|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mešanje dohrane i kravljeg mleka
10.9.2009 15:31:48   
oliveradj
Komšinica mi se pre neki dan žali. Ima malu bebicu izgubila je mleko daje joj Humanu, i meša sa dvotrećinskim kravljim ne iz tetra paka nego pravo, i mala ima užasne grčeve. Ja joj kažem nemoj mala ima samo mesec dana ali ona ništa. Da li to može da šteti bebi?

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mešanje dohrane i kravljeg mleka
10.9.2009 15:36:12   
mihi
Može smatraju da kravlje mleko zbog relativno velikog sadržaja N (azota)  mođe da ošteti bubrege bebe, Takođe, pošto ima mnogo više laktoze (mlečnog šećera) može da dovede do jakih grčeva..... Šta reći stvarno je suviše mala za takve eksprimente otkud ideja da meša HUmanu i pravo kravlje mlekouser posted image .

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mešanje dohrane i kravljeg mleka
10.9.2009 15:38:25   
Anoniman
Još nikada nisam čula da neko meša adaptirano i kravlje mleko, čemu to? Ko joj je to preporučio?

U teoriji, od samo 2/3 mleka neće imati beba nikakve posledice, pisala sam milion puta da ga je moj brat pio od kada se rodio. Ali zašto bi se i to radilo, ako beba prihvati adaptirano (moj brat ga nije prihvatio)?

Zašto ne daje samo adaptirano?

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mešanje dohrane i kravljeg mleka
10.9.2009 15:39:36   
oliveradj
Pojma nemam govorim joj nemoj kao blesava pričam svoje loše iskustvo sa Humanom i kako sam promenila na svoju ruku i preporodila se i ja i dete. Rekla sam da po mom iskustvu Humanu treba praviti mericu na 50 ml, a ne na 30 jer je mnogo jača od Aptamila, ali ona ništa. Dete ima jako puno bubuljica po licu kao rošava osoba nisam videla tako velike i žute bubuljice na nekoj bebi user posted image . Pokušaću još jednom da joj kažem ako neće njeno dete njena stvar.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mešanje dohrane i kravljeg mleka
10.9.2009 20:54:18   
Lu
Ma to je užasno kad vidiš da neko očigledno griješi i žao ti bebice a mama...
Mislim odkud joj ta ideja,ali eto kad se već usudila tako nešto napraviti i vidi da to škodi njenoj bebi,ima grčeve i te bubuljice pa zašto ne prestane i ne potraži savjet pedijatrauser posted image
Reci joj bar da ode po savjet pedijatru ako već ne želi tebe da posluša!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mešanje dohrane i kravljeg mleka
10.9.2009 21:16:02   
stevajela
Sta sve dokonim zenama nece pasti na pamet?Ovakvo nesto nisam cula da moze nekom pasti na pamet.
To je takav mentalitet zena,da sam sigurna da ona to nece prijaviti pedijatru,jer takve osobe se vode mislju:"ma sta pedijatar zna,valda ja znam sta je najbolje za moje dete"!E zbog takvih bi ja uvela obavezne skole roditeljstva i obaveznu posetu socijalnih radnika.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mešanje dohrane i kravljeg mleka
10.9.2009 21:33:29   
SUPER MAMA
Ja prvi put cujem da neko mze da napravi takvu glupost.Pa gde se mesam adaptirano mleko i kravje.Boze svasta nemogu da verujem

(odgovor članu stevajela)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here