|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prirodne mazalice za sunčanje
17.7.2009 14:50:30   
Anoniman
Svi smo bar jednom izašli na sunce namazani maslinovim uljem (ja uništila omiljenu majcu istim pre par godina user posted image ).

Šta još od prirodnih mazalica za sunčanje znate i koristite?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
17.7.2009 16:24:30   
Anoniman
COCOA OLEUM ili ti kakao ulje...prodaje se u apotekama...ja sam bochicu od 100 ml (chini mi se) platila nepunih 150 dinara...a evo vetj nekoliko dana se cela namazem, i josh mi je ostalo puno....
Za razliku od maslinovog ulja na unishtava odecu, niti kupaci...znachi ne ostavlja fleke....
A koza posle nekog vremena mirishe na chokoladu user posted image
I da...dobijam lepu boju...tj ne gorim user posted image

Shto se tiche maslinovog ulja...u njega mozete dodati sok od shargarepe (domatji cedeni, ili dechiju kashicu) jer ona sadrzi karoten....znachi to pomeshate sa maslinovim uljem i mackate se.... ja sam na moru bila crna bukvalno...iako nemam takvu pigmentaciju, jer sam ridjokosa user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
17.7.2009 16:54:17   
nina83
Ja sam jedne god. letovala u CG s tadasnjim deckom i vlasnica kuce gde smo iznajmili sobu nas je strasno zgotivila.. Zena je htela da mi pomogne da pocrnim, jer sam posle 2 dana bila jos belauser posted image  Preporucila mi je margarin, kao videces od toga ces biti ko cokoladauser posted image
Ja, klinka, poslusam je i kupim ja margarin i krenem da se mazem.. Mislim da je nepotrebno da vam objasnjavam daljeuser posted image
Ne samo sto su me zolje i muve obletale na plazi, nego sam smrdela na onaj margarin da mi se smucio za ceo zivot..a i momak nije bio odusevljen.. A boja mi je pre bila res crvena nego cokoladna

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
17.7.2009 17:37:46   
marince1
Ja sam od nekoga cujla i napravila kantarionovo ulje.Ka je stigao kantarion pokupila cvetove,gurnula u teglu sa maslinovim uljem i ostavila na prozoru (citaj-na suncu) mesec dana.Ono je dobilo ne ki mrku boju,a ja...nikad lepsu!
Kada sam prosle godine dosla sa mora na poslu me svi zezali (inace moja firma je u delu grada gde zive romi) da je ''komsili dosla kuma iz Švajcersku'' user posted image user posted image user posted image
Ovo toplo preporucujem,ali pazite na garderobu,sto malocas rece Tasha user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
17.7.2009 22:25:53   
Lu
Kantarion ulje,ima ga svugdje na moru kupiti  ja sam zadovoljna s njim.
Višak ulja kojeg koža nije upila spadne od kupanja svakako,a ja ionako u hotel ili apartman idem u badiću,evetualno navučem šorc koji ionako nosim samo na plažu jer je do pola guze,tako da štete na odjeći nemauser posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 8:11:34   
Anoniman
Joj, lu, ali ne možeš u hotel u bademantilu ili samo šorciću. Mislim, uglavnom te na recepciji opomenu (bar mene su opominjali uvek).

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 8:18:08   
Lilly*
Da se oglasi i tetka saveta user posted image  I ako se ufleka odeća od ulja za sunčanje, istrlja se dobro deterdžentom za sudove, i opere kao i inače, i fleka se skine user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 8:19:34   
Anoniman
moja svekrva je nesto potopila, neko joj rekao za neku mazu za sunčanje , al da me ubijete ne znam sta je user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 8:19:44   
Anoniman
Draga saveta, user posted image

Onoj mojoj majci nije bilo spasa, čim god se trljala.

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 8:21:30   
Lilly*
Meni se uvek tako skine masna fleka, mora da se tebi nije skinula jer ti je majca bila toliko draga user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 8:26:43   
Anoniman
user posted image  Sigurno.

Ma ja sam je baš bila zeznula. Otprilike cele grudi i pola stomaka su bile umazane. Ah... mladost-ludost... ništa mozak... samo malo da sam mućnula glavom, ne bih je obukla.

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 9:03:51   
oliveradj
2006 godine smo na letovanju upoznali par iz Subotice i oni su se mazali kakao buterom i stvarno im je boja bila čokoladna.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 10:25:32   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Joj, lu, ali ne možeš u hotel u bademantilu ili samo šorciću. Mislim, uglavnom te na recepciji opomenu (bar mene su opominjali uvek).

Zašto pa nisam nikada bila jedina,jedino u restoran nisam išla u badiću,ali na terasi restorana koji u sklopu ima bazen neću valjda biti obučenauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 10:29:29   
Anoniman
Ja rekoh pored recepcije do sobe.

Mene su večito opominjali, šatro, nepristojno je. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 10:32:47   
Lu
Pa vidiš sad razmišljam...ja sam išla na glavni ulaz s kolicima pošto je lift do njega odmah a hodnikom se ide do recepcije,tako je bilo u zadnjem hotelu u kome smo bili.
Ali znala sam proći i pored recepcije s ove strane od plaže znači pored bazena kroz terasu,nisu me opominjaliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 10:37:29   
Skoki
Prva dva, tri dana ne koristim nista, a potom iskljucivo maslinovo ulje i to ono ne obradjeno, ima svuda da se kupi. Najbolja boja mi bude od njega, mada ja nemam mnogo problema sa bojom, imam dobru pigmentaciju. Jedino sam posle porodjaja imala dve fleke na stomaku koje nisam mogla da obojim i pomogle su mi tablete od Ivancic i sinovi-Beta Bronz (ako ne smem da reklamiram molim da obrisete). Pila sam nedelju dana pre mora i fleke su nestale.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 10:45:16   
Lu
Skoki zanči to su tabletice za tamnjenje kože iliuser posted image

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 10:48:24   
Skoki
Da, da. "Sadrži moćne antioksidanse koji pripremaju kožu za sunčanje, dodatno je štite od štetnog delovanja UV zračenja i stimulišu pigmentaciju"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 11:00:20   
Lu
Ma meni trenutno ne trebaju jer sam pocrnila u solariju a i sunčam se svaki dan ispred kuće,crna sam k'ouser posted image
Ali mi zvuči super i sad sam pročitala da se preporučuju i kod sunčanja u solariju!

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 11:10:55   
Anoniman
Dok sam celo leto provodila u nasoj kuci na moru, mama je iz apoteke donosila cacao buter, secam se da je prelepo mirisalo i da nisam znala sta su opekotine od sunca. Koji god preparat sam probala, redovno bih gorela, jer imam jako svetao ten, pa je maslinovo ulje moj najbolji izbor. I ne biti na suncu, osim u vodi.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 13:14:32   
Lilly*
Jel taj kako buter ima da se kupi u svakoj apoteci, ili u nekim posebnim, zvuči mi vrlo zanimljivo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 13:17:30   
Anoniman
Ma gde ćeš se ti namazati time, doživećeš samosagorevanje na suncu. user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 13:23:12   
Lilly*
Nisam mislila za sunčanje user posted image , ja bez faktora 1056 više ne idem na sunce user posted image  nego sam čitala da je jako dobro za kožu, pa ovako da se mackam i mirišem, mljac user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 14:37:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Jel taj kako buter ima da se kupi u svakoj apoteci, ili u nekim posebnim, zvuči mi vrlo zanimljivo user posted image


Imash u svakoj apoteci...i obichno je u onoj maloj beloj bochici...i samo ima apotekarsku nalepnicu da je to kakao ulje.... user posted image
I Tasho....netje izgoreti od ovog! user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
20.7.2009 14:38:50   
Anoniman
Netje Smeshkice, ha?

Ma to neka interna fora bila opet! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here