|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pismo Deda Mrazu
29.11.2008 23:46:26   
Anoniman
Evo ga:

user posted image  

Mama pisala, Luka bojio, ideja za crtanje rukice je njegova - stavio je ruku na papir i rekao "Sada ruku!" (to smo već radili ranije)

Spakovali smo u kovertu, napisali za. Deda Mraza, i ubacili baki i dedi u poštansko sanduče; rekla sam mu da će doći poštar, pokupiti pismo i odneti ga Deda Mrazu. user posted image

/za one koji nisu u toku: gitaricu je baka već kupila, stoji sakrivena.../

< Poruku je uredio guppy -- 30.11.2008 16:35:49 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pismo Deda Mrazu
29.11.2008 23:48:01   
Anoniman
Žao mi je guppy za probijanje foruma, slikomat ne radi, ova slikica je u mom privatnom albumu, ako možeš da središ, daću ti lozinku u pp, javi mi da ti pošaljem.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pismo Deda Mrazu
30.11.2008 8:41:40   
guppy RR
Kad proradi slikomat, stavi tu sliku u njega, pa mi u PP ubaci link na nju. Ja ću popraviti porukicu sa slikom pravih dimenzija.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pismo Deda Mrazu
30.11.2008 8:42:01   
guppy RR
Inače user posted image user posted image  mamika i Luka

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pismo Deda Mrazu
30.11.2008 10:55:14   
Anoniman
Uopšte neće da se druži sa mnom. user posted image  (slikomat)

Probaću kasnije opet.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pismo Deda Mrazu
30.11.2008 11:55:22   
Lu
Super Tasha,ja ću napraviti jedno pismo sa svojim Rokićem pa ćemo ga ostaviti za uspomenu(a naravno ubacićemo ga u naše sanduče prije toga da ga čika poštar odnese djeda mrazuuser posted image )
Neznam još što želi za Božić,za rođendan je želio laptop da nedira više mamin i dobio je i sad ja nesmijem ni slučajno da diram njegov,da vidite te strogoće.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pismo Deda Mrazu
30.11.2008 13:38:00   
guppy RR
user posted image user posted image
Nek napiše: želim ključ za svoj laptop, da ga mama ne dira :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pismo Deda Mrazu
30.11.2008 13:55:31   
andrijana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa,vi ste sou...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pismo Deda Mrazu
30.11.2008 16:00:11   
Anoniman
Ni Luka nije znao ša hoće, ali pošto ja želim da on veruje u deda mraza, tražili smo ono što je već sigurno da će dobiti. user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pismo Deda Mrazu
30.11.2008 16:57:57   
Anoniman
A što se uspomene tiče lu, ja sam slikala pismo (kao što vidiš) a original sam ostavila da baka i deka čuvaju... verovatno im to znači. Kod deke u radnoj sobi vise crteži koje sam ja crtala kada sam bila mala. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pismo Deda Mrazu
30.11.2008 17:48:13   
prase
Moj Uroš je mali da bi pisao Deda Mrazu, ali zato komšije nisu... Nikoli (6) su mama i tata rekli da napiše šta on i bata Dušan (4) žele za Božić od Svetog Nikole. Spremili čarapice i čekali da Nikola ostavi ceduljice, pa da onda klincima kupe ono što žele, ili bar da se lepo nasmeju ako su želje nerealne. U Nikolinoj čarapici su našli ceduljicu na kojoj je pisalo: "Nikola za Božić želi autić na baterije", a u Dušanovoj čarapici su našli ceduljicu na kojoj je pisalo: "Dušan za Božić želi baterije" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pismo Deda Mrazu
30.11.2008 18:37:07   
Anoniman
user posted image  Bojim se da je želja mlađeg ustvari želja starijeg...

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pismo Deda Mrazu
30.11.2008 18:56:59   
guppy RR
Hahaha, tako je bilo i kod nas! I mene je brat uvek nagovorio šta da napišem u svoje pismo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pismo Deda Mrazu
30.11.2008 23:55:08   
Anoniman
Peričino pismo deda mrazu KLIK

user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pismo Deda Mrazu
18.11.2009 15:50:00   
Lilly*
Evo naše ovogodišnje pismo Deda Mrazu:
user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pismo Deda Mrazu
18.11.2009 15:52:20   
viking
Joj, Lilly, kako je sladak i skroman! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pismo Deda Mrazu
18.11.2009 15:57:25   
Lilly*
Skromno dete user posted image Ja mu sve nabrajam, pa jel' hoćeš neki auto, neću imam već, a kamion, imam i njih puno, loptu, kocke, puzzle, sve ima user posted image Rekoh: "To kada pošaljemo nema više dopisivanja šta bi hteo" a on kaže: "Ne treba mi ništa više" user posted image Sreća moja mala user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pismo Deda Mrazu
18.11.2009 16:04:44   
viking
Pa odmah se vidi kad je dete voljeno i vaspitano, ne izmišlja i ne traži gluposti već je srećno sa onim što ima user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pismo Deda Mrazu
18.11.2009 16:08:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Evo naše ovogodišnje pismo Deda Mrazu:
user posted image



Ovo je nesto najsladje sto sam skoro videla....srce jedno
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
svet covek da mu pokloni...

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pismo Deda Mrazu
18.11.2009 16:12:00   
guppy RR
lilly, ovo je za konkurs "slatke priče" user posted image
daj detetu čokoladu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pismo Deda Mrazu
18.11.2009 16:15:01   
Anoniman
  i brat i ja smo svake godine pisali pisma deda mrazu........... sećam se da sam 3 godine za redom u pismu tražila da mi pokloni vokmen, bila sam dobra jel? user posted image

Brat je dobio lego kocke i dan danas ih ima, neki svemirski brod.. bili smo srećni kao dva mala majmuna ! user posted image user posted image user posted image

ah, to su bili dani.... znam samo da ću tu tradiciju da nastavim i sa svojom decom, to je baš lepa uspomena na detinjstvo, bezbrižnost.. nadati se, težiti nečemu....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pismo Deda Mrazu
18.11.2009 16:23:05   
viking
A jel mogu ja ovde da se pohvalim da sam bila u Deda Mrazovom selu u Finskoj Laponiji, iza Arktičkog kruga? I da sam videla Deda Mraza uživo?
DECO, DEDA MRAZ STVARNO POSTOJI!!!!!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pismo Deda Mrazu
18.11.2009 16:27:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

A jel mogu ja ovde da se pohvalim da sam bila u Deda Mrazovom selu u Finskoj Laponiji, iza Arktičkog kruga? I da sam videla Deda Mraza uživo?
DECO, DEDA MRAZ STVARNO POSTOJI!!!!!


blago tebi pa ja bih i sada ovako matora odlepila od sreće da ga vidim uživo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pismo Deda Mrazu
18.11.2009 16:44:24   
Shishica
Ali ne donosi nam bas poklone user posted image

Evo i ja bi da saljem pismo:

Deda Mrazonjo, donesi ti meni tamo u maju jednu lepu zdravu bebu, al nek bude devojcica..ako imas samo decaka, ajd dobro... samo neka ne place puno..
A sad, kad treba, donesi mi tortu od jagoda i ... ne znam sta bi jos... Eto...
Fala deda!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pismo Deda Mrazu
18.11.2009 16:44:25   
Dora
Ja i brat smo dugo verovali u Deda Mraza i čekali ga da nam ubaci paketiće kroz prozor. Jako se dobro sećam trenutka kad nam je mama na jako surov način saopštila da Deda Mraz ne postojiuser posted image (oduvek je bila pedagaguser posted image ). Kad smo kaoi svake godine to veče stali ispred špajza i počeli da osluškujemo kad će da se čuje šuškanje (ne znam ni danas kako su to uspvali ali delovalo je baš stvarno), mama nas je pitala šta to radimo. "Pa,čekamo Deda Mraza!" odgovorili smo u glas. "Jao, deco, pa vi još uvek verujete u Deda Mraza?" rekla je začuđeno, kao da se ne seća da nam je pre godinu dana taj isti Deda Mraz doneo dva ogromna paketa najlepših slatkiša i igračaka koje su tada postojale (u robnoj kući Dečiji Snovi u Zrenjaninu). To je bilo surovo i jeste da smo već bili veliki, ipak smo mi dugo posle toga bili samo deca koja veruju u bajke. Ali zaista. Imali smo jako lepo i bajkovito detinjstvo. Nikada mi neće biti jasnošta joj je trebalo tako da odreaguje? I dobili smo paketiće ali ne od Deda Mraza...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here