|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bezvoljnost
25.11.2009 8:34:50   
Anoniman
Vise i ne znam kako da krenem i od cega da pocnem da pisem?Totalno sam izgubljenja u svemu.Izgubila sam zanimanje za sve ,sve sam pustila kraju.Svaki dan pijem bensedine ,curke moje nemoj te se ljutiti sto se nisam javila pod svojim nikom ali neke ce mozda znati koje u pitanju.Sve mi je postalo svejedno .Svaki dan izvrsavam svoje obaveze poput robota kao da to nisam ja.Evo na primjer sinoc ,moj muz se htjeo seksati sa mnom ajde moze i meni se htjelo,ali on m,me odmah hvata za onu stvar znaci nema neke pedigre i spontanosti nekad imam osjecaj samo da me iskoristava za seks.I rekla sam zar moras odmah dole da me hvatas jer ne moze sve ici spontano a on se naljutio na mene i rekao da ce naci nekoga ko hoce da se seksa ali ja mislim da samo to izmislja ali bilo bi mi i svjedno da me prevari vjeruj te mi.Cinjenica je ta da sam i ja izgubila zanimanje za sve pa i za njega.Nema sluha za moje potrebe i moje osjecaju i kada mu to prigovorim on samo kaze da bulaznim bez veze.Kada odem negdje da popijem kavu sa neki pretezno sa prijateljicama svaki cas me zivka .I kada dodem njuska me gdje sam bila s kim sam i sta sam radila a to je sve kao u sali ma mislim stvarno.Osjecam sa kao zarobljenik i osjecam se kao da uvjek moram paziti sta pricam da ne bi on nesto pogresno protumacio jer ako mu nesto ne legne eto je zlo,durenje,ljutnja itd.Psihicki sam otisla totalno aut.Sa njim se ne moze pricati jer on uvjek ima neka svoja uvjerenja i agrumente i okrene situaciju uvjek u svoju korist.Tako da je pricanje nemoguca misjia .Ne znam najradije bi pobjegla od svega i nikada se vise ne bi vratila................
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bezvoljnost
25.11.2009 8:46:11   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bezvoljnost
25.11.2009 10:42:53   
eugenija
Anonimna, molim te, pošalji mi pp da vidim ko si...

Neke ljude je zbunilo ovo CURKE... i misle da sam ja pisala post.. Vidim da pišeš ijekavicom, možda je Gagi u pitanju, nisam sigurna.

Žao mi je što ti se to dešava..........................


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bezvoljnost
25.11.2009 11:05:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija



Neke ljude je zbunilo ovo CURKE... i misle da sam ja pisala post.. Vidim da pišeš ijekavicom, možda je Gagi u pitanju, nisam sigurna.




Ja sam odmah znala da nisi ti.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bezvoljnost
25.11.2009 11:59:33   
Anoniman
Uh...Pa ti kao da si u depresiji,...onoj pravoj.
PRvo, ne znam cemu lekovi...gledaj da to izbegavas...ne lece uzrok nego posledicu!

Moras da se vratis unazad (i sama sa sobom a onda i nama  da kazes) i da se setis kad je problem nastao, sta je izazvalo to tvoje stanje..ne mora to da bude dogadjaj,..mozda je neko ponasanje tm koje je trajalo duze...ali sigurno postoji nesto sto je izazvalo da se ovako osecas.

Tvoj muz ne sme da se ljuti ako ti njemu kazes da unese malo spontanosti!Naravno, oni su malo osetljivi na tom polju tako da je bitno i kako mu to kazes ali odgovor: "naci cu ja neku koja hoce" je glup i ti bi mogla istom merom: "naci cu ja nekoga ko ce to bolje da uradi" ali to nema smisla...
Jasno mi je da ti je muz nezgodan za pricu i raspravu ali nadji mu zicu na koji nacin da mu pridjes i da mu iskreno kazes da IMATE PROBLEM!
TO zivkanje i proveravanje je prosto zlostavljanje i to mora da prekine.
Ne znam kako to da resis posto je i mm ljubomoran dosta ali ja ovom mom vratim istom merom..Ako je njemu smesno i zabavno da mi postavi hiljadu pitanja o jednoj kafu da vidis koliko ja pitanja mogu da postavim....

Moras naci snage i volje i NACIN da to nekako resis i otvoris karte...Ovako se samo nastavlja tvoje lose osecanje...u krug...dok ne poludis...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bezvoljnost
25.11.2009 12:07:06   
Lilly*
Ako si stalno u kući sa detetom, ne ideš na posao, ne odeš nigde posebno, osim ponekad na kafu, to nije ništa čudno. U takvim situacijama se uđe u kolotečinu i gubi  interesovanje za bilo kakovu aktivnost.
Moraš se naterati da se mrdneš, da svaki dan prošetaš, da nađeš vremena samo za sebe... Znam da nije lako, ali samo od sebe se ništa neće promeniti user posted image
Šaljem hug user posted image i kiss

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
25.11.2009 12:36:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bezvoljnost
25.11.2009 12:38:38   
Anoniman
Gagi dragauser posted image Vi ste vec dugo zajedno, jeste vec imali ovakve periode?

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 8
   [Obrisana poruka]
25.11.2009 12:39:39   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bezvoljnost
25.11.2009 12:39:54   
eugenija
Joj Gagi, tačno sam naslutila da si ti...

Jako mi je žao što ti se tako sve dešava, OTI ti je napisala baš lep post pun topline i podrške.. Nadam se da ćeš u njenim rečima, i rečima drugih forumašica naći neku snagu za sebe.

Ja znam da si ti vernik, i moj savet u tom smeru jeste da odeš do crkve, prošetaš, nađeš neki svoj duševni mir u srcu, žena je stena.

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bezvoljnost
25.11.2009 12:40:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

To sam ja da ne bude zabune..........zivot mi je pakao zadnji dana.........


Gagi, ne znam sta da ti kazem sem ovog sto sam napisala...
KOntam da ce i to da prodje ali po ovome sto si navela...nece samo od sebe...

Ajde duso, drzi se! user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bezvoljnost
25.11.2009 12:41:21   
Anoniman
žena je stena.
IZVORNA PORUKA: eugenija

... žena je stena.

user posted image



ovo mi se svidja

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 12
   [Obrisana poruka]
25.11.2009 12:43:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bezvoljnost
25.11.2009 12:47:33   
eugenija
IZVORNA PORUKA: OTI

žena je stena.
IZVORNA PORUKA: eugenija

... žena je stena.

user posted image



ovo mi se svidja



Super... biće to moj novi potpisuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bezvoljnost
25.11.2009 12:57:04   
Anoniman
Mico, dok on tebe zivka i njuška, neće on da traži drugu. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bezvoljnost
25.11.2009 12:58:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: OTI

žena je stena.
IZVORNA PORUKA: eugenija

... žena je stena.

user posted image



ovo mi se svidja



Super... biće to moj novi potpisuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Svidja mi se bas bas!!!

Gagi... user posted image   od svih nas



(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bezvoljnost
25.11.2009 13:00:49   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Vise i ne znam kako da krenem i od cega da pocnem da pisem?Totalno sam izgubljenja u svemu.Izgubila sam zanimanje za sve ,sve sam pustila kraju.....

........Ne znam najradije bi pobjegla od svega i nikada se vise ne bi vratila................



Uvek me jako potresu ovakve izjave, jer znam kako je to i znam koliko je tesko izaci iz zacaranog kruga depresije.
Neznam gagi u kojoj si fazi, dali prcas o tome(mimo RR) ili drzis sve u sebi, ali znaj da postoji nacin da se vratis sama sebi, nemoras pobeci od svega samo resiti stvari koje su zaista problem.
Mozda ti je sada tesko da sagledas sta je to, i sve ti se cini kao velika katastrofa
ali nije.
Samo koracaj hrabro i ponosno.

< Poruku je uredio Ellenica -- 25.11.2009 13:03:37 >


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bezvoljnost
25.11.2009 14:31:58   
mamanp
Gagi, draga, potpuno te razumem...svakoj od nas cesto dodju mracni trenuci kad mrzimo sve i svakoga pa i samu sebe......Sve ce to proci, imaj vere u bolje sutra, nadji snage i hrabrosti da se izboris za sebe i za dve prekrasne devojcice koje od tebe ocekuju da ih hrabro i dignute glave vodis kroz zivot.





_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 18
   [Obrisana poruka]
26.11.2009 21:52:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Bezvoljnost
26.11.2009 21:55:33   
Anoniman
Gagi a sada cemo svi da ritualno da bacimo bensedine...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Draga, ajde resice se...polako.
Samo nemoj da gutas te gluposti...ja kapiram ponekad kad je nesto ne daj Boze ali nemoj, nemoj, nemoj...

Sve ce da bude dobro
gagine oci ce opet da sjaje
odbaci bensedine i stres
tako ti tvoje Ringeraje


(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 20
   [Obrisana poruka]
26.11.2009 22:00:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Bezvoljnost
26.11.2009 22:03:19   
Anoniman

gagi,
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Bezvoljnost
26.11.2009 22:03:57   
Buba76
Gagi nasa,drzi se.Sta da ti kazem? Ne pomaze nista,znam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Bezvoljnost
26.11.2009 22:07:47   
2002m
Zeno drz seuser posted image user posted image mala kriza.....proci ceuser posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Bezvoljnost
26.11.2009 22:08:55   
mihi
Gagiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .  Znam mnoge žene koje prolaze kroz slične stvari samo nisu ovako harbre da to javno kažu. Gagi znam da si se ti suočila sa problemom koji imaš i da ćeš ga rešiti....... uspešnouser posted image user posted image user posted image .

< Poruku je uredio mihi -- 26.11.2009 22:12:30 >

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here