|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Selidba
17.8.2017 17:23:15   
emicaa
Selite li se cesto?Stvara li vam selidba uopste preveliki stres?
Mi se selimo sledece subote.Hvatam sebe da stalno o tome razmisljam.Dio je vec spakovan,kutije su obiljezene koja u koji sobu ide ali opet ludim.Prevelika obaveza i mnogo posla oko svega toga.Idemo u veci i ljepsi stan ali dio mene se ne raduje jer se selimo iz mjesta u kom zivim od kad sam ovde,iako je novo mjesto samo dva km odavde opet ne znam kako cu se snaci.
Ovo nam je druga selidba od kad smo u braku.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Selidba
17.8.2017 17:42:22   
Sarav
Od kako smo mm i ja zajedno selili smo se jednom u drugu grad i bilo je užasno stresno. S bila beba od 5 meseci, januar minus temperatura, katastrofa. Posebno mi je bilo teško jer u novom mestu nisam znala nikog osim ovo moje dvoje. Bila sam na ivici depresije dok sama sebe nisam ubedila da mi je ova promena super i da mi je život zapravo mnogo zanimljiviji od onoga što sam sebi na početku predstavljala. Renoviranje stana je trajalo mesec dana🙁

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Selidba
17.8.2017 18:12:58   
emicaa
Nama je u ovomstanu grijanje vise nego odlicno pa me strah i kakvo ce biti gore.Samoj sebi ubacujem beige u glavu.Jos i sa svoje djece....
Znam da se bez potrebe nerviram jer zgrada i stan su odlicni,kupatilo i kuhnja skoro renovirani.Ispred zgrade igraliste,u zgradi prodavnica.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Selidba
17.8.2017 18:50:19   
krin 40
Hvala Bogu sa tim je gotovo.Kupili smo naš stan 2013 te.Pre toga smo bili u Bgd u podstanari dve godine.Sve sam te brige prošla

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Selidba
17.8.2017 19:14:29   
IvanaSK RR
Emice, jesam se selila i sve te razumem, ali probaj da razmisljas pozitivno. Nemoj da misliš da ce nesto biti lose. Nece, bice vam mnogo lepse i bolje user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Selidba
17.8.2017 20:41:16   
nata11
Ja se selila 3x ali poslednji put je bio stresss do bola. Ne znam zasto, jednostavno mi se sve strpalo i obaveze na poslu i privatno. Ako mozes uzmi par slobodnih dana.

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Selidba
17.8.2017 22:58:05   
Sanjica26 RR
Emi, nama treca. Ja ne patim ni za jednim stanom. Meni svaka promena prija. Prijace i tebi i brzo ces da se naviknes posebno sto je nesto novo.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Selidba
18.8.2017 7:49:56   
emicaa
Ovom stanu gdje smo sad sam se radovala kao luda,samo sam cekala dan selidbe.Sad sto je blize ja vise nervozna.
Em se pojavio oroblem i pomagacima,jedan radi,jedan mora u bolnicu.Juce pitali jednog,ne moze jer mu dolazi neki majstor,jedan na godisnjem,jedan slavi curici rodjendan.Svi bi mogli sutra a sledecu subotu ne moze niko.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Selidba
18.8.2017 8:16:46   
vocicana
Meni je to stres isto kao i tebi Emi, sadaovog puta. Bas se bzv namestilo. Pokusaj da se prebacis potpuno u pozitivan modus isve ce ici glatko. Najgore je sto ima milijardu sitnica koje treba spakovati, poneti, kutije markeri, obelezi lomljivo, lutke, igracke, posudje...sve te razumem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Selidba
18.8.2017 12:10:56   
emicaa
Jao a igracke,tu cu tri dana ostati pakujuci user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Selidba
18.8.2017 13:54:56   
Sanjica26 RR
Htedo jos reci ne patim i nije mi stres jer nije nista to moje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Selidba
19.8.2017 17:19:48   
vocicana

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Jao a igracke,tu cu tri dana ostati pakujuci user posted image


E to, da poludis samo. A najgore je ako se dete vezalo za neku sitnicu, pa se setitoga a tebi se desi da bas to zaboravis.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Selidba
20.8.2017 8:00:33   
branki*
ja ne volim selidbe.to mi je bas stres.cim pomislim na pakovanje,stres mi je.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Selidba
20.8.2017 12:24:42   
emicaa
spavaca soba nam je poput skladista.Mogu doci do kreveta i otvoriti vrata od ormara.Nikakvih duzih zadrzavanja nema.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Selidba
20.8.2017 14:39:58   
Anck Su Nmaun
Meni to nije stres, selili smo par puta i sve za jedan dan obavljali. Tri grada promenili. Mi smo vec uigrani. Isto kao i pakovnjr, za sat dva svi spakovani user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 20.8.2017 14:42:15 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Selidba
20.8.2017 17:43:13   
emicaa
Anck zeno kako sve,a namjestaj,sudje,odijelo,milion drugih sitnica?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Selidba
20.8.2017 18:59:43   
IvanaSK RR
Emice, zovi Anck da te preseli za sat vremena user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Selidba
20.8.2017 19:00:50   
nata11
Ja pri selidbe sudove ostavim, uzmem najosnonije pa sta treba dokupim. Ma ko ce svaku casicu da motauser posted image

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Selidba
20.8.2017 20:19:03   
emicaa
Nato gdje ostavis,ne kontam user posted image
Jos pored svega toga mogam ocistiti ovaj stan da je spreman za useljenje sledecih stanara 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Selidba
20.8.2017 22:19:37   
Anck Su Nmaun
Emi ma mislila sam pakovanje stvari kao za put a za selidbu citav dan naravno ali uvek smo bili expresni user posted image
Pa te sitnice pocnes polako, sta se ne koristi cesto.. nemoj da te to stresira...zasto?
Svaki dan po malkice i kad dodje dan selidbe...op pa sve Spakovano!



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Selidba
20.8.2017 23:01:03   
emicaa
Anck ma tako smo i uradili.Dobar dio je vec prevezen kod svekijevaca na tavan.Ostale su jos krupne stvari i ostatak odijela,sudja i jos nekih sitnica.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Selidba
21.8.2017 10:33:16   
nata11
U kutiji pa ostavim u stanu ili u hodniku. Ne nosim samnom. Ja nikada nisam imala situaciju da moram cistiti za one koji dolaze iza mene. Obicno se radi renoviranje pa onda se doseljavaju.

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Selidba
21.8.2017 10:49:07   
emicaa
Ovde i ako ce renovirati moras sve isprazniti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Selidba
23.8.2017 15:27:03   
Duškić
Sad citam malo, meni bude tesko, nekako se vezem za prostor user posted image . A kad pomislim na pakovanje. Aaa joooj

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Selidba
1.9.2017 16:27:04   
dddaca
Jeste to pakovanje stresno. Sve treba spakovati, pa posle raspakovati. Mada ima i prednosti. Resis se milion stvari koje ti nisu potrebne

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here