|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   MUSKI PLODNI DANI
21.10.2008 14:30:36   
BINCE
Drage moje negdje sam cula,,,neko mi je rekao,,,da i muskarci imaju svoje plodne dane,,,da li vi mislite da je to tacno i ako jeste kako se to njima moze odrediti..tj.kad je plodan,a kad ne...hahah...na osnovu cega????MISLIM DA JE SMIJESNA TEMA,AL ME STVARNO INTERESUJE...HVALA VAM
Direktna veza do poruke: 1
   RE: MUSKI PLODNI DANI
21.10.2008 15:29:19   
gracija
Zaista nisam cula da postoje ovi dani.Sto se tice ove teme,ja jedino znam (odnosno ja sam to cula) da muskarci ako se suzdrzavaju od sexa par dana,spermatozoidi su im "brzi",pokretniji...kako li vec..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: MUSKI PLODNI DANI
21.10.2008 20:28:24   
guppy RR
user posted image user posted image
prvi put čujem

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: MUSKI PLODNI DANI
22.10.2008 8:46:13   
Anoniman
Ja mislim da to nije moguće, jer pobogu pa svaki 2-3ći par ne bi imao decu jer im se ne poklapaju plodni dani. Pa koje su šanse da se muškarcu i ženi poklope plodni dani? I kada se love samo ženski plodni dani nastane problem, a ne još i da se oni usklađuju sa muškim plodnim danima.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: MUSKI PLODNI DANI
22.10.2008 10:56:27   
guppy RR
A šta bi trebalo to da znači, da su im plodni dani? Da inače spermatozoidi nisu spremni oploditi jajašce?
Hmmm, baš razmišljam odakle ta teorija, možda ima nešto na "moći" spermatozoida, mada sumnjam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: MUSKI PLODNI DANI
22.10.2008 12:22:08   
Anoniman
Možda su nekada moćniji nekada manje moćni, ali ne verujemo da imaju dane u mesecu kada nisu plodni.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: MUSKI PLODNI DANI
22.10.2008 13:37:32   
BINCE
hm,i ja sam se zapitala kako to,,al kao sto je neko rekao  nekad su brzi,a nekad sporiji,,,i kvalitetnija je i bolja sperma kad se suzdrzavaju sexa...Mozda su ne to mislili kad su rekli plodni neplodni dani???BRZI-SPORIJIA...u svakom slucaju hvala vam puno...a,ja sam nedavno od gin.cula da im je bolja sperma kad nemaju sex svaki dan,,nego par dana da se strpe..a nisam znala,,,zato cu sad tako probati,da pravimo bebicu bar 2-3 dana da nemamo odnose...pa mozda upali..ko zna

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: MUSKI PLODNI DANI
22.10.2008 13:39:21   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: MUSKI PLODNI DANI
22.10.2008 13:42:21   
BINCE
I UBRZO DODJE PUNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: MUSKI PLODNI DANI
22.10.2008 13:44:14   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: MUSKI PLODNI DANI
22.10.2008 15:28:22   
guppy RR
Da, kažu da su spermatozoidi mnogo kvalitetniji ako se vodi ljubav na 2-3 dana!! To je istina user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: MUSKI PLODNI DANI
22.10.2008 17:15:24   
BINCE
A,isto tako kao oplodnja jajasceta traje 3 dana..pa treba pustit da sve ide svojim tokom,,,tj.svako 3 dana imat odnose...ako zelis bebu,,,,i to kad su plodni dani sracunati ko moze naravno...vec sam negdje napisala o tome...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: MUSKI PLODNI DANI
22.10.2008 19:16:15   
guppy RR
Umesto onog "Make love, not war" trebali bi reći "Make love, not math"
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: MUSKI PLODNI DANI
22.10.2008 20:31:13   
MERYEN
Moc spermatozoida hahaha,koji plodni dani njihovi,user posted image oni ili su usporeni ili su aktivni,zavisi od muskaraca,moj ginekolg kaze da se ljubav vodi svaki dan,sto je sperma redja to su spermatozoidi brzi,tako da smo mi svaki dan po vise puta na dan vodili ljubav dok nismo malca napravili.
MORAM PRIZNATI DA NIJE BILO LAKO,bar meni a on kao ne zasicenuser posted image .

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: MUSKI PLODNI DANI
23.10.2008 17:13:01   
BINCE
hm


(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: MUSKI PLODNI DANI
23.10.2008 17:14:37   
BINCE
prvi put oid tebe cujem tako nesto...jer po logici ako idemo sperma je kvalitetnija i bolja kad se ne prazni svaki dan...al hajd niko nije isti,,,kao ni ginekolozi,,,a ja sam taj slucaj koji je vodio ljubav svaki dan po vise puta pa nista,,,a sad cu krenuti ovom taktikom...svako 2-3 dana  da se malo dragi napuni...hahahh

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: MUSKI PLODNI DANI
27.11.2008 13:41:32   
maslacak
Ja isto mislim da je dva dana dosta da se odmori i on i oni user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: MUSKI PLODNI DANI
28.11.2008 9:02:14   
BINCE
hahah,,,ma ja nemogu umorni nista da rade ni da djeluju...

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: MUSKI PLODNI DANI
28.11.2008 13:20:04   
orhideja
Verovatno postoji više stvari koje treba da se poklope da bi došlo do trudnoće(ovulacija,pokretljivost spermatozoida,možda čak i zavisnost da li postoji neka upala ili ne,da li je muž možda imao zauške kada je već odrastao,da li radi neki posao gde je stalno izložen vremenskim neprilikama).Verovatno su njihovi ,,plodni dani'' kada je sve to u redu.Mada,neko o tome ne mora uopšte da brine,uhvati se svaki put,a neko se brine samo zbog toga što se svaki put uhvatilo.Mislim da svaki bračni par ima neku svoju nerazjašnjenu dilemu.Oni koji ne razmišljaju o zatrudnjivanju i koji nemaju probleme imaju neke druge zbog kojih se brinu.Sa ovako dobrom podrškom mislim da će nam biti mnogo lakše da prevaziđemo svoje probleme i da teramo napred sa podignutom glavom.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: MUSKI PLODNI DANI
30.10.2009 10:13:24   
malagaga
Nisam nista cula na ovu temu ali ko zna...sve je moguce.user posted image

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: MUSKI PLODNI DANI
30.10.2009 12:06:40   
magnetic
Ako je muskarac plodan,uvek je plodan.To su dokazale i zene koje su davale Maybe Baby muskarcima i pokazao im je da su im plodni daniuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu malagaga)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: MUSKI PLODNI DANI
27.1.2012 1:19:35   
moma
,,,ideja da začnemo naše prvo dete bila je bazirana upravo na ovde zadatoj temi, da muškarac takođe nije "plodan" svih 30 dana u mesecu, tako da smo zaista napravili pauzu od tri dana , koji su trebali da se pogode sa ovulacijom kod supruge, i gle čuda, jedan mali deo mene uspešno je pronašao jedan mali deo nje i krenuo putem čudesnog razvoja čoveka,,, sa drugim detetom nismo ni razmišljali o tome samo smo zaneseni raošću jedne večeri ponovo spojili suštine, i eto još jednog prelepog bića na ovom svetu,,, sa trećim detetom, sećam se, sišla je sa sprata u dnevnu sobu na prizemlju, i iznenada rekla: hoću ćerku!,,, njoj ni dan danas ne umem da kažem ne,,, e sa četvrtim detetom je bukvalno bilo ovako: slobodno, nisu mi plodni dani,,, Dakle, ja mislim da ste sve vi u pravu, i kad kažete da samo prisustvo periode ne mora obavezno da znači odsustvo plodnih dana, i da je kod muškarca pokretljivost spermatozoida veća ako se sačeka neki dan da se mali bičari ojačaju u samoj ideji da će uskoro jedan, ili više njih, imati priliku da postane nešto čudesno, i da se u stanju aktivne pripravnosti održavaju unutar žene i po nekoliko dana, i ostalo što ste navele kao primer iz svog života,,, sve je to tačno,,, ali, nema pravog "recepta" bez ljubavi,,, ja znam da je pokazatelj da žena iskreno voli to da se u njoj pojavi nezadrživa želja da rodi dete muškarcu kojeg voli,,, ali, znam isto tako da je svaka žena danas na velikim mukama pri izboru partnera jer, sasvim je sigurno da mi i nismo toliko moralni i iskreno zainteresovani za brak kao žene,,, treba raditi na tome,,, držati seminare, predavanja,,, ukazivati na to da se žene nisu suštinski promenile samom emancipacijom već da je to i vas na neki način poremetilo time što se prvobitna ideja da se ženama ukaže samo malo više poštovanja , pretvorila u totalno slobodan izbor odlučivanja o svojoj slobodi, čak i po cenu da ženi to nije na korist,,, budite u ljubavi,,, ljubavi radi,,, pozdrav svima, odoh na spavanje,,,

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: MUSKI PLODNI DANI
17.2.2012 19:28:04   
Brana
Ne znam na osnovu cega bi oni imali podelu na plodne i neplodne dane.Kod zene se to regulise pomocu ciklusa, koji oni hvala Bogu nemajuuser posted image .Mislim da to kod njih zavisi samo od pokretljivosti spermatozoida,i ako je to sve ok,onda su im uvek plodni dani.Kada bi i to trebalo da se poklapa sa nasim plodnim danima,mislim da bi sansa za ostvarenje trudnoce bila 1%.

< Poruku je uredio Brana -- 17.2.2012 19:34:36 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu moma)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: MUSKI PLODNI DANI
17.2.2012 22:03:16   
Shishica
Momo user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: MUSKI PLODNI DANI
29.11.2012 21:01:12   
MajaMV
Koja sam ja neznalica, nisam imala pojma da ovo postoji:-)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here