|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 9:33:17   
Anoniman
Jel razmišljate o tome?
Mnogo mi se dopala anketa na ovu temu, jer se često pitam "Dokle više bre!?" user posted image
Jel ovo faza u vašem životu dok deca ne porastu? Ja nisam sigurna da moje prisustvo na RR ima veze samo sa decom.
Volim ovde da ćaskam, dosta žena mi baš prija, i nisam sigurna da ću otići ni kada deca porastu. user posted image
Jel se vidite za 10ak godina kako i dalje po nekada (ili svaki dan) napišete koju reč na RR?
Odgovori tipa "dok mi ne dosadi" su bzvz, hajde nešto maštovitije. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 9:37:00   
Anoniman
A što?! Je l' nas to teraš??? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 9:37:42   
Anoniman
Ko sam ja da vas teram? user posted image

Zaista me zanima dal ste razmišljale o tome. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 9:40:22   
snješka
user posted image Tasho, ostavih dijete da ne doručkuje samo da ti napišem user posted image . Dosad sam milion puta rekla da više neću i ne dolazim najviše tri dana, jer, realno, nemam vremena, baš nemam, lai opet dođem iz istih razloga kao i ti. Dokad ću ne znam, ali znam da neću još dugo odustati. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 9:41:41   
lanajelena
Uh Tash dala si me u razmisljanje i meni se svidela anketa user posted image
Ja se jako tesko ukljucim u nesto novo ali kad krenem ne znam da stanem user posted image
RR je moj prvi forum i postao mi je svakodnevnica,volim da dodjem svaki dan ,trenutno se ovde najvise nasmejem,ponekad placem,ljutim se ali me brzo prodje,vecina mi je draga i jos ranije sam videla sebe sa nekim zenama kako u "starosti" provodimo zajedno vreme...mene trenutno za RR ne vezuju deca jer sam sve vec prosla sa Lanom,tako da ovde dodjem bas zbog svih ovih divnih zena i jos divnije dece i da alapacarim user posted image

Do kad cu ostati nemam pojma user posted image

< Poruku je uredio lanajelena -- 23.5.2011 9:42:52 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 9:42:54   
Anoniman
...... ne znam...... Šalim se ja user posted image
Ja sam tek skoro ušla u porodične vode, planiramo da širimo porodicu, ovde nalazim i informacije i razonodu, tako da imam mnogo razloga da se tu zadržim još neko vreme.... A da l' ću tu "kuckati" za 10 godina.....I don't know user posted image Ne znam ni šta ću danas za ručak...... šalim se žene- meni ovde baš lepo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 9:43:40   
jabudic
Ja jesam, i mislim da cu biti tu dok god mi je prijatno, tj. dok su tu te zene, koje mi, sto ti kazes, prijaju, i dok osjecam da sve to ima smisla...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 9:46:03   
eni26
user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 11:29:49   
Anoniman
Biću tu dokle god ne nađem razlog da odem. Ne može meni da dosadi, nije to da svaki dan čitam jedan isti tekst.
I najmanje sam tu zbog svog deteta, on je već velik. Nadam se da ću imati još dece, tad ću sigurno tražiti i savete, ali sada mi samo prija druženje sa skoro svim forumašicama, od kojih su mi neke izuzetno drage, pa baš uživamuser posted image
Sve u svemu, vidim sebe ovde kad dobijem unuče, kako tražim savete jer su deca otišla na more i uvalila mi bebuuser posted image

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 11:35:20   
Anoniman
Dok se ne isporađam dovoljno puta, dok ne napunim negativnu energiju 678.deo i dok zvanično ne izboksujem od modova titulu Dvorske lude foruma, zajedno sa Čupikom user posted image .
Čak i kad se posvađamo neću otići, oću da vam jedem živce do uništenja! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 11:37:06   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Nedja RR
Sve u svemu, vidim sebe ovde kad dobijem unuče, kako tražim savete jer su deca otišla na more i uvalila mi bebuuser posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 20:20:34   
Suncicabg
Obzirom da sam ovde od pocetka svog trudjenja, dok nista nisam znala, verujem da cu odavde i udavati decu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 20:50:52   
Brana
Dokle god mi bude lepo.. user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 20:51:58   
Ivanka 75
Dok ne osedim izgleda.... i zubi mi poispadajuuser posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 20:53:42   
Anoniman
Do kad i kad god mogu user posted image nazalost, vec sad imam manje vremena nego dok nije otoplilo, ali dobro, doci ce zima opetuser posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 20:56:10   
Brana
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dok ne osedim izgleda.... i zubi mi poispadajuuser posted image

Nece tebi zubi da poispadaju, ima ti nama da budes lepa i kao baka..user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 20:57:18   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dok ne osedim izgleda.... i zubi mi poispadajuuser posted image

Nece tebi zubi da poispadaju, ima ti nama da budes lepa i kao baka..user posted image user posted image



Baka sa trakalicom u ustimauser posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 20:58:25   
Brana
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dok ne osedim izgleda.... i zubi mi poispadajuuser posted image

Nece tebi zubi da poispadaju, ima ti nama da budes lepa i kao baka..user posted image user posted image



Baka sa trakalicom u ustimauser posted image

user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 21:15:56   
bokicans
Sve dok mi jedna noga ne bude u grobu a druga kaČila korenje user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 21:22:17   
Daca88
nadam se dugo...kad ovo malo poraste,eto mene opet u crticama,pa u tromesecjima,pa na spisku mama,ishrani,dojenju...pa sve preko vrtica,skole,mature...naravno letovanja,svakodnevnice,brbljaonice....a kad deca porastu i kad mislila da sam ispekla sve mudrosti sveta,ostajem bar na vezbanju,kuvanju,slikama dece i alapaci...joj a kad mi se sinak ozeni,pa mi snajka zatrudni eeeee.onda mozda smena generacija,da ne citam o sebi u temi o svekrovama,i negativnoj energiji...a ako me ipak uhvati kriza eto me u nostalgiji...moze pasti i neka lutrija pa da delim lepe vesti,a kad budem matora seniorka eto mene u temi o penzionerima,a ako budem vitalna babetina svrljacu I u seksualnosti...ma tu sam 20 meseci,a jednog dana ce mi neki novi klinci otvoriti temu u crnoj hronici"umrla...",a onda vrebajte ako mi vidite muza u nekim bezobraznim temama mozda vaskrsnem u vidu nekoga ili necega..a imamo temu i o reinkreaciji....ma nema kraja ringeraja.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 21:23:27   
Brana
IZVORNA PORUKA: bokicans

Sve dok mi jedna noga ne bude u grobu a druga kaČila korenje user posted image

user posted image user posted image
Daco cariceuser posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 21:53:29   
minna
Ja sam razmisljala o ovome i cini mi se da cu biti ove ohohouser posted image
Trenutno mi stvarno jako prija i pored milion stvari koje me nerviraju RR je tu da me oraspolozi, odnosno forumasice...
Da mi je neko ranije pricao da cu biti clan foruma i da ce mi ovde biti prijatno, lepo i da cu upoznati neke divne osobe rekla bih da nema sanse, ali etouser posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 22:58:13   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Dok se ne isporađam dovoljno puta, dok ne napunim negativnu energiju 678.deo i dok zvanično ne izboksujem od modova titulu Dvorske lude foruma, zajedno sa Čupikom user posted image .
Čak i kad se posvađamo neću otići, oću da vam jedem živce do uništenja! user posted image user posted image



user posted image A ne meni, nego olgi i lanajeleni user posted image

Ja cu posjecivati dok god budem mogla user posted image Uopste nemam u glavi viziju do kada bi to moglo biti. Valjda za vijek i vijekova user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 23:13:29   
Ellenica
Verovatno nikada neću prestati da posećujem RR.
pa makar i iz razloga , što ću se prisetiti šta sam u kom periodu pisala, kako sam razmišljala, i ko je sve bio tu da me bodri, savetuje i olakša majčinstvo, i sakodnevnicu.
Možda ću prestati da budem aktivna u nekim temama, možda ću samo čitati i odgovoriti na po koji post, ali dok bude RR-a i ja ću malo malo zalaziti na njega.

Kada bolje pomislim RR mi dođe kao on-line dnevnik,
RR će pamtiti moja pitanja, brige, šale itd. koje će neko možda čitati i naći nešto za sebe u svemu tome.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 23:18:29   
Anoniman
Ellenice, long time no seeuser posted image

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here