|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   modrice po telu
7.9.2009 8:20:02   
mamanp
Je li vam se ikad desilo da su detetu bez ikakvog razloga izasle modrice po telu i povukle se. Citala sam malo na net-u o tome, radili smo rezultate koji su dobri ali me zabrinjavaju te modrice.

Imate li iskustva sa time?

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto
Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
7.9.2009 8:30:35   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: modrice po telu
7.9.2009 8:32:19   
mamanp
Ja sam u pocetku mislila da se udario, ali znaju da izadju bas na mestu gde ne moze da se udari i onako bude ih negde po jedna, negde po desetak.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
7.9.2009 8:33:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: modrice po telu
7.9.2009 8:35:21   
mamanp
Cekam sledeca da izadje da dr vidi kako to izgleda pa ce nam ona reci sta dalje.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
7.9.2009 8:36:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
7.9.2009 8:38:58   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: modrice po telu
7.9.2009 8:51:05   
mamanp
Znam Gagi otprilike sta znace te modrice, zbog toga se i brinem, ali nema nikakvih drugih problema, trombociti i leukociti su dobri, vreme krvarenja i vreme koagulacije isto dobri, znaci sve je u redu. Retko mu pukne krv iz nosa, ali nista strasno. Jedino sto mu se na unutrasnjoj strani usni javljaju nekakve ranice, ja opet mislila ujeo se, ali nije beba pa stalno da se ujeda.
Kazem ti, bas sam zabrinuta.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 8
   [Obrisana poruka]
7.9.2009 8:53:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: modrice po telu
7.9.2009 8:56:03   
mamanp
Ma cekam tu prvu sledecu da idemo kod dr. Sad sam joj samo nosila rezultate, jer su mu vec prolazile pa nije imalo svrhe i njega da vodim.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 10
   [Obrisana poruka]
7.9.2009 8:56:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: modrice po telu
7.9.2009 9:35:10   
mihi
KAko znaš Mamnp da iz čista mira izlaze? Deca se uvek nehgde udare? Jeste li radili broj tromnbocita koliko su bili i koliko je staro dete?

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: modrice po telu
7.9.2009 10:53:34   
Lilly*
Modrice znaju iz čista mira da izlaze ako sa jetrom nešto nije uredu (nedao bog!)

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: modrice po telu
7.9.2009 10:57:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamanp

Jedino sto mu se na unutrasnjoj strani usni javljaju nekakve ranice, ja opet mislila ujeo se, ali nije beba pa stalno da se ujeda.



To su verovatno afte. KLIK OVDE

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: modrice po telu
7.9.2009 11:36:23   
mamanp
IZVORNA PORUKA: mihi

KAko znaš Mamnp da iz čista mira izlaze? Deca se uvek nehgde udare? Jeste li radili broj tromnbocita koliko su bili i koliko je staro dete?


Znam da izlaze iz cista mira jer su mu izlazile na unutrasnjoj strani noge (sigurno se nije udario), pa na grudima, pa na ramenu i uvek su iste velicine i uvek istog oblika. Ima deset godina i trombociti su mu bili 347 giga/L (tako pise na rezultatu krvi).

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: modrice po telu
7.9.2009 12:39:03   
mihi
To je normalan nalaz  140 do 400 10 na 9/l, I ostalo je u redu nama anemije? Biće to da nema veze sa tim imaš li neku dečiju kliniku ako ne u tvom gradu negde u blizini? Da ga pogleda neki ozbiljan pedijatar?

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 16
   [Obrisana poruka]
21.9.2009 22:30:35   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: modrice po telu
22.9.2009 8:33:24   
mamanp
Noc uoci Bajrama, uvedem ga u kupatilo da se kupa i ima sta da vidim, isto mesto, ista velicina, isti oblik. Doslo mi bilo da se onesvestim od sekiracije...dr rekla u 20:30 da odemo...minuti ko sati...docekah, zena ga pregledavala, zagledivala, dovela muza koji je endokrinolog, pregledavali ga, ja poludela. Moj sin je inace punacak (ima 59kg i 10 godina sto je previse), uzme dr da mu izmeri pritisak, dete ima visok pritisak (za njegove godine). Pricala je sa njim, objasnila mu da mora da smrsa, objasnila mu je koje bolesti nastaju iz gojaznosti. Ali on je jos dete, ne shvata on to.  Juce smo radili analize (lom nekakvih analiza), cekam jos jedan rezultat i veceras da joj ponesem da pogleda. Ali on mora da smrsa bar 15 kg. Od prekjuce je na dijeti. Dusa me boli kad moram da mu kazem da ostavi hleb koji je poceo da jede, cokolada u frizideru, bomboni na stolu, kolaci...zao mi ga je ali to je za njegovo dobro. Videcu veceras sta ce biti sa tim rezultatima, onako laicki gledano nisu mu losi, ali dr to bolje zna.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: modrice po telu
22.9.2009 8:36:06   
Anoniman
mamanp, ne razumem se u dečije dijete, ali možda bi nutricionista mogao da pomogne? user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: modrice po telu
22.9.2009 8:39:08   
mamanp
Pricala sam i sa dr o nutricionisti...ali on jednostavno ranije nije imao volju ni motivaciju da smrsa. Videcu sta ce mi veceras reci dr, pa cu traziti uput za nutricionistu, mada se i kod nje zakazuje i ceka po nekoliko meseci.user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: modrice po telu
22.9.2009 8:44:18   
Anoniman
Jao mico moja, šta on sa 10 godina zna o volji za mršavljenje?
Ja bih tražila uput za nutricionistu, a dok čekam na red, jako bih povela računa o tome šta jede. Pripremala bih mu doručak, užinu, sve bih pripremila. Slatko bih svo pobacala iz kuće. Ne bih davala dovoljno džeparca da ima da troši na slatkiše. Surovo je, znam, ali to je za njegovo dobro!

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: modrice po telu
22.9.2009 8:49:07   
mamanp
Pre dve veceri doslo mi bilo da placem... Izasli da prosetamo, seli u restoran, na meniju sve testo...ne sme ovo, ne sme ono...kaze on meni: "Mama, ja cu da porucim slane palacinke, pola cu da pojedem sad, a pola da ponesem kuci."user posted image user posted image  
Dogovorila sam se sa njim ako mesecno smrsa 1 kg dajem mu 10 EUR, ako ne smrsa vraca mi 10 EUR i moze da kupi sta god hoce sem mobilnog i rolera. Pristao je. Dokle ce ga to drzat, ne znam. Non-stop mu pricam o bolestima koje proizilaze od gojaznosti i sta sme, a sta ne sme da jede.
U svakom slucaju cu da potrazim savet nutricioniste. mm je sa 64 kg otisao u vojsku, a sin 59 kg sa 10 godina.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: modrice po telu
22.9.2009 9:04:55   
Anoniman
MamaNp pa koliko ti je visok sin???

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: modrice po telu
23.9.2009 8:06:41   
Anoniman
juče sam se čula sa našom MamomNp, uglavnom najbitnije je što su joj sinu nalazi uredni hvala Bogu sve je ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: modrice po telu
23.9.2009 8:32:36   
mamanp
Hvala ti Vule.user posted image user posted image user posted image user posted image
Skinula sam veliki kamen sa srca, sva sam jutros slomljena od nervoze i sekiracije. Hvala Bogu dragom, nalazi su u redu jos samo ostaje da smrsamo. Danas treba da zakazem kod nutricioniste i da pobedimo te kilograme.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Kako naučiti svoje dete šta da radi ako se...
Ovo nije nešto što deci govorite samo jednom i to je to. Ovo je nešto na šta deca moraju stalno da se podsećaju.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here