|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čekamo II crtice 12/15 [chat]
30.11.2015 23:31:13   
Ana RR
Dragi forumaši,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPSTE USLOVE KORISCENJA FORUMA

Ako ta pravila budu kršena, "chat" teme ćemo zatvarati.




Čekamo vesti od novembarskih trudilica:



user posted image 06.11. pngpme
user posted image 08.11. Ella2407
user posted image 26.11. Sensa86
user posted image 24.11. tuzna29



user posted image




user posted image 19.12. Ana RR






Selimo se u januar:



user posted image



user posted image

user posted image BubaBubica



Za buduće mamike navijamo:

Spisak RR trudnica
Spisak RR mama

Prijavite se na spisak, pa da čekamo i navijamo zajedno!!!

Molimo trudilice da prijave svoje datume (ne)očekivane menstruacije tako što će moderatorima Ana RR ili Modessty RR poslati PP! Ukoliko to ne učine, može se desiti da ne budu na spisku. Hvala!!
user posted image





< Poruku je uredio Ana RR -- 1.12.2015 11:05:25 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
30.11.2015 23:33:26   
Didy
Jao, Ana, što me ukopa. user posted image Napišem jednom u sto godina nešto i ti otvoriš novu temu. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
30.11.2015 23:37:58   
madre
ima li sanse da ti nama ispises malo te hormone i rezultate oggt testa?user posted image
imas i temice za to...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
30.11.2015 23:39:47   
Didy
Sutra, sad sam već gotova, odoh da se spremam za krevet, dugačak je bio dan. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
30.11.2015 23:42:46   
madre
vaziuser posted image rekla bih da kod tebe nema ama bas nicega od toga sto je tvoja dr rekla, zato me mnooogo zanima...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
30.11.2015 23:46:07   
Didy
Pa ja se baš i ne razumem previše, tako da ću rado napisati.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 0:29:32   
mm30
Pridružujem se čestitkama svim budućim mamama, želim vam da bezbrižno provedete narednih devet meseci!user posted image Novembar je baš bio plodan i berićetan mesec, nastavljamo tako i u decembru! user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 0:31:17   
Angelk
Da se upisem ovdje...user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 7:29:08   
Leanaa
cestitam bubuce,,rekoh ja da si i ti trudnauser posted image ..Cestitam svim buducim mamama, sve najnajnaj Vam zelimuser posted image

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 9:18:01   
emicaa
Ja samo da vam poželim puno pozitivnih testića i visokih beta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Leanaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 9:44:53   
BubaBubica
Hvala vam puno! Zaboravila sam da napišem da sam primenjivala šerpicin recept prvi put i eto, user posted image user posted image

Juče i danas me piče mučnine, ne verujem da su počele ovako rano... U prošlim trudnoćama sam ih imala kao da sam ih nemala user posted image i to tek posle 6. nedelje, ja ne znam šta je ovo... user posted image Ali neka, sve ću da istrpim za moju tačkicu! Jednostavno još uvek ne mogu da si utuvim u glavu da u meni ponovo raste jedan mali životić user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 10:08:18   
Didy
Ana RR, pa ti si u čekalicama. user posted image Sad te vidim na spisku. user posted image
Ja (ne) treba da dobijem u subotu, 5. decembra.
Moraću i ja taj Šerpicin recept da primenim. Kako ono? Žalfija ujutro i uveče do ovulacije i vitamin D svakog dana?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 10:20:16   
Didy
IZVORNA PORUKA: madre

ima li sanse da ti nama ispises malo te hormone i rezultate oggt testa?user posted image
imas i temice za to...


Ne mogu sad da tražim teme za svaku analizu koju sam radila, pa ću ovde napisati sve rezultate. Radila sam 3. dana ciklusa.
TSH 5,78
FT3 4,2

estradiol 52,1
FSH 3,6
LH 4,7
prolaktin: 27,1
progesteron 5,8
testosteron: 1,45

AMH 6,10

insulin našte: 13,4 (3,0-25,0)
Insulin 2h PP 76,6

glu (našte): 5,5 (3,9-6,1)
glu 2h PP: 6,4

< Poruku je uredio Didy -- 1.12.2015 10:22:11 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 10:45:36   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: Didy

Ana RR, pa ti si u čekalicama. user posted image Sad te vidim na spisku. user posted image
Ja (ne) treba da dobijem u subotu, 5. decembra.
Moraću i ja taj Šerpicin recept da primenim. Kako ono? Žalfija ujutro i uveče do ovulacije i vitamin D svakog dana?

Da, i ja sam posle ovulacije pila maslinovo ulje zbog vitamina E, čitala sam da ako nedostale vitamin E neće oplođeno jajašce da se ugnezdi.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 11:02:21   
Ana RR
Didy, to je malo za motivaciju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 11:06:25   
emicaa
Ana bilo bi lijepo da nam se i ti pridružiš user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 11:31:21   
Didy

IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Da, i ja sam posle ovulacije pila maslinovo ulje zbog vitamina E, čitala sam da ako nedostale vitamin E neće oplođeno jajašce da se ugnezdi.


E ili D?user posted image Ja znam za D.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 11:31:56   
Didy

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Didy, to je malo za motivaciju user posted image


Hajde nek bude uspešna motivacija. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 11:40:33   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Da, i ja sam posle ovulacije pila maslinovo ulje zbog vitamina E, čitala sam da ako nedostale vitamin E neće oplođeno jajašce da se ugnezdi.


E ili D?user posted image Ja znam za D.

I D i E. Po šerpicinom receptu je D a ja sam našla info da je potreban i E da bi se ugnezdilo jajašce. Nije na odmet uzeti, ne škodi a može da pomogne. Sad šta je meni bilo ključno u ovom mesecu, verovatno sve to user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 11:43:00   
serpica
Didy tako je 2 x po soljica zalfije i jedna tableta vit D za E ne znam... i daj boze da ti urodi plodom user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 11:46:45   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: serpica

Didy tako je 2 x po soljica zalfije i jedna tableta vit D za E ne znam... i daj boze da ti urodi plodom user posted image

Tebi posebno hvala user posted image kod mene je upalilo user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 11:46:57   
madre
didy, jesi li sigurna da si dobro prepisala ovaj progesteron od 5,8 i vrednost TSH?
koje su ref. vrednosti za prolaktin? je l ti menstruacija stigla u uobicajeno vreme i izgleda kao i uvek, ili ima razlike? bilo bi divno da si za sve pisala ref. vrednosti...

< Poruku je uredio madre -- 1.12.2015 11:58:01 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 12:10:17   
serpica

IZVORNA PORUKA: BubaBubica


IZVORNA PORUKA: serpica

Didy tako je 2 x po soljica zalfije i jedna tableta vit D za E ne znam... i daj boze da ti urodi plodom user posted image

Tebi posebno hvala user posted image kod mene je upalilo user posted image




Mnogo mi je drago user posted image jos par kod njih par je upalilo,daj boze da svima donese radost.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 12:34:24   
Mara05
Evo da se i ovde upisem user posted image . Ja cekam hsg pa da vidim smem li odmah da se bacim na posao posle toga ili mora neka pauza. Čestitam Bubici user posted image user posted image . Možda od sledećeg ciklusa i ja primenim taj recept, ne može da škodi user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.12.2015 13:32:24   
Didy

IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: madre

ima li sanse da ti nama ispises malo te hormone i rezultate oggt testa?user posted image
imas i temice za to...


Ne mogu sad da tražim teme za svaku analizu koju sam radila, pa ću ovde napisati sve rezultate. Radila sam 3. dana ciklusa.
TSH 5,78 (0,50-7,30)
FT3 4,2 (3,5-6,1)

estradiol 52,1 (31-317)
FSH 3,6 (1,0-4,4)
LH 4,7 (0,8-10,5)
prolaktin: 27,1 (3,8-30,7)
progesteron 5,8 (5,72-71,55)
testosteron: 1,45 (do 2,53)

AMH 6,10 (0,67-7,55 za žene 30-34 i 0,54-5,24 za žene 35-39; ja sam u septembru napunila 34)

insulin našte: 13,4 (3,0-25,0)
Insulin 2h PP 76,6

glu (našte): 5,5 (3,9-6,1)
glu 2h PP: 6,4 (nema referentne vrednosti)


Evo, dodala sam sada i referentne vrednosti pored rezultata. Ako je to bio 3. dan menstruacije, onda je to, valjda, luteinska faza user posted image . Koliko sam ja mogla da shvatim, svuda sam negde u granicama normale. E, sad, ja stvarno nemam vremena da vršljam po netu i da se udubljujem sama u tumačenje rezultata, računam to je posao dr.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here