|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Carape za trudnice
15.10.2012 15:53:13   
World
Da li ste nosile carape za trudnice i gdje ste kupovale? Ne mislim na one za vene, nego one sa prosirenim dijelom za stomak, za hladnije dane... ? Da li je neko narucivao preko interneta mozda?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Carape za trudnice
15.10.2012 16:09:59   
MarijaBg
Ja sam u prosloj trudnoci kupovala Pompea grilonke koje imaju skroz plitak i labav struk, idu ispod stomaka. Imala sam i neke duboke, koje su bas za trudnice, ali nemam pojma gde sam ih kupila, skroz sam zaboravila user posted image U svakom slucaju, ove Pompea su mi bile bolje, kostale su malo, lupicu sam, ali mislim oko 300-400 din.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Carape za trudnice
15.10.2012 17:01:08   
World
ma imam i ja tih sto idu ispod stomaka, ali racunam da ce mi nekako biti hladno zimus, pa mi trebaju bas da zastite stomak.. znas kako, majice su sve krace, ne mogu pokriti nista, pa bar da mi carape pokriju stomak...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Carape za trudnice
15.10.2012 19:36:57   
hanic
Ja sam kupila nekoliko helanki bas trudnickih sa stomakom, jedne su tanje tako da dodju kao carape samo sto nemaju stopala i narucila sam ih preko ebay-a.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Carape za trudnice
15.10.2012 22:25:49   
World
nasla sam neke od 40 dena.. za sada ce biti dovoljne... a imam jedne helanke bas sa umetkom, tanje su bas, ici ce dobro zimus ispod nekog duzeg dzempera ili tunike (ako jos budem mogla stati...) user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu hanic)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Carape za trudnice
19.10.2012 13:43:58   
ivannna
ja sam te carape duge za trudnice kupila prosli vikend u H&M

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here