|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Žuta minuta
24.8.2009 9:50:32   
Nika 24052006
Kako reagirate kad vaša dječica dobiju žutu minutu? Moja je neki dan napravila scenu,zbog ničega,jednostavno nešto nije bilo po njenom,i onda kreće dreka,urlanje,nabrajanje,kakva si ti mama,ti mene ne voliš...Prvo sam polako s njom,pokušala ju smiriti,onda sam ju stavila na kauč i nisam joj dozvolila da ustane(po guzi mi je zadnja mjera,to jako rijetko radim,i mislim da se ne isplati).Tako je sjedila dok se nije smirila,onda mi je došla i rekla,mama,oposti...Znači,ona je sa svoje 3 godine svjesna što je napravila,zna da je kriva i da se takvo ponašanje ne tolerira,a ipak to nakon par dana opet ponovi...Kako vi rješavate takve ispade?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Žuta minuta
24.8.2009 9:55:55   
Anoniman
uh.... ja mislim da imam najneodgojeniju djecu na svijetu
kad ćerki nesto nije po volji urla...skiči ...vrišti ... pošaljem je u sobu drugu, kao fol kazna ...ona i dalje vrišti plače, majke mi dok mi neko policiju na vrata ne pošalje misleći da se radi o zlostavljanju user posted image

ovaj je valjda još mali da bi pofatao sve lopovlukeil se to ja tješimuser posted image


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 24.8.2009 9:56:22 >

(odgovor članu Nika 24052006)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Žuta minuta
24.8.2009 9:58:59   
Nika 24052006
Ma nemaš,svi su oni isti,iskušavaju granice,gledaju dokle mogu ići sa svojim ponašanjem,a mi smo tu da im određujemo te granice,samo što je to ponekad jako,jako teško.A maleni,ne znam koliko je star,ali budi sigurna da on to sve upijauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Žuta minuta
24.8.2009 10:07:42   
Anoniman
16 mjeseci ...lopov je i on sve jako dobro razumije 

(odgovor članu Nika 24052006)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Žuta minuta
24.8.2009 12:13:16   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

uh.... ja mislim da imam najneodgojeniju djecu na svijetu
kad ćerki nesto nije po volji urla...skiči ...vrišti ... pošaljem je u sobu drugu, kao fol kazna ...


Ima jedna neodgojenija - mojauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Žuta minuta
24.8.2009 12:42:58   
mamanp
Ovo moram da ispricam:
Svako vece pred spavanje, ja im ugasim TV, ona vristi hoce crtani (Baby TV), ja pognem da vicem na nju da ucuti, da spava, ona sve jace i jace vristi i bacaka se po krevetu. Elem, sinoc ista situacija, vriska, bacakanje, dok moja svekrva ne rece: "Evo je Semiha (komsinica iznad nas). Nije ona Semiha, ona je dobra, nece ona da place." A ova moja samo izusti: "ha" i presece ko makazama. Ja nisam mogla da poverujem.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Žuta minuta
24.8.2009 12:56:28   
Skoki
Isti problem i kod mene. Sto je starija, zute minute su sve redje, ali i gore. Ima ispade da histerise, baca se po podu, da me udara i sutira. Ali otkrila sam super emisiju "Take home nanny", bas je o disciplini dece i kako da se rese takvi problemi. Otkad sam pocela polako da primenjujem metode iz te emisija, zute minute su pocele krace da traju. To su takozvane timeout pauze. Ja moju uhvatim i odnesem na trosed i tu je ostavim dok se ne smiri, a ako pokusa da sidje, odmah je vratim. Kada se potpuno smiri, tek onda joj dozvolim da sidje sa kreveta. Mada ponekada zna bas da pretera, to je bilo pre neki dan, pocela je da me juri i kako joj pridjem, da me sutira i udara po glavi i rukama, e to sam vec morala da resim drugacije. Ona mene udari, ja nju, posle drugog puta se smirila user posted image .

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Žuta minuta
24.8.2009 13:01:50   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Skoki

Ali otkrila sam super emisiju "Take home nanny", bas je o disciplini dece i kako da se rese takvi problemi.


Na kojem je kanalu ta emisija, da se malo i ja obrazujemuser posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Žuta minuta
24.8.2009 13:41:00   
Nika 24052006
Da,i meni se čini da sistem kazna još najbolje pali.Ja sam to počela upotrebljavati,ili mora sjediti na trosjedu ili biti u svojoj sobi dok se ne sredi.Volim ju više od ičega,ali ne mogu dopustiti da mi skače po glavi,ipak mislim da se mora znati tko je roditelj a tko dijete...

(odgovor članu Nika 24052006)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Žuta minuta
26.8.2009 14:22:33   
Skoki
Na Travel and Living kanalu. Dadilja Ema dolazi u porodicu gde imaju problema sa decom i pokazuje im kako da ih rese. Dobro je zato sto tacno vidis greske koje roditelji prave, a dosta toga sam otkrila i kod sebe, i vidis promena na deci. Pogledajte...;)

(odgovor članu Nika 24052006)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here