|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:05:49   
Anoniman
Da li je neka od vas imala problema s istegnutim tetivama rucnog zgloba? Konkretno,tetiva palca? Mene je strasno pocela da boli prvo desna pa onda i leva ruka u isto vreme kad sam pocela intenzivno da nosim bebu. Stavila sam elasticni zavoj,ali ne prolazi. Po svemu sudeci longeta mi ne gine ili?

< Poruku je uredio Alexx RR -- 21.1.2011 13:10:11 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:09:22   
Anoniman
Najlepse molim admina da ispravi moju gresku u naslovu - tEtiva user posted image , hvala puno!

< Poruku je uredio Alexx RR -- 21.1.2011 13:10:22 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:12:50   
Anoniman
Hvala Alex!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:13:59   
minna
Mene je isto prvo pocela da boli desna pa leva i najvise palac...stalno ga nosam, mada sad kako je malo veci i zanima ga sve pristaje i da lezi ako ga zabavljas...ali mene i dalje boli...najvise me boli ujutru, posle manje ali boli...jel tebe boli isto non stop?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:18:37   
Anoniman
Isto! Ujutro mi se ponekad bukvalno place od bola! Valjda dok krv ne prostruji,ne znamuser posted image isto je i nocu kad ustanem da mu pravim mleko, boli boli...user posted image Ne pomaze mi ni Fastum gel, ni analgetici. Jedino sto donekle ublazi bol jeste da ruku imobilisem skrzo,tj da je obmotam dovoljno siroko da ne mogu da je mrdam.Ali to nije resenje jer mi treba pokretna i jedna i druga ruka user posted image

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:21:32   
nala
Mene je sa prvim detetom bolela jedna a posle i druga ruka, pa sam nosila ovo:

user posted image

Imas ih u china shop-u za male pare. Mada mislim da ce tebi trebati varijanta gde se provlaci palac, a mislim da je bilo i takvih. Ne znam da li ih i sada ima. Ako ih kupujes u sportskim radnjama, "otkinuce ti usi".

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:22:03   
minna
Verovatno zato sto nocu sve to miruje (koliko toliko, izludeh vise od ovog njegovog budjenja), a preko dana stalno nesto radimo pa manje boli... ne znam sta bi moglo jos da pomogne...a kad ih ne budemo nosile toliko valjda ce proci, ja se tesim, ali dok to dodje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:25:28   
minna
E vidis to mi moglo da pomogne, jel jako stegne? A gde ima china shop?

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:28:52   
*Alexx*
Ma bilo koja kineska radnja user posted image Iako ja to ne bih kupovala tamo, ali to je sad druga priča.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:29:24   
nela79
Ja sam za ovaj problem primila 2-3 injekcije u tu tetivu i problem je bio rijesen. Kako je meni fizijatar tad rekao tetiva se u tom dijelu cese o kost i tako nadrazuje zbog cesto ponovljenih istih pokreta. Sad sam pokusala da nadjem nalaz na kom pise koju sam injekciju primila al bezuspjesno.
Inace sam prije toga nosila i rastezljivi zavoj i svasta nesto al nista do injekcije nije iskorijenilo problem.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:32:29   
nala
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ma bilo koja kineska radnja user posted image Iako ja to ne bih kupovala tamo, ali to je sad druga priča.



Naravno, u bilo kojoj kineskoj radnji. Dobro operes pre upotrebe da ti po kozi ne bi izasle neke ale pa da postanes pacijent mog svekra. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:37:25   
minna
IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ma bilo koja kineska radnja user posted image Iako ja to ne bih kupovala tamo, ali to je sad druga priča.



Naravno, u bilo kojoj kineskoj radnji. Dobro operes pre upotrebe da ti po kozi ne bi izasle neke ale pa da postanes pacijent mog svekra. user posted image



user posted image user posted image hvala!! Do sad sam kupila samo jednom kod kineza nesto i odmah se raspalo. Nisu mi pogodili ni pol bebe u kalendaruuser posted image user posted image Ali ovo ce valjda pomoci. A mozda razmislim i o nekoj sportskoj radnji

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:39:08   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: nala
"otkinuce ti usi".

user posted image user posted image user posted image
Hvala Nala ,puno,na savetu! Idem danas,cim mm dodje,pa sta nadjem-nadjem. Ovako s azavojima na clancima me ljudi jaaako dudno gledaju user posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:42:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: nela79

Ja sam za ovaj problem primila 2-3 injekcije u tu tetivu i problem je bio rijesen. Kako je meni fizijatar tad rekao tetiva se u tom dijelu cese o kost i tako nadrazuje zbog cesto ponovljenih istih pokreta. Sad sam pokusala da nadjem nalaz na kom pise koju sam injekciju primila al bezuspjesno.
Inace sam prije toga nosila i rastezljivi zavoj i svasta nesto al nista do injekcije nije iskorijenilo problem.

Uh nela79,bilo bi idealno da znam sta je user posted image tj koja je...ovako jedino mogu da cekam da prohoda,pa da ga manje nosim i da tad odem konacno kod dr.

(odgovor članu nela79)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:43:33   
nala
Mozes kupiti u nekoj sportskoj radnji ili nekoj specijalizovanoj za te longete i ostalo. A ko pronadjem link na net-u, postavicu ovde da vidis preko koga narucuju svi u Srbiji. Kad sam prosle godine povredila skocni zglob, zvala sa neke iz Tadeusa Koscuskog. Nemam sad pojma kako se firma zove, ali znam da je sediste tu.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:45:53   
nala
nadam se da ce vam pomoci bar nesto od ovoga sto sam pomenula.user posted image

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 13:59:36   
nala
Vama bi trebala neka bandaza ovog tipa kao na slici

http://www.sportskamedicina.net/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=7&Itemid=39

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
21.1.2011 22:42:48   
bokicans
E I meni je tako pocelo,još pre 5 godina,prvo samo  palac pa se bol postepeno sirio i na zglob,nekada ruke nisam mogla da pomerim .ograniceni su mi bili pokreti,nisam mogla nista teze od 2 kg da dignem.Dobila sa rehabilitaciju dve nedelje uz,i neka silne masti i tablete,prošlo je tada ali se uvek odprilike na jesen svake godine javi opet,Dr mi je rekla da stvarno ne zna sta ce biti kada napunim 40.Dr kaze da su to hronicne upale tetiva ,i da se sudaraju sa hrskavicom,i zivcima.Meni je prijalo kada grejem ali kazu nevalja.Sada u trudnoci mi je pomalo pravilo problema ,ali ne tako strasno...

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
22.1.2011 16:26:10   
nela79
IZVORNA PORUKA: magiNS


IZVORNA PORUKA: nela79

Ja sam za ovaj problem primila 2-3 injekcije u tu tetivu i problem je bio rijesen. Kako je meni fizijatar tad rekao tetiva se u tom dijelu cese o kost i tako nadrazuje zbog cesto ponovljenih istih pokreta. Sad sam pokusala da nadjem nalaz na kom pise koju sam injekciju primila al bezuspjesno.
Inace sam prije toga nosila i rastezljivi zavoj i svasta nesto al nista do injekcije nije iskorijenilo problem.

Uh nela79,bilo bi idealno da znam sta je user posted image tj koja je...ovako jedino mogu da cekam da prohoda,pa da ga manje nosim i da tad odem konacno kod dr.



Ti otidji na pregled. Znace to fizijatar sta ce da ti pomogne.
Ja ti kazem meni je jedan pregled i dve injekcije pomogao. Vise se bol nije vracala. A i dan danas "teskasa" od 15-ak kila moram podici user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
22.1.2011 18:38:04   
Anoniman
Cudno je to sto mi tezina ne znaci nista,odnosno,nema uticaja na bol. Mogu da vuglim 10 kila samo tako,ali rotacija je veliki problem,odnosno samo neki pokreti user posted image Skroz si u pravu kad kazes da treba da idem kod dr,ali sacekacu user posted image

(odgovor članu nela79)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
22.1.2011 18:43:03   
nela79
Cekaj ti cekaj pa ces docekati langetuuser posted image . Mozda sam vec napisala al ova moja doktorica je rekla ako problem ostari teze se lijeci. A i za to tegljenje si upravu, gore mi je bilo pomjerit palac u odredjeni polozaj nego nositi kese iz prodavnice. Ma sve znam o cemu pricas pa te zato i tjeram da ides doktoru !!!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
22.1.2011 18:49:15   
nala
IZVORNA PORUKA: magiNS

Cudno je to sto mi tezina ne znaci nista,odnosno,nema uticaja na bol. Mogu da vuglim 10 kila samo tako,ali rotacija je veliki problem,odnosno samo neki pokreti user posted image Skroz si u pravu kad kazes da treba da idem kod dr,ali sacekacu user posted image


Magi, da se ne oslanjas previse na tu ruku? Ja sam moju pre 6 godina sredila tako sto sam se podizala oslanjajuci se na nju svom tezinom ali nekako pod nepravim uglom tj. neprirodnim. Preispitaj se sta radis tom rukom i kako si je sredila ili kako je i dalje povredjujes. Pa kad se preispitas ti izbegavaj te pokrete ili taj napor. Pokusaj da to sto radis radis malo drugacije, onako kako ti ne smeta. Ne znam da li me bas razumes sta hocu da kazem user posted image . Ali da treba da fiksiras ruku neko vreme to je sigurno. Valjda sam ti barem malo pomogla. user posted image

Bokice, jako mi je zao sto imas taj problem. I moja sveki ima taj problem i svake godine prima neke blokade u sake, mada njoj previse i ne pomazu jer joj je u pitanju kicma, a ovo lokalno sto prima neznatno je poboljsanje i olaksanje. Pocelo joj je pre tridesete godine.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
22.1.2011 18:49:28   
Anoniman
Ma uf...nista,moracu user posted image al kad mm bude na godisnjem user posted image do tad cu da nosim ove zavoje i plasim narod po ulici (kao "vidi ovu sa zavezanim clancima" user posted image )

(odgovor članu nela79)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
22.1.2011 18:50:55   
nela79
"Mora da je jadna imala gadne probleme kad je doslo do rezanja vena"???user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
22.1.2011 18:51:28   
Anoniman
Nala,puno hvala! user posted image pomaze mi imobilizacija,ali sigurno cu poslusati i Nelu i otici kod dr user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here