavnom, stare mušterije porodice i penzioneri. Bolje ide uplata za hotele nego apartmane u Grčkoj. Pošto su Englezi i Nemci otkazali mnoge rezervacije, Grci su spustili cene hotela koje su toliko konkurentne da „last minita“ neće ni biti.
Koliko su Grci zabrinuti za predstojeću sezonu svedoči podatak da polupansion u hotelu u mondenskoj luci za jahte Porto Karas košta 36 evra, što ranije nije moglo ni da se zamisli. Trenutno četvoročlana porodica na Halkidikiju može da nađe kompletno letovanje (deset____ polupansiona u hotelu) za 400 evra. Obično, samo zakup aranžmana, bez hrane, košta 350 evra. Tome treba dodati i činjenicu da se „frst minit“ aranžmani plaćaju od šest do 12 rata. Takođe, oni koji uplaćuju „u poslednjem trenutku“ mogu da prođu jeftino, ali ne i da biraju vreme i mesto.
U beogradskim turističkim agencijama smatraju da će većina dobrih aranžmana za Grčku biti prodato do kraja februara kada se održava sajam turizma.

izvor: večernje novosti

< Poruku je uredio Nada RR -- 25.4.2012 19:59:01 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 13:23:48   
Jeca*
ja sam se jednom zeznula, čitaj 2010e i više nikad! Uplatili smo u martu za kraj avgusta, onda su u junu izbile ovčije boginje u vrtiću. Luka se razboleo, dr rekla da ne sme da dobije boginje jer mu je pao imunitet, a ako dobije da ne sme na more 3 nedelje nakon boginja. Onda smo ga povukli iz vrtića, našli bebisiterku, 2meseca je sedeo kod kuce. Em smo pukli te pare na dadilju, em smo posle dete maltene opet adaptirali na vrtic jer je 2mes velika pauza...i dzaba ti sve. Ove godine idem last minute user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 13:27:16   
Diabla
Daaa, last minute ponude su odlicne, krstarenja za 450e! Sve ukljuceno, cak i lucke takse. ja kukavica znam sve i svasta, gdje sta ima, za koje pare, a nigdje da odemouser posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 13:27:34   
Anck Su Nmaun
U breeeee Definitivno cemo negde na letovanje..ali sad da planiramo..raaaaaaano!
Ko zna sta ce me sve strefiti do tad user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 11.1.2011 13:28:10 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 13:35:17   
SUPER MAMA
Volela bi da sada isplaniram ali je to nemoguce.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 13:51:53   
gagana83
I mi vec razmisljamo o letovanju user posted image mada se jos nismo resili.
Verovatno ce biti Grcka,a sad da li kontinentalni deo ili neko ostrvo nemam pojma.Mozda bude i Zakintos ponovouser posted image
Pored toga,nadam se da cemo skoknuti i do Bugarske gde imamo prijatelje na 4-5 dana.
Videcemo.
Svake godine uplatimo ranije aranzman,jedne godine smo uplatili u martu za avgustuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 13:55:05   
Diabla

Jao Gagana, meni su pricali da je Zakintos raj na zemlji, kao Bahami. A da je jeftino otici.

IZVORNA PORUKA: gagana83

I mi vec razmisljamo o letovanju user posted image mada se jos nismo resili.
Verovatno ce biti Grcka,a sad da li kontinentalni deo ili neko ostrvo nemam pojma.Mozda bude i Zakintos ponovouser posted image
Pored toga,nadam se da cemo skoknuti i do Bugarske gde imamo prijatelje na 4-5 dana.
Videcemo.
Svake godine uplatimo ranije aranzman,jedne godine smo uplatili u martu za avgustuser posted image



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 13:58:06   
gagana83
Kad odem na Bahame reci cu tiuser posted image

Ja sam odusevljena,i sigurno cu bar jos jednom ponovo ici tamo.
A u pravu si,nije skupo kao u nekim drugim delovima Grcke.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 17:00:34   
New Mom
Mi već uveliko planiramo.user posted image Danima samo iščitavam sajtove i ponude. Nismo prošle godine nigde išli, pa jedva čekam.user posted image
Izbor je Španija. Prvo smo hteli na Majorku, ali sad smo otišli više na zapad - Kanarska ostrva. Samo da utvrdimo šta konkretno (Las Palmas ili Tenerife). Jul mesec i bar 14 dana.
Pre 2 godine smo individualno organizovali Krit, i zahvaljujući uplati u martu za jul imali uštedu nekih 300 evra.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 17:01:38   
indy_25
New Mam i  mi planiramo na Kanarska ostrva hahaha mozda se i vidimo user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 17:02:46   
New Mom
user posted image  Volela bih!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 17:08:47   
liliana
S obzirom da radim u turizmu, svake godine "ubodemo" nešto baš-baš povoljno. Ove godine planiramo na crnogorsko ili hrvatsko primorje-još se nismo odlučili-, jer je dete malo, pa nam je to najbolja varijanta-čekamo februar da izađu ponude, pa čemo videti. 

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 17:11:56   
lanajelena
Mi smo vec spremni samo da krenemo user posted image ...Crna gora-Utjeha 25 dana,ako nam se osladi mozda taju posaljemo da radi a mi ostanemo do kraja leta user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 17:26:57   
pepeljuga
kad citam vase postove, rastuzim se, jer mi se cini da samo ja radim posao pored kog je organizovanje godisnjeg odmora ravno lobotomiji user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 22:14:00   
marince1
New mam kakve su ponude za kanarska ostrva?Mislim na cenu!Zvuci sjajno!



_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Letovanje 2011
11.1.2011 22:27:24   
Shishica
I mi planiramo ponovo u Pefkohori...da ne objasnjavam sad zasto..drugi put cu..

I treba da utrefimo taj popust za ranu uplatu i tttt.. samo ne znam da li cekati taj sajam ili ne?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Letovanje 2011
12.1.2011 0:52:59   
liliana
Mislim da bi valjalo sačekati sajam. Zna da bude sjajnih ponuda.user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Letovanje 2011
12.1.2011 0:58:50   
dijana1*
Mi vec planiramo, nismo bili nigde prosle godine a 2009 smo bili u Bodrumu 20 dana. Ne mogu da docekam leto i more user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Letovanje 2011
12.1.2011 1:00:21   
liliana
I ja isto!!! Obožavam more!!! Ja naviojam za CG, a MM za Hrvatsku-da bi malo išao i u Liku (odakle mu je otac): Videčemo ko če pobediti!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Letovanje 2011
12.1.2011 1:00:52   
IVA 11
U Cg cemo jedan dio ljeta, a drugi vjerovatno Grcka ili Turska, naravno ako sve bude ok, do tad ima jos dosta!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Letovanje 2011
12.1.2011 12:09:30   
Shishica
Dok traje sajam da li moramo bas tamo da idemo ili uplate mogu da se vrse bilo gde...te koje nude..??

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Letovanje 2011
12.1.2011 13:24:44   
Anoniman
Nemam vremena da čitam, samo hoću da kažem JEDVA ČEKAM LETO! user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Letovanje 2011
12.1.2011 15:25:54   
choopa choops
Mi ne mozemo preko ljeta nigdje radi posla user posted image Ali nadam se da cemo bar prije sezone negdje poci, jer prosle godine nismo nigdje isli. prijalo bi mi bilo gdje, pa makar i u Budvu, samo da nisam doma user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Letovanje 2011
12.1.2011 15:30:53   
Jele
Mi baš ovih dana intenzivno pričamo o tome user posted image Ja sam još u septembru smislila gde ćemo i kada, samo nam pare fale user posted image user posted image Grčka, najverovatnikje Tasos, ali zavisi od kešine user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Letovanje 2011
12.1.2011 17:00:10   
liliana
IZVORNA PORUKA: Shishica

Dok traje sajam da li moramo bas tamo da idemo ili uplate mogu da se vrse bilo gde...te koje nude..??


Za sajam izlaze ponude svih agencija i to je njihova največa prezentacija. Ti ne moraš ići na sajam, več odi u agenciju preko koje hočeš da letuješ i tamo če ti izneti ponudu što svoju, što agencija  čiju subagenturu rade. Tako možeš nači što tebi odgovara. Najbolje je da to učiniš posle sajma, i da počneš na vreme sa otplatom, jer če ti tako izači dosta povoljnije.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here