|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moja kancelarija, moja druga kuća, da i li ne 😊
1.11.2023 12:05:30   
Ivanka 75
Već duže vreme želim da otovrim ovu temu, nadam se da ne dupliram temu. Treba mi inspiracija i više uglova gledanja jer oišem neki tekst...

Koliko ste zadovoljni/zadovoljne radom u kancelariji? Šta vam se sviđa a šta ne? Koje su prednosti/mane? Šta bi ste promenili? Unapredili?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Moja kancelarija, moja druga kuća, da i l...
1.11.2023 13:31:23   
Peace*
Ja prolazim kroz faze: nekada baš volim da idem u kancelariju, a nekada, kao sada, ne volim. user posted image

U kancelariji se lakše koncentrišem, mnogo sam brža i produktivnija. Kod kuće ili deca imaju "samo nešto da me pitaju", pa bih baš usput pristavila ručak da se krčka narednih xy sati, pa je mašina završila, samo da prostrem, a i baš mi je komotno u trenerici.
Nemam sastanke (Teams-e i sl), radim drugu vrstu posla koju završavam mail-om ili telefonom ako je hitno.
Realno, mogla bih raditi od bilo gde da moje preduzeće nema pisarnicu, mislim na pravu pisarnicu: pečat, olovka, sveska, i kada se papiri ne bi potpisivali olovkom nego elektronski. Ali, mi smo u prošlom veku po tom pitanju - eto to bih promenila.
Generalno imam osećaj da se ne veruje elektronskim radnjama.
Promenila bih i dress code u firmi koji postoji samo na papiru. Bez obzira na to što većina nas ne radi sa klijentima, smatram da ipak treba da postoje neka pravila. Smatram da bi se ljudi osećali bolje. Ali to nije do moje firme čini mi se - generalno je neka čudna moda sada. Ja se recimo osećam mnogo bolje kada se ujutru našminkam i obučem lepo. Nekako - imam neki cilj. Kad ostanem o trenerici, to je za mene dan za odmor i legla bih da čitam knjigu.

Pa ipak, eto juče nisam radila, bila nam je slava, i baš mi je bilo lepo. Da sam htela - mogla sam i poraditi šta je trebalo, ali pošto je rok takav da ne moram - ostavila sam. Ali sam spremila stan, sredila veš, skuvala ručak, i sve je bilo gotovo do 13.30h. Smatram da ljudima koji rade od kuće ostane mnogo više vremena posle posla nego ljudima u kancelariji - bez obzira kakav posao rade.
Pa ipak, ja volim da idem u kancelariju. Ipak ima ljudi s kojima se usput razmene mišljenja, šale...



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Moja kancelarija, moja druga kuća, da i l...
1.11.2023 13:38:19   
Ivanka 75
Pa da, i ja mislim da je odnos sa kolegama nesto sto nas vuce u kancelariju, tj na posao.

Moje dete tacno zna gde idem po nacinu oblacenja i stila sminkanja😊
Ja nemam neko iskustvo u kancelariji, jer posao koji radim nije office job kao takav. Kontakata sa koleginicama ima ali minimalno.

Iskreno, ne bih se menjala za iskljucivi rad od kuce nikad.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Moja kancelarija, moja druga kuća, da i l...
1.11.2023 15:03:19   
Srecko47E
Volim svoju kancelariju,moja je.
Zabranjen je ulaz po zakonu,sto mi je posebno milo i drago.user posted image

Druga kuca,jer tu provedem veci deo dana.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Moja kancelarija, moja druga kuća, da i l...
1.11.2023 18:08:34   
flamingos
Uglavnom tako i kažu da je kancelarija druga kuća.Bravo za vas!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Moja kancelarija, moja druga kuća, da i l...
1.11.2023 21:02:47   
Ana RR
Moja kancelarija je moja kuća, i obrnuto user posted image samo kada pomislim koliko sam vremena i živaca uštedela od kako ne putujem na posao (a meni je trebalo sat i po vremena u jednom pravcu jer gužve u Bg nisu normalne) nikad se više ne bih vratila u kancelariju. Apsolutno mi ne nedostaje kontakt uživo jer smo toliko busy na poslu i ceo dan sam u kontaktu sa kolegama da nemam osećaj da nismo u kancelariji.

Ali loša strana, barem u mom slučaju jer sam radoholik, je to što ne umem da se sklonim od laptopa i što sam tu od osnivanja kompanije tako da mnogo podataka imam u glavi i neke stvari znam samo ja. Ne volim da posao stoji i čeka pa sam uvek online. Ali dobro, nemam na šta da se žalim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Moja kancelarija, moja druga kuća, da i l...
2.11.2023 8:20:28   
Srecko47E
Meni je kancelarija na 15 minuta od kuce.
Prosetam svako jutro,nema guzve,milina. user posted image

Moj prostor,koji sam uredila kako ja zelim-uistinu,volim sto kolege imaju zabranjen pristup,neke koristi od -pravnik.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Moja kancelarija, moja druga kuća, da i l...
2.11.2023 8:21:59   
Srecko47E
Edit.


Moja losa mama je ta sto sve pamtim.
Za sve-zovu mene.
Znam i sta treba i sta ne treba-fakture,sef itd.
Ali ja drugacije ne znam.
Ilicu biti tu 1000000000 posto ili menjam posao.
Bolesna sam za posao i za rad,volim da je bez greske.



...ali,posao vise ne nosim kuci.
Privatni laptop mi stoji u kancelariji,ispod treceg stola.
Ne diram ga,ne vracam ga-kuci nemam kako da se ulogujem ,molim lepo i ne radim.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here