|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Greške lekara u porodilištima
24.1.2011 17:19:46   
winieana
moj primer trudnoce su mogli da uce u skolama jer je i bila za primer,dete zdravo,normalno, veliko.... u visegradsku sam otisla 12.01.2011 u 06h jer mi je pukao vodenjak, tu pocinje cela moja muka.... na stolu sam bila vec u 07h oko podne mi je ukljucena indukcija pa prekidana pa ukljucivana.... doktor koji mi je pratio trudnocu se nasao dezuran tog dana i mislila sam da imam srece sto je tako. bila sam planirana za carski rez posto sam nosila jako visoko dete ali doktor se predomislio jer je mislio da moze da me porodi normalno sto je bila najveca greska jer ja nisam dobijala napone vec samo bolove... molila sam ih da mi daju epidural, nudila pare za njega, nudila pare za carski rez ali niko nije hteo da me cuje rekli su mi da sam bezobrazna i da necu da saradjujem.... cak me je dr. milicevic zakljucao samu u boks i rekao " sad se sama poradjaj ja cu doci samo po dete a svi ostali nemoj da je neko usao kod nje"..... posle 20 sati porodjaja bilo je kasno za sve... rodila sam decaka koji je posle 2 sata hitno prebacen u tirsovu na aparate i jos uvek je tamo sa teskim ostecenjem mozga i nervnog sistema i koji nema nade da prezivi ...... nadam se da ce ovo neko da vidi i da sazna kako rade doktori u visegradskoj a oni ce za sve sto su ucinili platiti ili na sudu posto ih to ceka ili bogu kad budu dosli na ispovest.... moj vam je savet bezite odande sto pre mozete da vam se ne desi da placate skolu nekom kravologu koji je umislio da je bog. andrijana kamber

< Poruku je uredio Lilly RR -- 7.3.2011 17:39:16 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 17:22:01   
Pretty78
winieana....nemam reci utehe .....saosacem sa tvojim bolim....mnogo mi je zao....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Pretty78 -- 24.1.2011 17:34:02 >


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 17:22:23   
Olga75
jako , jako jako mi je zao user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 17:28:55   
indy_25
Zelim brz oporavak tvojoj bebi i da sve bude u redu a ti pocni da ih tuzis nemoj da im progledas kroz prste. Zao mije mnogo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 17:29:59   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image
toliko mi je zao, volela bih da postoji adekvatna kazna za tako nesto, kako ti doktori spavaju uopste?????????

< Poruku je uredio pepeljuga -- 24.1.2011 17:30:29 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 17:32:28   
pahulja76
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
no comment

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 17:35:44   
Brana
jaoj strasnooo da te samu puste da se poradjas njih treba lincovati!BAS MI JE ZAO!user posted image user posted image user posted image
Zelim brz oporavak tvojoj bebici!

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 17:38:59   
Vika
Iskreno mi je žao, nadam se da će bebici biti dobro i smogni snage da bagru izvedeš pred sud, jer to nije doktor niti čovek već gamad koju treba utamaniti! Budi jaka, želim ti brz oporavak

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 17:41:22   
Ana007
Stvarno mi je žaouser posted image
Takvim takozvanim doktorima stvarno treba stati na putuser posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 18:23:44   
majathegreat
user posted image

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 18:26:24   
dacica
sta reci...utehe nema,samo budi jaka da izgurate zajedno do kraja,iskreno se nadam i molim Bogu da beba do kraja bude dobro,cuda se desavaju!!!a,za dr.reci nemam treba uzeti govnjivu motku-i udri po govnima...ja da sam na mestu tvog muza odvalila bi konja od batina-u mraku-da ne odgovara zbog debila,a dr.neka se zamisli...samo tako im se moze stati na put-a tuzba-ma sva govna se podrzavaju!!!ljubi bebu-ako je ikako moguce...ps.mozda je glupo pitanje,ali sto nisi sa njom...ili je bas toliko lose,mi smo bili u Tirsovoj zajedno-6dan,lezale smo tamo na neonatologiji,ali su i mame u boksu...ufff.bas sam se iznervirala!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 18:35:10   
mati
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Budite jaki, sad ste jedno drugom najpotrebniji... A doktori... Dokle li ce vise...

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 18:40:27   
Lu
Meni nikad neće biti jasan taj neljudski odnos prema porodiljama, zašto uvijek misle da žene lažu ako kažu da nešto nije u redu!!!user posted image
Kao da im nije dosta nesretnih primjera, uvijek iznova pokušavaju nešto izvan svoje moći igrajući se našim i  životima bebauser posted image
Draga Adrijana, neka ti je Bog na pomoćiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 13
   [Obrisana poruka]
24.1.2011 18:47:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 19:05:10   
ika979
Sta reci, sem STRASNO!
Da je on jedan-takav, nego nazalost takvi haraju ovom nasom jadnom i napacenom zemljom.
A nas uvazeni ministar Tomica kaze : "Podigli smo zdravstvo na visoke grane"!
Aloooo!!!
Winieana, jako mi je zao!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 19:07:51   
Olga75
ma zdravstvo nam je otislo ... da ne lajem

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ika979)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 21:14:28   
zoća
Samo se nadam da su i u Tiršovoj pogrešili i da će sve biti u redu.Za ostalo svaki komentar je suvišan

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 21:17:47   
Suncicabg
user posted image user posted image user posted image
S T R A S N O

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 21:23:34   
Anchy_Ljuba
Bas mi je zao.... Nemam reci... Strasno sta se desava u nasoj drzavi a da pritom niko ne mrda prstom....


_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 21:24:53   
Nensi*
Strasno user posted image user posted image user posted image
Andrijana,jako mi je zao sto vam se to desilo,budi jaka,i kao sto je neko vec napisao,cuda se desavaju,mozda vas malisan bude dobro...user posted image
I nadam se da neces odustati od tuzbe i da cete to isterati do kraja...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 21:31:42   
IVA 11
Ovo je stvarno za svaku osudu...Jako mi je zao...Iznova se dogadjaju tragedije i niko nista. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 21:32:16   
Podrum Š.
Andrijana ili Winienana... jako mi je žao. user posted image
Pokušala sam da iskucam neke reči utehe, ali džabe. To nije moguće u tvojoj trenutnoj situaciji. Možda jedino saosećanje user posted image .
Čuvaj se user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 21:35:26   
Anck Su Nmaun
Ovo je strasno da strasnije nemoze biti, takvo ponasanje DR .... STOKA...

Strasno...Straasno..... user posted image user posted image user posted image ja bih ga odrobijala cini mi se user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 22:30:50   
Maleno85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Neka ti Bog podari snagu da se izboris sa svojim bolom i neka ucini da vas malisan bude dobro.

Neko je vec napisao, rijeci utjehe ne postoje. Suosjecamo se s tobom. Budi hrabra i istraj u namjeri da ih tuzis, zasluzuju smrtnu kaznu.



_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me TI volis..
T&N 15.05.2010.
Nase malo carstvo, nasa sreca najveca, ponos i podsticaj..
ZAJEDNO SMO JACI :-)
TNT 14.05.2011.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 22:38:50   
jance
joj zeno... jako bi volela kad bi nekako, bilo kako mogla da ti pomognem u ovim trenucima... mogu samo da ti kazem da cu se moliti i za tebe i za tvoje dete....
hvala ti sto si tvoju pricu podelila sa nama, znam da ti je verovatno bilo tesko i da napises tako nesto, al verujem da ce znaciti...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here