|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   tigrasti komarci
5.9.2012 17:58:33   
jovicaa
da li ih se plasite?
znam da kazu da nece biti epidemije, ali mene je malo strah, s obzirom da sam trudna i da je aleksandar jako mali...
KLIK

_____________________________

don't shit where you eat :))
Direktna veza do poruke: 1
   RE: tigrasti komarci
5.9.2012 19:26:01   
MakiJ
Ne, jer je to jos jedna farsa.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: tigrasti komarci
5.9.2012 21:46:06   
Lu
Evo još jedne epidemije... groznice, gripe i ostalo, pa ajmo se još malo brinuti user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: tigrasti komarci
5.9.2012 21:48:27   
Anoniman
Čim čujem vest o nekim novim zebrasto-slonastim napastima, znam da će u roku od par dana da poskupi sve živo i neživo u ovoj našoj zemljici, a mi ćemo biti preokupirani brigom o novoj pošasti da brinemo o tome.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: tigrasti komarci
5.9.2012 22:11:16   
Olga75
e pa meso ce da poskupi za 30 % tj procenjuju da ce 1 kg biti oko 1000 dinara user posted image
tako da eto a cula sam da i u Subotici ima slucajeva te groznice

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: tigrasti komarci
5.9.2012 22:14:51   
jovicaa
jako ste neozbiljne, videcemouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: tigrasti komarci
5.9.2012 22:15:25   
minavb

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Čim čujem vest o nekim novim zebrasto-slonastim napastima, znam da će u roku od par dana da poskupi sve živo i neživo u ovoj našoj zemljici, a mi ćemo biti preokupirani brigom o novoj pošasti da brinemo o tome.

Samo se gospoja ministarka zeznula. Ovde nema vakcine pa ne moze da izmuze lovu po tom osnovu.user posted image Jbt, danas biftek 1780din.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: tigrasti komarci
5.9.2012 22:16:10   
Lu
A sad vakcine protiv komaraca!
Sreća ostalo je nekih od neke gripe što je harala prošle zime, ako im je i istekao rok nema vezeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: tigrasti komarci
5.9.2012 22:17:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: jovicaa

jako ste neozbiljne, videcemouser posted image

Ma hajde i ti, isto nam se pišeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: tigrasti komarci
5.9.2012 22:18:31   
minavb
A koji ce komarci da nas ujedaju u oktobru?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: tigrasti komarci
5.9.2012 23:17:00   
jovicaa
rebrastiuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: tigrasti komarci
5.9.2012 23:18:36   
minavb
U oktobru cu da palim rebrasti radijator.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: tigrasti komarci
5.9.2012 23:20:33   
pepeljuga
Mozda izmisle neki virus koji se dobija od grejanja user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: tigrasti komarci
6.9.2012 22:36:55   
Suzzana
ma ajde, ja komarca celo leto nisam videla, al stvarno!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: tigrasti komarci
6.9.2012 23:58:31   
Sanchy
Ni ne razmisljam o tome ,mozda me je jednom ili dva puta ujeo ove godine ,mnoogo manje nego ranijih godina,,bebu samo jednom i to kad smo zakasnili da ukljucimo chicov aparatic eto toliko...dok je mm opsednut komarcima samo ih juri po kuci,zatvara prozore ,vrata,pali one aparate ,pokazuje mi gde ga je ujeo koliki je bio i kako se to desilouser posted image ...muskarci su cudo..

(odgovor članu Suzzana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: tigrasti komarci
7.9.2012 8:30:22   
minavb
Nocas sam sanjala epidemiju, karantin, kako jurcam da se zatvorim s amojima u kucu ali ne mogu da stignem jer su zatvorili ulice da bi prevezli mrtve do krematorijuma.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: tigrasti komarci
7.9.2012 8:39:22   
Jeca*
pod hitno da promeniš avatar user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: tigrasti komarci
7.9.2012 8:41:04   
minavb
Necu, odbija komarce.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: tigrasti komarci
7.9.2012 8:51:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Nocas sam sanjala epidemiju, karantin, kako jurcam da se zatvorim s amojima u kucu ali ne mogu da stignem jer su zatvorili ulice da bi prevezli mrtve do krematorijuma.user posted image


user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: tigrasti komarci
7.9.2012 9:23:51   
jance
ja se silno zabavljam slusajuci sve oprecne informacije sa kojima nas bombarduju...
npr na RTSu pre koji dan rece zena da bolest ima specificne simptome pa je doktori i svi makar malko razumniji ljudi odma prepoznaju, da nesto nije stvarno kako treba, ljudi se obracaju lekarima, lekari to odma prepoznaju i lece. sinoc na Radio S prica covek kako bolest ima jaako uopstene simptome, groznica, malaksalost, bolovi u misicima, retko povracanje, pa zato i ljudi ne smatraju da je u pitanju nesto ozbiljno, misle da je grip i ne obracaju se lekarima....

i konstantno ponavljaju kako pogadja samo starije od, neznam ni ja, 56 godina valjda, a meni nije jasno, jasno mi je da njih pogadja zbog oslabljenog imuniteta, ali ako je tako, onda su ugrozene i bebe i deca i svo ostalo stanovnistvo oslabljenog imuniteta...

da, mi imamo mrezice na svim prozorima, ulazna vrata retko ostavljamo otvorena, ali zivimo pored Dunava sa jedne strane a sa druge strane pored mrtvog rukavca Dunava, a znamo da je stojeca voda savrseno leglo komaraca...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: tigrasti komarci
7.9.2012 9:27:41   
mihi
Mene je noćas ujeo jedan za ruku, gledala sam tenis pa sam ga primetila.Odmah sam uključila aparat e sad videćemo za 15danauser posted image .

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: tigrasti komarci
7.9.2012 12:27:58   
jovicaa
eto vidite mina je imala viziju! kazem vam samo se vi salite...user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here