|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:30:18   
doktorkakristal
nova tema drage moje
Direktna veza do poruke: 1
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:34:52   
Yellena008
Evo nas i ovde.....

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:35:20   
jess021
Margom, ciklus bi trebalo da (ne) dobijes u terminu kao i obicno, kod tebe znaci oko 26. dc. Sto se tice Utrogestana, ja sam i pored njega dobijala menstruaciju, a neke zene nisu sve dok ne prestanu da ga koriste, tako da nema pravila.
Navijam da nijedna ne dobije i da imate visoke bete.

Dinak, naravno da treba sve proveriti sto se moze, ali isto tako neki embrioni, bez obzira na kvalitet, nisu preodredjeni da postanu bebe, tako da uzrok mozda neces naci, a da ti sledeca trudnoca bude uspesna.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:36:57   
lakixox
Zene a sta je sa ovim bolom u jajniku? Izludece me. Kao da ga neko stegne pa popusti, pa opet?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:38:52   
Dinak
Normalno je to ziganje jajnika, samo miruj, utopli se ako ti prija. Svako razlicito reaguje, a s obzirom da je radjena intervencija u ovom ciklusu mora malo i da boli.

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:39:18   
JACIKA77
Yeco koliko si ti imala embriona na posmatranju za zamrzavanje ?

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:39:33   
Yellena008
Popusti pa zzigne tako i mene,mada ne tako jako kao pre neki dan kad je zignulo....

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:41:47   
Yellena008
Jacika imala sam 6 komada....ukupno 9, a 3 su mi vratili....ti?

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:41:57   
lakixox
Zigalo me na pocetku, to povezujem sa punkcijom, ali ovo 9 dan nakon tranfera bas me brine

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:43:11   
lakixox
Jelena i meni isto. Od 11 oplodilo se 9, tri vratili 6 na cekanju i nista smrzlici

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:43:54   
Dinak
Nemoj da se brines, sve je to normalno, mozda se i plod usadjuje u matericu pa zato malo bolucka. Samo opusteno, lepe misli i pricaj bebama user posted image

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:44:10   
Yellena008
Mene je juce bolelovkao da cu svakog momenta dobiti,ali danas nista...zato se nadam da necuuuuu....

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:45:05   
JACIKA77
ja sam imala 8 jc,rekli su mi da se 5 oplodilo...3 su mi vratili a 2 bile na posmatranju...

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:50:32   
margom
Znaci da Utrogestan moze da utice na potpuni izostanak user posted image , sve dok se ne prekine sa njim.... Hmmmmm, bas nam to olaksava cekanje, ima sve da user posted image ....
A ova prica za zamrzavanje mi je potpuna enigma...puno je to embriona bilo, a da nijedan ne dostigne stadijum za zamrzavanje.....jos nisam cula da se na nekoj drugoj klinici od tolikog broja nista ne zamrzne...ili su oni previse strogi sa ocenjivanjem embriona ili su sve druge klinike previse opustene...ne znam sta da mislim..... user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:53:59   
suzi kju
Margom dešava se, prosto samo stanu sa razvijanjem.
Ja sam imala 12jc,od toga se oplodilo 8jc,vraćena dva embriona, i nakon dan dva kazu da samo jedan mogu da zamrznu od preostala 6. Al eto ova dva koja su mi ubacili oba se primila, ne razmišljajte o zamrzavanju, primiće se već ti ubačeni pa vam sa zamrzavanje i ne treba user posted image

< Poruku je uredio suzi kju -- 14.4.2015 10:54:27 >

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:56:36   
Maraj
Margom desava se
Oni su kako kazu u epruveti. Totalno ne prirodno. Zato retko koji stigne do blaste. Ali ti koji stignu do blaste su najjaci i najizdrzljiviji embrioni

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 10:56:43   
Dinak
potpuno si u pravu suzi kju!
I ne razmisljajte kad treba da dobijete! Vi cete sada imati lepe visoke bete i necete ni dobiti user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 11:07:35   
margom
Devojke hvala vam puno na razjasnjenjima i podrsci, sve vas ljubimoooo....
user posted image user posted image user posted image
Dinak draga, sta reci, prosto je nekada tako.....samo mi nije jasno zasto ti je TSH bio povisen i pored podesene terapije, 'bem mu misa..... user posted image

(odgovor članu Dinak)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 11:10:48   
Yellena008
Ja bi tacno izludela da nema ovog foruma...mislila bih da se sve samo meni desava....

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 11:26:48   
margom
Yeco, u svakom slucaju ti nam sutra otvaras sezonu testiranja....Ali cekaj, ako ti je danas 9dpt, zar nije rano da radis betu na 10 dan....obicno se ceka 12 dan nakon transfera........user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 11:30:56   
suzi kju
Yeco sutra???
Ako se embrion usadio pokazaće betu koliko toliko, ja sam onaj urin test radila deveti dan i pokazao mi je dve crtice. Oni kazu da treba od 11-og do 14-og dana da se vadi beta, ali moze da pokaže već u desetog dana.

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 11:36:07   
Maraj
Moze moze user posted image jer pitanje je koliko su bili i stari na dan vracanja
user posted image za user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 11:39:40   
suzi kju
Moji su bili 5 dana stari, ali i da su vraćeni trećeg dana moze beta da pokaze svakako s tim što će biti manja vrednost.
Drzim fige i navijam za velikeeee bete user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 11:44:40   
Yellena008
Meni je transfer bio 04.04. i tad su mi dali papir na kom pise da beta hcg uradim 15.04. Eto ne znam ni ja kako....

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 11:46:43   
Yellena008
Mislis da bi i kucni pokazao???? Danas je Natasa iz Valjeva i plava visoka Marija iz Bg i Danijela...one valjda danas rade betu....

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here