|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vasa i partnerova pesma 😊
15.11.2017 15:15:44   
mama Jo
Svaki par ima neku ,,svoju" pesmu...
Da cujemo koja je Vasa i Vaseg dragog user posted image

Da se malo raspevamo ovih tmurnih jesenjih dana 😊
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
15.11.2017 23:11:01   
mama Jo
Pa zasto bojkotujete sve teme koje ja otvorim? user posted image user posted image

Evo ja cu prva onda da pocnem:
Mm i ja smo izabrali da nasa pesma bude ,,Nadahnuce" od Dina Dvornika... nekako su nam se reci bas svidele, i odgovaraju nasoj prici 😊

A kada smo na nekom veselju mm voli da mi naruci onu ,,te ociiiii, oci jedne zene.... sad su ljubav moja, sad su radost moja.... ne moguuu, ne mogu bez njeeeee" 😂 - ne znam tacno ni ko peva, ni naziv pesme, ali jedno drugom to volimo da pevamo, te reci 💞

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
15.11.2017 23:37:19   
MamaNecaVo
Mi zapravo nemamo nasu pesmu.
Svaka je nasa.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 8:32:52   
Tvitica
Upoznavanje: Bojan Jambrosic - Preko ruba vremena

Prosidba: Sandi Cenov - Zena budi mi ti

Svadba: Bosutski becari - Zelim te nocas

A sada : Nina Badric - Dani i godine

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 8:35:28   
mama Jo
Tvitice - znam samo ovu od Cenova 😊 bas cu poslusati i ove ostale, jer verujem da su reci neke bas lepe i romanticne 😊😬

NAm - bravo za vas zaljubljene 💞 tako i treba

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 9:14:30   
nata11
Ranije. Mue grande amor
Sada: Dani i godine -Nina i Volim te -Ilda


_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 9:40:48   
isidora88
Nemamo nasu pesmu, ima par koje pevamo jedno drugom na veseljima

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 9:47:08   
Anck Su Nmaun
Nemamo mi to, nismo u tom fazonu al sto kaze Isidora ima onih kad na veselju krenu "samo za nas" user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 9:54:55   
emicaa
ni mi nemamo nasu pjesmu,nije od nas nije u tom fazonu user posted image a i to biranje koja da bude mi nije fazon.po nekoj mojoj logici pjesma nekog para bi trebala biti ona uz koju ste se upoznali,poljubili...

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 10:05:40   
Misha i Ljisha
svaka pesma je nasa user posted image

mi volimo da slusamo muziku u kolima, volimo da pustamo glasnu muziku kuci i da svi troje djuskamo (i dete sa nama).
Sinoc smo bas muz i ja igrali uz dzipsi kingse user posted image (profi smo sa sve vrtenjem ehehhe)

Dete "porucuje" pesme, pa npr kaze da li moze ona tatina sto bi bilo nesto od Daft punka, a kad kaze da hoce maminu muziku onda slusamo Rammstein user posted image . A ona voli pesmu "on oce pare" user posted image AKA od Shakire pesma "chantaje" ali ona je razumela u pesmi on oce pare i tako i mi pevamo sa njom. i ona jos voli "i aint your mama" od Dzej Lo user posted image .

Mi smo bas vesela porodica, stalno djuskamo i pevamo, dete nam je vrlo slobodno i ima ritma, stalno se pravimo da sviramo neke instrumente.

Ali bas da uprem prstom koja je moja mm i pesma, stvarno ne bih mogla. mi pevamo i jedno drugom "jutro je jutro je, kad te nema bolje da se nisam ni probudila".... user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 10:23:05   
Misha i Ljisha
Upravo ide pesma od Jax Jones Don You dont know me. https://www.youtube.com/watch?v=WH9C6oLEtOg. Nasa Duca kao ova mala, i stikle cak obuje user posted image i svi pevamo zajedno. A na kraju strofe ide fuck yeah, i onda se uvek setim one banned commercial, gde cela porodica djuska uz pesmu i wanna fuck you in the ass i na kraju kaze "learn english" user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 10:42:12   
degu
Emice se user posted image tako je nasa pesma: Izadji na 5 minuta user posted image kad smo se prvi put poljubili na nekom veselju, pa "Slovenska" koja me isto seca na neke prve momente, "Slike u oku", "Da te volim malo je reci"...

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 11:25:52   
MamaNecaVo
Koliko lepih pesama. user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 13:26:19   
degu
Emice htedoh reci slazem se, to nije neka pesma koju smo izabrali kao nasu vec neka koja je obelezila nasu vezu :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 13:37:38   
MamaNecaVo
Mi se salimo da cemo s godima "steci" i neku pesmu koja ce nas "obeleziti".
Do tada..

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 15:19:48   
mama Jo
U principu kao kod svih, sve te neke lepe pesme sa lepim recima mogu svakom paru da se pripisu...
Mm je apsolutno ne voli narodnjake i nikada ih ne slusamo ni on ni ja... ali nikada... a na nekom slavlju smo culi pesmu ,,i zanesen tom lepotom dobih volju za zivotom".... znaci i ritam je skroz onaj okoreo narodnjacki, ali reci su takve da tada kad smo culi tu pesmu - mm je rekao da mu bas ide nekako od njega za mene...
Apsolutno ne znam ko je izvodjac te pesme ali od tada je volimo...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 21:22:38   
MamaNecaVo
Mislim da je izvodjac Halid samo koji :)
Lepa je.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
16.11.2017 22:03:27   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Upravo ide pesma od Jax Jones Don You dont know me. https://www.youtube.com/watch?v=WH9C6oLEtOg. Nasa Duca kao ova mala, i stikle cak obuje user posted image i svi pevamo zajedno. A na kraju strofe ide fuck yeah, i onda se uvek setim one banned commercial, gde cela porodica djuska uz pesmu i wanna fuck you in the ass i na kraju kaze "learn english" user posted image


ahahaha znam user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
17.11.2017 14:16:27   
emicaa

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Mislim da je izvodjac Halid samo koji :)
Lepa je.

Beslic

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
17.11.2017 15:25:12   
mama Jo
Super, nisam znala ko je izvodjac a nikad se nisam setila ni da guglam... samo na slavljiva kad je cujemo bas se nekako iznova zaljubimo 💞

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
17.11.2017 17:10:47   
MamaNecaVo
Eto,sad znas ko je. :)
Salu u stranu,ja sve polovicno znam.
Kako pesme tako i izvodjace.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
17.11.2017 17:16:57   
Ana RR
Nemamo neku posebnu zajedničku pesmu, ali recimo pesma koja me uvek asocira na mm i na početak naše veze je Čuvam noć od budnih - Leb i sol. Takođe i Azrina Ako znaš bilo što.

Na telefonu pesma kada me zove (i kada ja zovem njega) je All of me - John Legend. I tako, ima nekih pesmica koje nas vezuju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
30.11.2017 15:20:36   
mali_mis
Nismo je nikada imali, sto je i dobro, ne gadi mi se ni jedna pesma zbog budale user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
30.11.2017 15:27:31   
Sanjica26 RR
Nasa je ova KLIK Cak mi je i odsvirao na klaviru.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vasa i partnerova pesma 😊
30.11.2017 15:42:32   
MamaNecaVo
Wow!Bravo.
Bas romanticno i lepo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here