|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nevinost i vernost :D
23.10.2010 23:39:16   
jelena038
Prosto sam morala da podelim sa vama. Smejem se kao ludak!



_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 7:21:59   
Snelle
Ja uopšte ne shvatam šta je ovde toliko smešno, tj. šta je ovde uopšte smešno! user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 9:33:42   
Shishica
Pretpostavljam sta sve pise u sustini..mrzi me sad sve da citam..

Ali ni ja ne shvatam zasto je to smesno....samo je surovo istinito..i vecina ne shvata..

Meni je MM prvi, a opet za mnoge stvari pre njega se kajem..a nisam bas neka opatica, ali .... danasnji mladi su stvarno necitavi...

A i ovo u vezi karijere..tacno! Posle kukaju kako tesko ostaju trudne.. pa normalno! Dobro do 50-te nisi cekala da se svi uslovi stvore user posted image

Procitacu sad sve..ne znam ko su ljudi sa tog sajta, ali mnogo puta sam se uverila da nimalo nisu bezvezne Bozije zapovesti...

I vec vidim svadje na ovoj temi user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 9:44:49   
Sanjica26 RR
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
24.10.2010 10:01:33   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 10:12:08   
Lu
Molim da se ne ismijavaju ničiji vjeski stavovi i uvjerenja inače će tema biti zaključana!


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
24.10.2010 10:14:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 10:17:54   
jelena038
ma ko se smeje verskim stavovima, ja se smejem naucnoj tezi prema kome dete mog muza ime gene mog bivseg user posted image i malo se smejem tome sto nas gornja dr. poredi sa psima i tome, kao, dokazuje svoju tezu. kakvi verski stavovi, procitajte text pre nego sto nesto komentarisete user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 10:19:10   
Trbica
Ja ne mogu da verujem sta sam sad procitala, znaci aaaaaa idem sad opet da ponovim, ovo nije smesno, ovo je horor!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 10:35:18   
Snelle
Jelena, upravo tako, to nije verska, već naučna teza i ako malo bolje pogledaš videćeš da tvoje dete ima rupicu na bradi baš kao i tvoj bivši user posted image (mala šala, ja uopšte ne znam kako izgleda Jelena, a kamoli njeno dete)

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 10:41:16   
jelena038
svi imamo po rupicu na bradi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Poruku je uredio jelena038 -- 24.10.2010 10:42:24 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 10:42:07   
Anoniman
Pročitala sam tekst i imam potrebu da prokomentarišem apsolutno svaku rečenicu (ne brinite, neću baš svakuuser posted image ). Bukvalno, sa jednom rečenicom se u potpunosti slažem, a sa sledećom ni najmanje, i tako od početka do kraja tekstauser posted image

Ta tzv. telegonija...mislim, daj. Apsurdno je govoriti o tome, pobogu, nositi gene svojih bivših...ma sve i da je tako, ne bi me bilo briga.
Ali sa ovom rečenicom se potpuno slažem, ali u tome ne vidim ništa loše. Smatram da su svi ljudi koje smo voleli, i koji su nas voleli, načinili od nas ljude kakvi jesmo. Da, oblikovali su nas i naši bivši, ali uglavnom u pozitivnom smislu. Da naučimo više o sebi, šta želimo, a šta ne želimo od partnera, i sebe. Naravno, onaj deo o psihozama je sulud.
У разговору са једним духовником пре пар година сазнала сам да жена од сваког партнера, како он каже, узима “део духа“, и при томе долази до размене духова и формирања духовног односа.

I slažem se sa Šišicinim komentarom, da žene predugo čekaju savršene uslove. Ja smatram da je žensko telo predodređeno za majčinstvo. Hiljadu puta sam čula "te ciste će ti nestati ako zatrudniš"...pa "najbolja prevencija raka grlića materice je trudnoća"..."prevencija raka dojke je dojenje"....Dakle, sa tim se slažem, ali sam način na koji je tekst napisan, mi je odvratan. I smatram da takve stvari ne treba raditi zbog vere, nego zbog sebe samog.

A ovo mi je takođe bila najgrđa budalaština: Жена која има добар имуни систем може да савлада сваку болест. Kako da ne, sida se leči vitaminima i cveklom.

Neću više da davim, al morala sam makar ovoliko, jače je od meneuser posted image


(odgovor članu Trbica)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 10:46:52   
jelena038
IZVORNA PORUKA: Nedja
Smatram da su svi ljudi koje smo voleli, i koji su nas voleli, načinili od nas ljude kakvi jesmo.

user posted image user posted image user posted image user posted image

to je stopostotna istina, imam i oziljke od nekih, nezalecive, ali imam i divne samospoznaje i osobine koje sam dobila zahvaljujuci njima.

jedino ne mislim da to moze da utice na moje gene, koje sam nasledila i koje prenosim na svoje dete.

a sto ti kazes, sve i da jeste istina, bas me briga, sve su to bili super frajeri user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 10:49:48   
Anoniman
user posted image Bogami, jesu bili superuser posted image user posted image user posted image

Stvarno, šalu na stranu...Zar onda ne bi trebali i muškarci na neki način da nose te gene, bilo kako? I da nose "duhove" svojih bivših? A to nije važno?
Mada, kad sam pročitala onaj deo o bogomdanoj ulozi majke i domaćice i prokletinjama koje moraju da zarade koji dinar za hleb, bilo mi je jasno o kakvoj ženi se radi. A koliko je njoj trebalo vremena da to istraži, i napiše članak? Koliko zajedničkih večera sa porodicom, ako je uopšte ima, je ona žrtvovala?

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 11:06:07   
jelena038
Volela bih tu tetu da pitam neke stvari:

- sta sa zenama koje su silovane, na primer?

- i sta ako zena rodi petoro dece i odluci da vise ne radja, je l joj onda dozvoljeno "parenje sa mesancima"?


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 11:09:08   
Anoniman
A i onaj deo o zabrani kontracepcije...u 21. vekuuser posted image Kad toliko znamo o svemu, kad smo toliko napredovali, nađe se neka pametnica, koja će možda sutra, u školi, moju decu učiti da ne smeju da koriste kontracepciju...užas.

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 11:15:07   
jelena038
cekaj, nedjooo!!! stani! nema nerviranja, nasmej se i idi peci palacinke uz muziku, divna je nedelja!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 11:18:06   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
Idem za šporet, al da pravim ručakuser posted image Uzorna domaćica i majkauser posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 11:21:45   
indy_25
Nisam odavno cula ovakvu nevidjenu glupost da djeca lice na bivse partnere ccc....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 12:00:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

user posted image Bogami, jesu bili superuser posted image user posted image user posted image

Stvarno, šalu na stranu...Zar onda ne bi trebali i muškarci na neki način da nose te gene, bilo kako? I da nose "duhove" svojih bivših? A to nije važno?
Mada, kad sam pročitala onaj deo o bogomdanoj ulozi majke i domaćice i prokletinjama koje moraju da zarade koji dinar za hleb, bilo mi je jasno o kakvoj ženi se radi. A koliko je njoj trebalo vremena da to istraži, i napiše članak? Koliko zajedničkih večera sa porodicom, ako je uopšte ima, je ona žrtvovala?



nedjo, uze mi reci iz "tastature", bas to sam ja pomislila. pogotovo sto je nekad bilo veoma uobicajeno da muskarci posecuju bordele. od kakvih su to onda zena donosili delove duse i prenosili svojim suprugama?
takodje, sto se tice posla - zene cesto rade iz nuzde, ne gradeci cak nikakvu karijeru, nego radeci sta god im se pruza kako bi izgradile egzistenciju za svoje porodice. mislim da vecina nas zna da jedna prosecna plata tesko moze da izdrzava celu porodicu, a cesto ni dve nisu garancija dostojanstvenog zivota.
mislim, clanak je toliko "naucnicki" da boli...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 12:33:33   
Trbica
Ima odlicnih recepta u odeljku Pravoslavna domacica.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 13:32:04   
jelena038
IZVORNA PORUKA: Trbica

Ima odlicnih recepta u odeljku Pravoslavna domacica.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne smem.. user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nevinost i vernost :D
24.10.2010 17:28:06   
Shishica
Procitala. I dalje isto mislim. Samo jos plus mislim o tim genima bivsih user posted image Mislim... ljudi vise ne znaju sta ce pa postaju ili ovakvi teoreticari ili Djavolak ili Ekrem ili.....

< Poruku je uredio Shishica -- 24.10.2010 17:29:07 >


_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here