|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koje su dijete najefikasnije za skidanje kilo...
10.5.2018 12:30:30   
mama ivane
U potrazi sam za nekom djetom ali da stvarno radi svoj posao imam 90 kg a ide leto volela bih da skinem sto pre pomoziteuser posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
13.5.2018 14:22:29   
vocicana
Mama Ivane, pa nema nista duso sto ce ti dati ne znam kakve rezultate, naime, najbolja I jedina prava dijeta je ne jedes nista posle 18 h iprobusiti kasiku, kada je najsladje prestani, pojedi pola of onoga sto inace jedes.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
13.5.2018 17:43:38   
IvanaSK RR
Dzabe i ako ne jede posle 18h ako do tada unese mnogo kalorija. Najbolje bi bilo da vidi koliko je njenom organizmu potrebno dnevno kalorija unese i da unosi oko 500 manje. Izbaciti hleb, gazirano, slatkise, grickalice i ubaciti fizicku aktivnost.
Naravno, ima i dijeta sa kojima moze smrsati. Samo mora pronaci koja joj odgovara.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
7.6.2018 14:40:21   
Duškić

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dzabe i ako ne jede posle 18h ako do tada unese mnogo kalorija. Najbolje bi bilo da vidi koliko je njenom organizmu potrebno dnevno kalorija unese i da unosi oko 500 manje. Izbaciti hleb, gazirano, slatkise, grickalice i ubaciti fizicku aktivnost.
Naravno, ima i dijeta sa kojima moze smrsati. Samo mora pronaci koja joj odgovara.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
7.6.2018 14:44:02   
MimaKos
Ovo sa pola obroka od onog sto sipamo i ne jesti posle 18 je provereno tacno, i uopste nije lako, ja sam oko 20 h najgladnija..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
7.6.2018 15:00:56   
mama Jo
To definitivno zavisi od organizma. Ako neko ima ozbiljan problem ili je ozbiljno resio da smrsa, mozda je najbolje potraziti savet od nutricioniste.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
7.6.2018 15:10:47   
IvanaSK RR
Pa evo ja sam smršala 3 kg za dva meseca računajuci kalorije. Nije to nesto mnogo brzo, ali meni je ok jer ni nemam nesto previse viska.
Nisam se mnogo opterecivala, ima dana kada i brljavim... I da, pomalo i trcim i radim vezbice.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
7.6.2018 23:22:06   
MimaKos
Nutricionisti su mojoj sestri uzeli 200 e za dva meseca, jos joj pisala od pileta mleko da kupi bukvalno, klopa samo vrh, za nista stvarno, smrsala 5 kg i to izgleda vodu samo izbacila.. Ne nasedajte na te fore, dok ne smanjis kolicinu i ne povecas aktivnost, dzaba sve..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 0:42:59   
mama Jo
Ja imam savrseno iskustvo sa nutricionistima. Nisu to nikakve fore, kad ljudi znaju da rade svoj posao.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 6:42:06   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: MimaKos

Nutricionisti su mojoj sestri uzeli 200 e za dva meseca, jos joj pisala od pileta mleko da kupi bukvalno, klopa samo vrh, za nista stvarno, smrsala 5 kg i to izgleda vodu samo izbacila.. Ne nasedajte na te fore, dok ne smanjis kolicinu i ne povecas aktivnost, dzaba sve..


Moram samo da dodam da postoje ljudi koji zaista imaju ozbiljan problem sa gojaznoscu, sto spada u domen hormonskih poremecaja. Nema sta da se smanji kolicina, i probusi kasika... ne treba tako povrsno gledati. U tom slucaju zaista je potrebno izvrsiti razne analize da bi se problem otkrio i lecio.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 7:19:32   
Misha i Ljisha
ja mogu da busim kasiku do mile volje user posted image na bolnickoj dijeti C/2 nisam grama smrsala za mesec dana a neko bi se istopio. Prosto bez svoje terapije jako jako tesko to ide . A terapiju cu dobiti tek kad prestanem sa dojenjemuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 8:50:09   
IvanaSK RR
Ljiso, ti pij sto vise vode, izbaci slatkise, grickalice i testo. Znacice ti sigurno. Makar se neces gojiti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 10:43:49   
Misha i Ljisha
Ivana zbog dojenja gledam sto zdravije i redovnije da jedem. Evo dorucak beskvasni hleb sunka paradjz i paprika. Ne mnogo kolicinski. Uzinam skoro uvek banane. Bogate secerom i energijom zbog mleka. Vode se nalivam pijem caj od piskavice. Takodje ako ne jedem beskvasni hleb onda jedem palentu sa jogurtom. Rucam redovno.

E sad bilo je dana da P ne ispustam iz ruku pa jedem s nogu i jedem gluposti. Pojedem keks jer treba mleko da mi nadodje a ne mogu sebi nista da spremim.

Takodje skoro redovno potapam lan u jogurt. PA i to cesto sa palentom a ne sam jogurt.
Onako relativno zdravo se hranim i "pravilno" ne grickam. Evo sinoc su mm i D jeli cips, ja nisam uzela nijedan. Ja ako grickam to su lesnici, orasi, bademi i kikiriki. Trudim se stvarno. Ali sam bas u depresiji jer je leto a ja nemam nista da obucem user posted image i ako mogu da obucem izgledam kao slonica

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 10:51:54   
IvanaSK RR
Ja sam zadnjih mesec, dva svasta nesto iscitavala o ishrani, kalorijama... Budalauser posted image
Samelji lan i ujutru popij sa casom jogurta dve kasike. Mnogooo dobro za probavu. Sa bananama nemoj da preterujes (prosecna banana ima oko 100 kalorija). Ni sa bademima, lesnicima, znas da su bas kaloricni.
Ne znam da li pijes limun, grejp zbog dojenja, ali su jako dobri. Vitamin C pomaze u mrsavljenju..
Naravno da se desi da pojedes bilo sta, imas malu bebu user posted image
Ne padaj u depresiju, ako mozes uvedi onu vožnju biciklom ili neke vezbice kuci. Ima na you tube super aplikacija i od po petnaest, dvadeset minuta... (i ja skinula i radim).
Pitanje je koliko ce ti pomoci jer ne pijes terapiju, ali ces se sigurno mnogo bolje osecati.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 20:18:55   
Misha i Ljisha
Ajd bas posalji to sa yt user posted image u pp.

Ne jedem citruse zbog P. Ne usudjujem se. A ovo kostunjavo ne jedem svaki dan. Jwdino sto jedem svaki dan je pod obavezno jedna banana a nekad i dve. Tj nekad su mi obe uzine banana.
Ja se toliko znojim da prosto ne znam kako se ne istopimuser posted image
Tecnosti ne na litre vec na galone pijem.
Sto caj sto voda jogurt supe i td. Kad god ne znam sta bih ja popijem casu vode.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 20:22:59   
MimaKos
Mama Jo, ja sam imala hormonski poremecaj i problem sa stitnom zlezdom, ali ne znam kakve to veze ima sa nutricionistom... Mene je endokrinolog lecio i izlecio, hormonskim terapijom... to se ne resava dijetom nikakvom..

< Poruku je uredio MimaKos -- 8.6.2018 20:23:35 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 20:36:49   
Misha i Ljisha
Mimakos ja imam metabolicki sindrom. Odnosno nivo insulina utice na ceo metabolizam. I kad kazem ceo mislim ceo. Hormoni ostsli pobrljave. Izuzetno tesko mrsavljenje organizam stslno misli da je u stsnju gladi i skladisti skladisti i skladisti.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 20:40:28   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Mimakos ja imam metabolicki sindrom. Odnosno nivo insulina utice na ceo metabolizam. I kad kazem ceo mislim ceo. Hormoni ostsli pobrljave. Izuzetno tesko mrsavljenje organizam stslno misli da je u stsnju gladi i skladisti skladisti i skladisti.

Razumem, ja sam sa hipotireozom dodala, kao slon sam bila, ali Ljiso, jel moze tebi nutricionista tu da pomogne nesto?? Ja na to mislim, da ljudi daju debele pare za nesto sto mogu na netu da nadju, ako se potrude malo.. Mozda gresim, ali iz sestrinog iskustva, a kod te zene ide pola bg-a, cista premandacija i bacanje para..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 20:47:25   
Misha i Ljisha
Da sad se lako nadju takve info. Slazem se. No bolnicke dijete i preporuke se razlikuju pomalo od onog na net

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 20:52:23   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Da sad se lako nadju takve info. Slazem se. No bolnicke dijete i preporuke se razlikuju pomalo od onog na net

Sigurno je tako, i da se ogradim, stvarno nisam mislila na ljude sa zdravstvenim problemima, vise na ono, kako da skinem pred leto, aj daj nekog nutricionistu.. Odrali je ko mladog majmuna (moju sestru)pisali meni sa pticjim mlekom koji dnevno bude 30 e, a nista skinula nije, samo vodu izbacila..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 22:05:35   
mama Jo
Ljisho, zao mi je sto se mucis stvarno sa tim...

MimaKos, verovatno da ima i toga... ja ne znam iz licnog iskustva stvarno, znam da je jedan nutricionista zaista pomogao mojoj drugarici. Ona je samo sklona gojenju, brzo se ugoji a tesko skida kg, i jako vi da jede 😀
Znam da nije silne pare dala na preglede, a dobila je plan ishrane, cak i plan vezbi - vadila krv, jos neke analize radila (drzavno)... i dok se pridrzava stvarno smrsa neverovatno.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 22:16:27   
IvanaSK RR
Pa devojke, nije svaki nutricionista isti. Neki su kupili diplomi, neki stvarno rade svoj posao kako treba.
Ljiso, pisem ti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 22:38:36   
Duškić

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja sam zadnjih mesec, dva svasta nesto iscitavala o ishrani, kalorijama... Budalauser posted image
Samelji lan i ujutru popij sa casom jogurta dve kasike. Mnogooo dobro za probavu. Sa bananama nemoj da preterujes (prosecna banana ima oko 100 kalorija). Ni sa bademima, lesnicima, znas da su bas kaloricni.
Ne znam da li pijes limun, grejp zbog dojenja, ali su jako dobri. Vitamin C pomaze u mrsavljenju..
Naravno da se desi da pojedes bilo sta, imas malu bebu user posted image
Ne padaj u depresiju, ako mozes uvedi onu vožnju biciklom ili neke vezbice kuci. Ima na you tube super aplikacija i od po petnaest, dvadeset minuta... (i ja skinula i radim).
Pitanje je koliko ce ti pomoci jer ne pijes terapiju, ali ces se sigurno mnogo bolje osecati.




Ja sam pila neko vreme balans i mleveni lan i stvarno radi.user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
8.6.2018 22:47:01   
MimaKos
Ma kao i u svemu.. ima pozitivnih i negativnih primera.. na svom primeru mogu samo da kazem da je najvise upalilo puno vode, ne jesti posle 6 uvece i jaca fizicka aktivnost..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
9.6.2018 8:15:28   
vocicana

IZVORNA PORUKA: mama Jo

To definitivno zavisi od organizma. Ako neko ima ozbiljan problem ili je ozbiljno resio da smrsa, mozda je najbolje potraziti savet od nutricioniste.

Odoste mnogo daleko, u probleme ozbiljne zdravstvee. nema jela posle 18 h i prepoloviti porcije, kao sto je Ivana dodala, bez slatkisa i gaziranog, gricke out i rezultati su tu za nekih mesec dva. Samo bez ozbiljnijih restrikcija, zbog ugrozavanja drugih rezervi. A ono peglanje na gr i miligram hleba salate glposti, s tim da obavezno pola namirnica ne znam sta su i nisu dostupne, klasicno zamlacivanje.
Dijabeticari su jedno, stitna zlezda drugo, sve to je nesto levo kada se hoce kilaza dole, a ovde pricamo o zenicama koje hoce da normalno skinu mini viskove.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here